DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

LİSTE YENI KISI ALIMINA KAPALIDIR
YA SAMED ESMASI 1000 İHLAS OKUMASI

SURE: 1 GUN
KATILIMCI:26 KİŞİ
MUAF 3 KİŞİ
İSİM VE DUALAR ÖZEL MESAJDA
DUASI OKUNAN KİŞİ : DURKAN

Hanımlar bizler 134 ADET YA SAMED esması 43 ADET İHLAS SURESİ Okuyoruz Dua sahibi 134 ADET YA SAMED esması 54 ADET İHLAS SURESİ okuyor.
Muaf olanlar yine 134 adet Esma ve Yanına bildiği okumayı sevdiği salavatlardan birini 41 adet okuyor.(mecule,tefriciye,tüncina,salavatı fatih vs vs size bıraktım)

Okumalarda muaf olanlar yeniden duaya katılanlar olacağından esma sayımız değişmesede ihlas sayımız değişeceğinden sayıya dikkat konusunda önem rica ediyorum
Allah kabul etsin

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee OKUNDU
rudecute OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM OKUNDU
Bluedew OKUNDU
Krew OKUNDU
whiteroseoo
F Ftszynp OKUNDU

heidi1017 OKUNDU
denizinmavisi OKUNDU
segazel OKUNDU
SuUtku MUAF OKUNDU
Krew (ark)OKUNDU

bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260 OKUNDU
B Burcu2424 OKUNDU
hmbg OKUNDU
@umut-16OKUNDU
@seesOKUNDU
M mer_4260 (Kar) OKUNDU
@Minik peri OKUNDU
M mer_4260 (ark) OKUNDU
@miyomim MUAF OKUNDU
durkan
Beth18 OKUNDU[/USER]

Son düzenleme:
tamam canım bir dahaki listeye benide eklermisiniz
Bir dahaki liste derken anlayamadım cnm şimdi bizim kısa bır tevhıd bagıslamamız var her duamızdan sonra yapıyoruz sonra tuncına okuyacagız tuncına okumasına eklemeyeyımde sonrayamı eklıyeyım

durkan cnm bizden yana bitti duan Allah kabul eylesin güzel haberlerini alalım inşallah

MUAF 3 KİŞİ
DUASI OKUNAN KİŞİ : LİMONLUTARÇINLIKEK

Hanımlar bizler 134 ADET YA SAMED esması 43 ADET İHLAS SURESİ Okuyoruz Dua sahibi 134 ADET YA SAMED esması 54 ADET İHLAS SURESİ okuyor.
Muaf olanlar yine 134 adet Esma ve Yanına bildiği okumayı sevdiği salavatlardan birini 41 adet okuyor.(mecule,tefriciye,tüncina,salavatı fatih vs vs size bıraktım)

Okumalarda muaf olanlar yeniden duaya katılanlar olacağından esma sayımız değişmesede ihlas sayımız değişeceğinden sayıya dikkat konusunda önem rica ediyorum
Allah kabul etsin

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp

heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku MUAF
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
@umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
@miyomim MUAF
durkan
Beth18 [/USER]

MUAF 3 KİŞİ
DUASI OKUNAN KİŞİ : LİMONLUTARÇINLIKEK

Allah kabul etsin

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew OKUNDU
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp

heidi1017
denizinmavisi OKUNDU
segazel
SuUtku MUAF
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
@umut-16
@sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
@miyomim MUAF
durkan OKUNDU
Beth18 [/USER]

Son düzenleme:
N nedennicin cnm son kişiyi okuyoruz yarın akşam tevhid listesi yapacağız Allah nasip ederse
şöyleki; Bizler her dua bitiminde 70.000 tevhidi katılımcı sayısına bölüyoruz kişi başı düşen sayıya görede 2-3 gün süre veriyoruz sonra tamamlayıp Peygamber efendimizin (s.a.v) aile ashabının bedir ehlinin evliyaullahın tüm ölen ve ölmüşlerimizin ruhlarına hediye bağışlamasını yapıp kişi kişi okumalarımıza geçiyoruz
Bu okumamızı tövbe istigfar ve selaten Tüncina olarak okuyacağız
1001 Estağfirullah’el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etübü ileyh.
1001 adette selaten tüncinayı bölüşeceğiz çok net birşey söyleyemiyorum ayrılan olurmu diye ama sanrım 40 adet olmayacak ıkısıde tevhidden itibaren ekleyeyimmi

evet canim ekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…