DİLEKLERİMİZ İÇİN 1000 ADET SELATEN TUNCİNA OKUYALIM MI?

Canim benim reglim basladi ve 1 hafta surecek. Nasil yapalim ? Onemli olan niyet, mealini okumak istiyorum.

arkadaşl
Canim benim reglim basladi ve 1 hafta surecek. Nasil yapalim ? Onemli olan niyet, mealini okumak istiyorum.
salavat bu cnm diğer okumda tovbe istiğfar ıkısıde reglyken okunuyor ama sen namazla falan başlamak istersen diğer arkadaşlardan sıra isteyebilirsin

Arkadaşlar duamızı başlatıyorum başka gelen kimse olmadı .Niyetine okudugumuz kişi Safransari Safransari arkadaşımız kendisi girdiğinde niyetini yazıcaktır şimdilik biz onun yerine niyetlenelim. sayımız 12 kişi olarak kalırsa herokumada duası okunan kişi 87 adet diğer kişiler 83 er adet okuma yapacaktır.

Dua sahibi : Safransari Safransari
Duası:

1- Safransari Safransari 87 ADET İSTİGFAR 87 ADET SALAVAT
2- O Ozzgeee 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
3- F Ftszynp 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
4-@piskKo 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
5-@nesne 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
6- Patronicee Patronicee 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
7- Sealand Sealand 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
8-@rude girl 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
9-@gulbera 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
10-@evTik 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
11- C cansu_tr 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT
12@Patsi53 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT

Tövbe İstiğfar
Estağfirullah El Azim ve Etübü İleyh

Salaten Tüncina (Münciye)
Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

O Ozzgeee canim niyeti safransarinin gercek ismiyle yapsak daha iyi olmaz mi? Bir de duasi cuma gunu mu yapilacak? Yani persembe aksamimi bitecek cuma gunu mu? Ben ilk kez yapacagimda toplu olarak simdiye kadar hep yalniz yaptim.

O Ozzgeee canim niyeti safransarinin gercek ismiyle yapsak daha iyi olmaz mi? Bir de duasi cuma gunu mu yapilacak? Yani persembe aksamimi bitecek cuma gunu mu? Ben ilk kez yapacagimda toplu olarak simdiye kadar hep yalniz yaptim.

Ona kişi kendisi karar versin cnm isim kullanmak istemeyen olabilir zaten gonlumuzden o kişiyi geçiriyoruz isteyen niyetini ismiyle yazar oyle niyetleniriz Kim nasıl isterse.Bu salavat ve tovbe ıstıgfar sayısıda oldukca az ımkan dahılınde olursa 1 günde bir kişiyi okuyup bitirip diğer arkadaşa ve niyetine geçeceğiz kişi kendisi en son bittiğinde isterse namaz kılıp okunan duayı bagıslayarak duasını yapar.Persembe cumaya kadar bekleme durumu olmaz yani

O Ozzgeee bende katılabilirmiyim?
cnm lısteyı yaptım şimdi sayı karısmasın bir sonraki kişide ekleyeyım seni bu arkadaşımızın duasındada nefesın olsun kımın duası kabul olur bılınmez sanada uyarsa benım sayımdan veririm sonrakı lıstedede eklerım

cnm lısteyı yaptım şimdi sayı karısmasın bir sonraki duada ekleyeyım seni bu duadada nefesın olsun hak gecmesın dersen benım sayımdan verırım cnm sanada uyarsa

Bir sonrakinde kısmet olursa insallah canim

Ona kişi kendisi karar versin cnm isim kullanmak istemeyen olabilir zaten gonlumuzden o kişiyi geçiriyoruz isteyen niyetini ismiyle yazar oyle niyetleniriz Kim nasıl isterse.Bu salavat ve tovbe ıstıgfar sayısıda oldukca az ımkan dahılınde olursa 1 günde bir kişiyi okuyup bitirip diğer arkadaşa ve niyetine geçeceğiz kişi kendisi en son bittiğinde isterse namaz kılıp okunan duayı bagıslayarak duasını yapar.Persembe cumaya kadar bekleme durumu olmaz yani
Bu aksam hemen badliyoruz mu?@ozzge81

O Ozzgeee ben okudum. Bitirdim allah kabul etsin. Allah Safransari Safransari nin ddualrini kabul etsin. Ama kendisinin haberi var mi basladigimizdan acaba?
Allah razi olsun Sabah yazistik basliyacagimizi biliyor cnm takip eder heralde goruncede yazicaktir sonucta 12-13 kisi herkesin biraz duasina sahip cikmasi lazim herkesi an an be an bekleyerek okumaya kalkarsak yurumez
Liste diger arkadaslarin hakkina gireriz o zaman olmaz

Arkadaşlar duamızı başlatıyorum başka gelen kimse olmadı .Niyetine okudugumuz kişi Safransari Safransari arkadaşımız kendisi girdiğinde niyetini yazıcaktır şimdilik biz onun yerine niyetlenelim. sayımız 12 kişi olarak kalırsa herokumada duası okunan kişi 87 adet diğer kişiler 83 er adet okuma yapacaktır.

Duası:

3- F Ftszynp 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT OKUNDU

Tövbe İstiğfar

Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ ındeke a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

Safransari Safransari cnm duani okumaya basladik sende ismen etmemizi istiosan ismini dilegini yaz istersen biz simdilik senin niyetine niyetleniyoruz

Duası:

3- F Ftszynp 83 ADET İSTİGFAR 83 ADET SALAVAT OKUNDU

Tövbe İstiğfar

okudum cnm

X