DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

Oo herkese git desek isimiz var :))
Du bakalim dusunelim bukucaz bi cozum
Eger yetisememek gibi bir sikintin yoksa yani sikintin okumak degil haber verme zamaninsa
Yok canim okumak degil kesinlikle ben isimin gucumun arasinda sürekli herbişeyi okurum :))Derdim telefonla haşır neşir olamamak yogunluktan internete internete girememek.

LİSTE YENI KISI ALIMINA KAPALIDIR
YA SAMED ESMASI 1000 İHLAS OKUMASI

SURE: 1 GUN
KATILIMCI:26 KİŞİ
MUAF 6 KİŞİ
İSİM VE DUALAR ÖZEL MESAJDA
DUASI OKUNAN KİŞİ : MİYOMİM

Hanımlar Hepimiz 134 ADET YA SAMED esması 50 ADET İHLAS SURESİ Okuyoruz
Muaf olanlar yine 134 adet Esma ve Yanına bildiği okumayı sevdiği salavatlardan birini 41 adet okuyor.(mecule,tefriciye,tüncina,salavatı fatih vs vs size bıraktım)

Okumalarda muaf olanlar yeniden duaya katılanlar olacağından esma sayımız değişmesede ihlas sayımız değişeceğinden sayıya dikkat konusunda önem rica ediyorum
Allah kabul etsin

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee
rudecute
@cansu_trOKUNDU
B BEYBISIM
Bluedew MUAF
Krew
whiteroseoo
@FtszynpOKUNDU

heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku MUAF OKUNDU
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260 OKUNDU
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF
@sees OKUNDU
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri OKUNDU
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF OKUNDU
@durkanOKUNDU
@limonlutarcinlikek MUAF[/USER]

Yok canim okumak degil kesinlikle ben isimin gucumun arasinda sürekli herbişeyi okurum :))Derdim telefonla haşır neşir olamamak yogunluktan internete internete girememek.
Anladim cnm bir arkadas daha var ona saat uygulamasi alarm onerdim yani buradada girip 2 dk bakip cikiyorsunuz sonucta hani dakikalarinizi almiyor
Simdi dua olsa sorun ben alirim sayini veya okudugun sayiyi fixleriz dusururuz falan ama sorun buraya girmekse onu bir tek sen cozersin
Okundu da sayamam o zaman kimse girmesin herkesi okundu sayayim geceyim olur yani maksat zaten gunluk takip bakmak mesela yer degisiyor bi duada olmadi ama bazen oluyor siradaki kisiyi degil baskasini okuyoruz falan
Herkes istiyorki okuyan okudugunu teyit etsin o yuzden sanada saat kurmayi onerebilirim bir arkadas oyle deneyecek

MUAF 6 KİŞİ

Muaf olanlar yine 134 adet Esma ve Yanına bildiği okumayı sevdiği salavatlardan birini 41 adet okuyor.(mecule,tefriciye,tüncina,salavatı fatih vs vs size bıraktım)

Okumalarda muaf olanlar yeniden duaya katılanlar olacağından esma sayımız değişmesede ihlas sayımız değişeceğinden sayıya dikkat konusunda önem rica ediyorum
Allah kabul etsin

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee
rudecute
@cansu_trOKUNDU
B BEYBISIM OKUNDU
Bluedew MUAF
Krew
whiteroseoo
@FtszynpOKUNDU

heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku MUAF OKUNDU
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260 OKUNDU
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF
@sees OKUNDU
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri OKUNDU
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF OKUNDU
@durkanOKUNDU
@limonlutarcinlikek MUAF [/USER]

ben sırf burayı aksatmama adına diğer gruplarımdan ayrıldım. çünkü buradaki dua çeşitliliğini isme ve niyetimize göre dua etme şeklimizi çok seviyorum en uyumlu düzenli grubuz bence biraz dikkat ve zaman ayırmakla her şey rayına oturur. nefs bu sıkılan olduysa zorlanan olduysa üst üste sadece tevhid ve kısa salavat çekebiliriz.

MUAF 6 KİŞİ

Allah kabul etsin

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee OKUNDU
rudecute
@cansu_trOKUNDU
B BEYBISIM OKUNDU
Bluedew MUAF
Krew
whiteroseoo
@FtszynpOKUNDU

heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku MUAF OKUNDU
Krew (ark)

bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260 OKUNDU
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF
@sees OKUNDU
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri OKUNDU
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF OKUNDU
@durkanOKUNDU
@limonlutarcinlikek MUAF [/USER]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…