DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

sees cnm fazla 5 ihlasin var eger sayi tam olsun diyorsan bilgin olsun kendinden eksik okursun

LİSTE YENI KISI ALIMINA KAPALIDIR
YA SAMED ESMASI 1000 İHLAS OKUMASI

SURE: 1 GUN
KATILIMCI:26 KİŞİ
MUAF:1 KİŞİ
İSİM VE DUALAR ÖZEL MESAJDA
DUASI OKUNAN KİŞİ : SEES

Hanımlar kişi başı hepimiz 134 ADET YA SAMED esması 40 ADET İHLAS SURESİ Okuyoruz
Muaf olanlar yine 134 adet Esma ve Yanına bildiği okumayı sevdiği salavatlardan birini 41 adet okuyor.(mecule,tefriciye,tüncina,salavatı fatih vs vs size bıraktım)

Okumalarda muaf olanlar yeniden duaya katılanlar olacağından esma sayımız değişmesede ihlas sayımız değişeceğinden sayıya dikkat konusunda önem rica ediyorum
Allah kabul etsin

O Ozzgeee OKUNDU
Patronicee OKUNDU
rudecute OKUNDU
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM OKUNDU
Bluedew OKUNDU
Krew OKUNDU
whiteroseoo
F Ftszynp OKUNDU

heidi1017 OKUNDU
denizinmavisi OKUNDU
segazel OKUNDU
SuUtku OKUNDU
Krew (ark)OKUNDU

bir garip oblomov OKUNDU
M mer_4260 OKUNDU
B Burcu2424 OKUNDU
hmbg OKUNDU
umut-16 MUAF OKUNDU
sees
M mer_4260 (Kar)OKUNDU
@Minik peri OKUNDU
M mer_4260 (ark)OKUNDU
miyomim OKUNDU
@durkanOKUNDU
Beth18 [/USER]

MUAF:2 KİŞİ
DUASI OKUNAN KİŞİ : MER_4260 (KAR)

Hanımlar bizler 134 ADET YA SAMED esması 41 ADET İHLAS SURESİ Okuyoruz DUA SAHİBİ 134 ADET YA SAMED 57 ADET İHLAS SURESİ okuyor.
Muaf olanlar yine 134 adet Esma ve Yanına bildiği okumayı sevdiği salavatlardan birini 41 adet okuyor.(mecule,tefriciye,tüncina,salavatı fatih vs vs size bıraktım)

Okumalarda muaf olanlar yeniden duaya katılanlar olacağından esma sayımız değişmesede ihlas sayımız değişeceğinden sayıya dikkat konusunda önem rica ediyorum
Allah kabul etsin

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp

heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF
sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF
@durkan
Beth18 [/USER]

Arkadaşlar daha önce yazdığım bu konu ile ilgili sadece 5 arkadaştan onay dönüşü oldu dolayısıyla genele yönelik bir işlem hadi olsun tefrıcıye okuyalım diyemedim
Diğer taraftan bir arkadaşımızda sıkıntıda üzüldüm darlık emegın haksız yere gidişi falan zor işler bunlar sahsım adına pazartesi günü Fatiha okuyacağım Allah kısmet ederse niyetim 1001 adet o kardeşimizin duasında nefesimiz olsun diyenler özelden yazıp aldıkları sayıyı bana bildirebilirler
Ben suan musaıt olmadıgım için kısmetse Pazartesi veya salı başlayacağım başlayınca buraya yazarım sizlerde almak isterseniz bana özelden ulaşırsınız geneldeki dua ile karısma olmasın diye
sevgiler

Son düzenleme:

Hanımlar bizler 134 ADET YA SAMED esması 41 ADET İHLAS SURESİ Okuyoruz DUA SAHİBİ 134 ADET YA SAMED 57 ADET İHLAS SURESİ okuyor.

Allah kabul etsin

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew OKUNDU
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp

heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF
sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF OKUNDU
@durkan
Beth18 [/USER]

Son düzenleme:
Sees icin okudum cnm

Sees icin okudum cnm

Allah kabul etsin

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr
B BEYBISIM
Bluedew OKUNDU
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp OKUNDU

heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF
sees
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF OKUNDU
@durkan
Beth18 [/USER]

Her ikisinede katilirim ben canim

Allah kabul etsin

O Ozzgeee
Patronicee
rudecute
C cansu_tr OKUNDU
B BEYBISIM
Bluedew OKUNDU
Krew
whiteroseoo
F Ftszynp OKUNDU

heidi1017
denizinmavisi
segazel
SuUtku
Krew (ark)

bir garip oblomov
M mer_4260
B Burcu2424
hmbg
umut-16 MUAF OKUNDU
sees OKUNDU
M mer_4260 (Kar)
@Minik peri
M mer_4260 (ark)
miyomim MUAF OKUNDU
@durkan
Beth18 [/USER]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…