DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

1001 SALATEN TUNCINA 1001 TÖVBE İSTİĞFAR OKUMASI
BİTİŞ ZAMANI : PERSEMBE SAAT:22 00
KATILIMCI :31 KİŞİ

DUASI OKUNAN :RUDECUTE
HANIMLAR KİŞİ BAŞI 32 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 41 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik OKUNDU

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee OKUNDU
rudecute
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM OKUNDU
Bluedew OKUNDU
Krew OKUNDU

whiterose00 OKUNDU
F Ftszynp
heidi1017 OKUNDU
denizinmavisi OKUNDU
segazel OKUNDU
SuUtku OKUNDU
Krew (ark)OKUNDU

bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260 OKUNDU
B Burcu2424 OKUNDU
hmbg OKUNDU
@umut-16OKUNDU
@seesOKUNDU
M mer_4260 (Kar)OKUNDU
@Minik peri OKUNDU
M mer_4260 (ark)OKUNDU
miyomim OKUNDU
durkan OKUNDU
Beth18 OKUNDU
N nedennicin OKUYACAK
aryalorinn OKUNDU
@umut-16 (kar)[/USER]OKUNDU

Son düzenleme:
Sana can-i gonulden katiliyorum canim mesela ben sinav icin olani kacirmisim simdi okuyunca farkettim allah herkesin gonlune gore versin empati yapiyorum inan cok ugrasiyorsun o yuzden rabbim misli ile versin sana gonlunden gecenleri

Her iki konuyuda gormemisim.Elinden geleni yapiyorsun allah razi olsun.Herzaman bana mesaj at lutfen bende destek olmak isterim.

Fatiha okumalarını ben de görmedim. Günlük dua bildirimi yapıyorum. Hafta içi yoğunum h sonu okuyorum daha cok. Kusura bakmayın cidden

Canım O Ozzgeee bende görmedim gorseydim muhakkak okurdum hakkını helal et çok ugrasiyosun Allah ım güzel gönlüne göre versin bütün dualarin kabul olsun
rudecute icin okudum rabbim kabul etsin

Arkadaşlar yazımdada belirttim kımseyı zorunlu tutmadım ben kımseye sayı vermedım ara okuma için kımseyı zorlayamam ısteyen alır dua işi gönül işi ben baslamıştım zaten ha alamayan olursa 1 gunde degılde 3 gunde okunurdu bın sukur ıkısıde 1 gunde bıttı rabbım nasıp etti. Kabul olacak duayı nasıp edere ınanırım.Şimdi siz Gormedık yogunduk dıyorsunuz haklısınız ben bır defa alıntılama yapıp haber verdım fazlası takdır edersınızkı ustü kapalı ısrar zorlama gibi olur yazamam o konudada ben haklıyım bu var bakın bu var dıye ıkıde bır goze sokmak olmaz
ıste bu sebeplerden bu duaya baslarken arada baska seyler oluyor arada bı gerı sayfalarada bakın dıye rıca etmıstım (muhtemelen oda gorulmemıstır:))dediğim gibi ziyamı yok ama alanda yok o yuzden ozel ara okuma yapmayacagım munasıbı talebı olan kısının kendıne sayfa acıp burayada lınk koyması olur goren musaıt olan alır bu duada olmayanlar alır daha aktıf olur . Bundan sonra bu tarz bır talep yazısı olmayacak ama olakı okuyamayan olur bırsey olur bu okudugumuz dua İçin sayı degısır ozel mesajdada belırtıyorum sayıları bılıyorsunuz ona dıkkat edelım var olan duamız tam olsun

kımseye gonul koymadım duayı ben başlattım kendı başlattıgım dua ıcın kımseye gonul koymaya hakkım yok densızlık olur o ama gıdısata gore bazı cıkarımlar yapıp karar almakta sağlıklı oluyor
ha bundan sonra bana ozelden dua okuyalım dıyene sayfa ac lınk koy gelen okur derım ne ben sorumlu hıssederım ne ısteyen cok beklentıye gırer

Son düzenleme:
rudecute cnm duanda ıkı arkadas kaldı ikisininde bebeğinden kaynaklı gec okuma durumu olacakmıs ıkısıde yazdı dualarını okuyacaklarını ama gec haber vereceklerını ben yenı lıstemızı başlatıyorum senın duanda takıbımde bu arada 6 adet salavat fazlan var bılgıne

BİTİŞ ZAMANI : CUMA SAAT:22 00

DUASI OKUNAN :CANSU_TR
HANIMLAR KİŞİ BAŞI 32 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYORUZ DUA SAHİBİ 41 ADET SALAVAT VE İSTİĞFAR OKUYOR
İstiğfar
“ Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.”

Salaten Tüncina okunuşu:
““Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Salaten Tüncina anlamı:
“Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e (S.a.v) ve onun ehli beytine salat et. Bu salavat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salavat hürmetine yerine getirsin, bizi bütün günahlardan bu salavat hürmetine temizlesin, o salavat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltsin, o salavat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi dualara cevap veren, dualarımızı kabul eyle. Hamd, alemlerin Rabbi allah’a mahsustur.”

evTik

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew
Krew

whiterose00
F Ftszynp
heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
@umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim
durkan
Beth18
N nedennicin
aryalorinn
@umut-16 (kar)[/USER]

Tamam kuzum benim için hiç sorun değil. Okuyan, okuyamayan tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin.

Bu arda Fatiha için ben hasta olduğumdan yazma gereği duymamıştım. Kim dua isterse yeni konu açsın oradan destek olalım bence en sağlıklısı. Hem belki siteden başka üyeler de duasına ortak olmuş olur güzel olur. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Okudum rabbim kabul etsin

Okudum duanı canım Rabbim gönlüne göre versin rudecute

BİTİŞ ZAMANI : CUMA SAAT:22 00

DUASI OKUNAN :CANSU_TR
İstiğfar

Salaten Tüncina okunuşu:

Salaten Tüncina anlamı:

evTik OKUNDU

O Ozzgeee
Patronicee OKUNDU
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew OKUNDU
Krew

whiterose00
F Ftszynp
heidi1017
denizinmavisi OKUNDU
segazel
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
@umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim OKUNDU
durkan
Beth18
N nedennicin
aryalorinn OKUNDU
@umut-16 (kar)[/USER]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…