DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

@poeticcry cnm duan bitti rabim evladina sifa versin mutlu bir omru olsun yeni duada devam etmeyecegini yazmistin benden yana varsa hakkim helal sende bizlere helal et

O Ozzgeee canim ben azranin duasini bu aksm okuyacgim. Misafirim var kusura bakmayin. Yeni duaya da katilamayacagim dogumum cok ylin yarim kalsin istemem. Hakkinizi helal edin.
Helal olsun cnm sende helal et bebisini saglikla kolay dogumla kucagina al insallah duada olmasanda bizi habersiz birakma firsatin olursa dogum yaptim kizlar falan diye haber et opuyorum

4-5 gün beklemedeyiz canım,kaynıma bakıyoruz onu bırakıp da gidemiyoruz da kaynana işlerini halledene kadar taşınma işini erteledik. Sen beni en sona yaz yine.

Katildiginizi anladim da sizde benim yazdigimi okusaniz rica etsem isim ve dua istemisim siz katiliyorum demissiniz bakin diger arkadasimiz yazmis
Sınavım için ayrıca sevgimin karşılıksız kalmaması için özür dilerim bu arada çok kusura bakmayım

LİSTEMİZ KAPALIDIR
OKUMA SURESI :1Gun
BİTİS TARİHİ:10/08/2016 Saat 11 00
LİSTEDEN BITENE KADAR CIKMAK YOK

ARKADASLAR GUNLUK OKUMA OLUP HER KİSİNİN DUASİNİ 1 GUNDE BİTİRİYORUZ.

DUASİ OKUNAN ARKADASİMİZ evTik
HEPİMİZ 55 ADET YA MUCİB 21ADET SALAVAT OKUYACAGİZ

YA MUCİB;
Kendisine Dua edenlerin isteklerini veren.İhlasla 55 adet okuyanlarin dualari kabul olur.

SALAVAT
;
Salli ve sellim ve bârik Yâ Mücibü alâ hayri dâin ve ente lid dâiy Mücib
ANLAMİ;
Ey zatına el açanların ellerini boş olarak geri çevirmeyen Allah’ım! Rahmetini,esenliğini,bereketini insanlığı güzelliği davet Muhammed(a.s)’a indir.Çünkü Sen el açan açaanları boş çevirmezsin.”

evTik (sefik kizi Burcu)
@_asmunikal_
O Ozzgeee (Meltem)
@rude girl(Gizem)
gulbera (Yasemin)
C cansu_tr (Cansu)
eilenn (Aylin)
cilekli_sut
B BEYBISIM (Zeliha)
darkbutterfly

DUALAR
evTik (Sefik kizi Burcu)Rabbim'in sevgisini kazanıp O'na layık kul olabilmeyi nasip eyle [/USER]
@_asmunikal_ Rabbim sen nasil ki yunus peygamberi balığın karnindan kurtardiysan Asmunikal kulunuda sıkıntılardan kurtar feraha cikar.İş yerinde yasadigi sorunlari bitsin.Ona yapilan haksizliklardan alninin akiyla kurtulmayi,hayirli gonlune gore tayinin bir an once cikmasini nasip eyle
O Ozzgeee Esra icin hakkinda hayirli gonlune gore bir is Hayirli rizk bol kazanc nasip eyle [/USER]
Patronicee (Meltem) Meltemin tedaviye gerek kalmadan hamile kalmasini hayirli evlatlara sahip olmasini nasip eyle
@rude girl (Gizem)Hergün şükrettirecek hayırlı bir eş ve hayırlı bir iş nasip kismet eyle
gulbera (Yasemin)Rabbim gönül muradıni hayırlı kolay ve güzel şekilde nasip eyle
C cansu_tr (Cansu)Nişanlisiyla hayirli bir yuva kurmayi cok mutlu olmayi nasip eyle
eilenn Aylinin Eşine hayırlı bir iş, ablasi (arzuya) ve eniştesi (rıfata) şifalar ver Yarabbi.
cilekli_sut

Eklentiler

• image.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Öğle namazindn sonra okurum inşallah canim

4-5 gün beklemedeyiz canım,kaynıma bakıyoruz onu bırakıp da gidemiyoruz da kaynana işlerini halledene kadar taşınma işini erteledik. Sen beni en sona yaz yine.
Ay hamis duasi alicaz cok sevindim
Kuzum sona almadim seni nasipse bir sonraki duamizda istersen alirim bu duamiz kisa Allah izin verirsede kisi basi bir gun surecek simdilik yerinde kal sonraki duamizda duzenleme yapariz opuyorum gobusten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…