DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

CANLAR BUNDAN SONRAKI OKUMAMIZ DURKAN ICIN OLACAK ANCAK ONDAN SONRAKI IKI ARKADAS ARKADAS AYRILMISTI LIMONLU TARCINLI 10 KISIYE OKUMS GECMISE DONUP INCELEDIM NEDEN NICIN 23 KISI DURKANIN OKUMASI YARIN AKSAM BITINCE OKUDUKLARINA MESAJ ATIP ONLARA OKURUZ DIGERLERI DINLENIR SIMDI OKUNMAYANLARI SORUMLU TUTMAKTA OLMUYOR BIR YERDE HAK VERIRSINIZKI BIZ ONLARIN OKUMASINI BITIRINCE KALDIGIMIZ YERDEN DEVAM EDERIZ OLAKI BANA MESAJ GELMEDI DERSENIZ OKUDUKLARI ICINDE OLMADIGINIZ ICINDIR SIMDIDEN ON BILGI OLSUN DIYE YAZDIM

evTik

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew
Krew

whiterose00
F Ftszynp
heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim
durkan
limonlutarcinlikek AYRILDI
nedennicin AYRILDI
aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

miyomim cnm duanda Krew kaldı dualarını okuyor muhtemelen ınternete gıremedı ılerleyen dakıkalarda yazardiye tahmın edıyorum takıbımde ben durkanın lıstesını yapıyorum Allah kabul etsın

1001 SALATEN TUNCINA 1001 TÖVBE İSTİĞFAR OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : PAZAR SAAT:22 00
KATILIMCI :28KİŞİ
DUASI OKUNAN:
DURKAN

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 36 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 29 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew
Krew

whiterose00
F Ftszynp
heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim
durkan
nedennicin AYRILDI
aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

O Ozzgeee csnim eline koluna sağlık Allah razı olsun.kizlar hepiniz saolun emek verdiniz.Allah hepimizin dualarini kabul eder inşaallah

O Ozzgeee okudum canım , @durkan canım duan çok güzel masallahh Rabbim bu güzel günlerde hayırlı haberler almayı nasip etsin insaAllah gönlüne göre versin Rabbim

DUASI OKUNAN:
DURKAN

HANIMLAR KİŞİ BAŞI 36 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 29 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew
Krew

whiterose00
F Ftszynp
heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim OKUNDU
durkan
nedennicin AYRILDI
aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

canım O Ozzgeee limonlu tarçınlı kek ve neden niçin için banada sayı verirmisin diğer arkadaşlara çok sayı düşecek çünkü bende katılıp bi nebzede olsa hafifletmek isterim

O Ozzgeee hanım ben de ayrılan arkadaşlar için okumak istiyorum banada sayı verirsen sevinirim o bana okumuş, okumamış hiç fark etmez gücümüz yettiğince okurum.

canım O Ozzgeee limonlu tarçınlı kek ve neden niçin için banada sayı verirmisin diğer arkadaşlara çok sayı düşecek çünkü bende katılıp bi nebzede olsa hafifletmek isterim
Cnm bizde 1001 okumayacagiz ben onlara ozel yazismalarda yerinize okuyayimi onermistim yani 1001 okunmasi icin teklifler ve kolayliklar sundum giden arkadasa geri donebileceginide belirttim sen bu dua ile ilgili liste yaptin biliyorsun 333 ve 666 sayilarida var sanirim birine 333 digerinede 666 pay edicem ama sen almak istiyorsan eklerim

ekle canım bende duadan nasiplenmek istiyorum

Sayi almak isteyenleri eklerim arkadaslar ama herkesi sorumlu tutamam zorunluluk gibi algilanmasindan cekiniyorum sahsi bir tavir asla yok zaten olsa ben kimseye harici dua okumam misal ama burasi net ortami simdi bilmiyorum isteyen olur olmaz isteyeni katarim neyse nasibi o kadar okuruz
Yoksa salavat yani zaten hepimiz hergun az cok cekiyoruz ibadetimiz ben baska listelerde gidenlere okundugunada denk gelmedim cok ama biz duada haktir bizde edelim diye bakiyoruz ayrilma durumuna bagli bir sayi dua secip okuyoruz herkeste boyle oldu

DUASI OKUNAN:
DURKAN

İstiğfar

Salaten Tüncina okunuşu:

Salaten Tüncina anlamı:

evTik

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew
Krew

whiterose00
F Ftszynp
heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
Minik peri AYRILDI
M mer_4260 (ark)
miyomim
durkan
nedennicin AYRILDI
aryalorinn OKUNDU
@umut-16 (kar)[/USER]

Okudum rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…