DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

1000 TOVBE ISTIGFAR
1000 ADET SELATEN TUNCINA
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:YARİN OGLEN

ARKADAŞLAR BUNDAN SONRAKI DUALARIMIZDA DUASI OKUNAN KİŞİ 88 ADET DİĞER KİŞİLER 76 ŞAR ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK ARTIK SAYIMIZ FIX

DUASİ OKUNAN KİSİ: O Ozzgeee
DUASİ:Gönlüme göre hakkımda hayırlı helinden rızkımı kazanacağım bir iş bulmak.

1- Safransari Safransari
2- O Ozzgeee OKUNDU
3- F Ftszynp
4- piskKo piskKo
5- N nesne
6- Patronicee Patronicee
7- Sealand Sealand
8- rudecute rudecute
9- gulbera gulbera OKUNDU
10- evTik evTik OKUNDU
11- C cansu_tr
12- Patsi53 Patsi53 OKUNDU
13- eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”
canım okudum Rabbim sana hayırlı rızık kapıları nasip etsin inşallah tez zamanda helal kazacağın bi işin olur inşallah canım amin

canım okudum Rabbim sana hayırlı rızık kapıları nasip etsin inşallah tez zamanda helal kazacağın bi işin olur inşallah canım amin
Amin cnm inşallah nerde kimin ne hayırlı dileği varsa Rabbim kabul etsin Avuçlarına kondursun

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

ARKADAŞLAR BUNDAN SONRAKI DUALARIMIZDA DUASI OKUNAN KİŞİ 88 ADET DİĞER KİŞİLER 76 ŞAR ADET SALAVAT VE İSTİGFAR OKUYACAK ARTIK SAYIMIZ FIX

1- Safransari Safransari
2- O Ozzgeee OKUNDU
3- F Ftszynp OKUNDU
4- piskKo piskKo OKUNDU
5- N nesne OKUNDU
6- Patronicee Patronicee
7- Sealand Sealand
8- rudecute rudecute
10- evTik evTik OKUNDU
11- C cansu_tr OKUNDU
13- eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”[/QUOTE]

O Ozzgeee Can'ım ben duamı yazayım sana yarın yazarsın ben işte olurum.kızımın sağ sağlıklı kusursuz olarak dünyaya hayırlısıyla gelmesi. İsmimde Zeynep.

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDIR

Arkadaşlar ben duasını bıtırıp devam etmek isteyenler için yeni listeyi yaptım. Sıra bende Hepinizden Allah razı olsun Bu mübarek gece hürmetine rabbim hepinizin dualarını avuclarınıza kondursun Amin

Dua sahibi : O Ozzgeee
Duası:Gönlüme göre hakkımda hayırlı helinden rızkımı kazanacağım bir iş bulmak.

1- Safransari Safransari
2- O Ozzgeee
3- F Ftszynp
4- piskKo piskKo
5- N nesne
6- Patronicee Patronicee
7- Sealand Sealand
8- rudecute rudecute
10- evTik evTik OKUNDU
11- C cansu_tr
13- eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”
OKUDUM CNM

O Ozzgeee canım senin için 76 ŞAR ADET SALAVAT VE İSTİGFAR okudum tez vakitti hayırlı iş kapıların açılsın inşallah bu arada bana bildirim gelmiyor canım haberin olsun

listenin sonunda [/QUOTE] böle bişey var onu silersen herkese bildirim gider sanırım

O Ozzgeee bitirdi canim rabbim dualarini kabul eylesn ins.

O Ozzgeee canim duani bitirdim.
Rabbim.hayirli rizik kapilari actirsin sana insallah.

O Ozzgeee için okudum Rabbim dualarını tez vakitte kabul eylesin

Aldim duami, Rabbim kabul etsin.
Hepinizin agzina saglik kizlar Allah razi olsun

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

1- Safransari Safransari OKUNDU
2- O Ozzgeee OKUNDU
3- F Ftszynp OKUNDU
4- piskKo piskKo OKUYOR
5- N nesne OKUNDU
6- Patronicee Patronicee OKUNDU
7- Sealand Sealand OKUNDU
8- rudecute rudecute OKUNDU
10- evTik evTik OKUNDU
11- C cansu_tr OKUNDU
13- eilenn eilenn OKUNDU

Tövbe İstiğfar

1000 TOVBE ISTIGFAR
OKUMA SURESI 2 GUN
LISTE ALIMA KAPALIDİR

BU DUANİN BİTİS ZAMANİ:07/05/2016 OGLEN

DUASİ OKUNAN KİSİ: ZEYNEP
DUASİ:kızımın sağ sağlıklı kusursuz olarak dünyaya hayırlısıyla gelmesi. İsmimde Zeynep.

1- Safransari Safransari
2- O Ozzgeee
3- F Ftszynp
4- piskKo piskKo
5- N nesne
6- Patronicee Patronicee
7- Sealand Sealand
8- rudecute rudecute
9- gulbera gulbera
10- evTik evTik
11- C cansu_tr
12- Patsi53 Patsi53
13- eilenn eilenn

Tövbe İstiğfar

X