Dilek tesbihi uygulamasını bilenler?

Ablamla birlikte yapcaz bizde illa tek kişi olmaya gerek yoktur herhalde demi bir de benim istediğim şey 8 ay sonrası için yani bir zaman var mi yapmak için?

Mrh arkadaslar tum yazdiklarinizi okudum benim okunmus bi tesbih bulmam imkansiz gibi herhangi bir tesbihe okusam olurmu sizce.boyle bir seyi ilk defa duydum benim icinde dua edermisiniz

Arkadaşlar ben bu uygulamayı daha önce duymuştum, okunmuş tespih olmasına gerek yok. Herhangi bir tesbihe okuyabilirsiniz, okuduğunuz tesbihi kıbleye asıyorsunuz sonra dileğiniz olunca 41 tespihi dağıtıyorsunuz. Okunmuş tespih olmalı diye düşünmeyin, takılmayın o kısma.

Verdigin bilgiler icin tesekurler dilegimiz gerceklesince dagitacagimiz tesbihler okuyacagimiz tesbih icine dahilmi acaba

Bende duydum fakat yapmadım bana göre uygulamayı yapın 41 tespih değil 41 çikolata ve ya oyuncak vs.buna benzer şeyleri alıp çocuklara dağıtın emin olun dileğiniz kabul olmasada o çocukların mutluluğunu başka bir şeye değişmezsiniz

Verdigin bilgiler icin tesekurler dilegimiz gerceklesince dagitacagimiz tesbihler okuyacagimiz tesbih icine dahilmi acaba

Dilerseniz onu da dahil edip 40 tane tespih alabilirsiniz, ya da yeni 41 tespih. Farketmez diye biliyorum içinizden nasıl geliyorsa. Mühim olan dileğiniz kabul olunca 41 tane dağıtmak sanırım.

arkadaşlar daha önce uygulamayı yapan varsa bişey soracaktım? ben aslında yaptım bu gece ama şimdi astıgım yerden alsam tesbihi ve haftaya yeni baştan duaları okuyup evde farklı bi yere assam olur mu acaba? Hani dilek gerceklesmeden tesbihi almayın yerinden deniyor ama sonucta haftaya aynı dileğim için yapıcam, sizce sakıncalı olur mu almam

Arkadaşlarcım, bir yakınım bana 3 adet verecek. Bir adetini buradan bir arkadaşımıza veriyorum, elimde bir adet daha olacak. Gerçekten gönülden isteyen, uzun bir süredir bu tespihlerden biri varsa Allah rızası için paylaşmak isterim. Belki dualarda bizi de unutmaz alacak olan arkadaş. Hepimize bereketiyle, güzelliğiyle, hayırlarıyla gelir inşallah.

okunmuş olmasına gerek yok diye biliyorum herhangi bir tespih de olabilirmiş peki siz uyguladınız mı?

Ben yeni uyguladım canım. Annem uyguladı, onun dileği olmuş çok şükür. O yüzden tespih alıp dağıtacağız bu hafta.
Canım ben de uyguladım ama okunmuş tespit den değil normal tespihe yaptım öyle de oluyormuş o şekilde belirttiler bana . Annenin ne kadar üsrede olmuş peki _

Canım ben de uyguladım ama okunmuş tespit den değil normal tespihe yaptım öyle de oluyormuş o şekilde belirttiler bana . Annenin ne kadar üsrede olmuş peki _

Annemin birkaç ay sürdü ama annemin hacetinin olması da birkaç aylık bir sürede belli olacak bir şey idi. Yani bugün yapıp yarın belli olabilecek bir konu değildi.

Konu biraz eski ama Perşembe gecesi değil de farklı gün kılsak olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…