DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

LİSTE YENI KISI ALIMINA KAPALIDIR
YA SAMED ESMASI 1000 İHLAS OKUMASI

SURE: 1 GUN
KATILIMCI:26 KİŞİ
MUAF 6 KİŞİ
İSİM VE DUALAR ÖZEL MESAJDA
DUASI OKUNAN KİŞİ : MER_4260 (ARK)

Hanımlar Hepimiz 134 ADET YA SAMED esması 50 ADET İHLAS SURESİ Okuyoruz
Muaf olanlar yine 134 adet Esma ve Yanına bildiği okumayı sevdiği salavatlardan birini 41 adet okuyor.(mecule,tefriciye,tüncina,salavatı fatih vs vs size bıraktım)

Okumalarda muaf olanlar yeniden duaya katılanlar olacağından esma sayımız değişmesede ihlas sayımız değişeceğinden sayıya dikkat konusunda önem rica ediyorum
Allah kabul etsin

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew MUAF
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp

heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku MUAF
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF
sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF
durkan
@limonlutarcinlikek MUAF[/USER]

Arkadaşlar ben severek bir liste oluşturdum toplandık hep bırlıkte okuyoruz sizlerinde kendime okunuyormuşçasına dualarınızı takip etmeye çalışıyorum elimden geldiğince eksikleri falan kapatmaya özelden destek olmaya çalışıyorum ama son zamanlarda sayfa oyle bır hale geldiki girip bakıp cıkılıyor
mesela öneri sunuyorum donen 6 kişi niye cunku gerısı muhtemelen yazdıgımı gormemıs ben ınce detayına kadar hak gecmesın dıye takıp edıyorum bu benım kendı yapımla alakalı bıse gonlunuz kalmasın ıstıyorum emekte bereket olur bana olmasada bırıne olsun bırı sevınsın dıyorum cogunuz karakterımız cozdunuz kendımı anlatmayacagım. buda sızde bır guven olusturmus bunuda anlıyorum ama en azından bır kendı dua zamanınızda takıp etsenız benım gozumden kaçabıleceklere sız uyarsanız
sadece okudum yazmak yerıne x kısı ıcın okudum yazsanız
okudum yazmak yerıne x kısı ıcın esma ve salavatımı okudum yazsanız bende bır yerlerden bırseyı yakalayabılsem
muafım dıye ana sayfa yerıne ozelden baslıklı yazsanız bunlar cok zor seyler degıl ama benım ısımı cok kolaylastıran arada derede kaynamaları kacırmaları engelleyen seyler
mesela yazıyrum kısı etıketlıyorum haber beklıyorum ben yazmıstım cıkmamız dıyor tamam ama yazdıktan sonrada bır kontrol etsenız bende beklemesem

Acıkcası tek taraflı cabamla yorucu olmaya başladı arkadaslar sorumlulukları karsılıklı boluselım lutfen yok aynı devam dıyorsanız tevhıdten sonra helalleselım
SuUtku konunun senınle en ufak bır alakası yok cnm sen yazmıssın muafkende gırmıs okudum demıssın ben muafıyetını almadıgım ıcın senı normal dua okundu saymısım bu yazdıklarım son zamanlarda genel bır rehavete ıstınaden

MUAF 6 KİŞİ

Muaf olanlar yine 134 adet Esma ve Yanına bildiği okumayı sevdiği salavatlardan birini 41 adet okuyor.(mecule,tefriciye,tüncina,salavatı fatih vs vs size bıraktım)

Okumalarda muaf olanlar yeniden duaya katılanlar olacağından esma sayımız değişmesede ihlas sayımız değişeceğinden sayıya dikkat konusunda önem rica ediyorum
Allah kabul etsin

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew MUAF
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp

heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku MUAF
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF
sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF
durkan OKUNDU
@limonlutarcinlikek MUAF[/USER]

MUAF 6 KİŞİ

Allah kabul etsin

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew MUAF
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp

heidi1017
denizinmavisi OKUNDU
segazel
SuUtku MUAF OKUNDU
Krew (ark)

bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF OKUNDU
sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF OKUNDU
durkan OKUNDU
@limonlutarcinlikek MUAF OKUNDU[/USER]

MUAF 6 KİŞİ

Allah kabul etsin

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee
rudecute
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM
Bluedew MUAF
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp

heidi1017
denizinmavisi OKUNDU
segazel
SuUtku MUAF OKUNDU
Krew (ark)

bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF OKUNDU
sees OKUNDU
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF OKUNDU
durkan OKUNDU

Son düzenleme:
HANİMLAR BEN SİKİNTİDA OLAN KARDESİMİZ İCİN 1001 FATİHAYA BASLADİM EGER SAYİ ALMAK İSTERSENİZ OZELDEN YAZARSİNİZ ANA SAYFADAKİ ARKADASİN DUASİ İLE KARİSMASİN
BEN SAYİ VERMİYORUM KİMSEYİ ZORUNLUDA TUTMUYORUM NEFESİMİZ OLSUN DERSENİZ KENDİNİZ OKUMAK İSTEDİGİNİZ SAYİ İCİN YAZARSİNİZ HABERLESİRİZ BASLADİM BİLGİNİZ OLSUN SADECE

MUAF 6 KİŞİ

Allah kabul etsin

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee
rudecute
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM
Bluedew MUAF
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp

heidi1017 OKUNDU
denizinmavisi OKUNDU
segazel
SuUtku MUAF OKUNDU
Krew (ark)

bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF OKUNDU
sees OKUNDU
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF OKUNDU
durkan OKUNDU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…