Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlar bende müsadenızı ıstıyım.cepe bakmak pcden beter bılıyonuz mu.başım tuttu yine.gôrüsürüz öptm hepinızı.

kızlar çıkmam gerekiyor. allaha amanet olun .inşallah tekrardan fırsat bulup gelirim :79:
Görüşürüz canım güzel haberlerle gel inşallah.
ayyy kıslar sölemedimm eşim geliyo yarın :KK62::KK62::KK62:
Gözün aydın canım.
Bu farlutal böyle yaptı galıba banum.dedıgın gıbı,olcam bıde.agrılarda başladı.hadı hayırlısı.
Hadi bakalım olda başlasın tedavin inşallah.

Senin mesajını da almıştım ama çıkmadı canım yaa.Neyse ayrıca aldım.Rüyan hayrolsun balık da kuşda rüyada iyidir nasılsa.Martıda olsa levrekde olsa güzelmiş hayrolsun

Amin canım inşallah öyle cıkar

Kızlar eşimin sperm testi vardı ben 22 sanıyodum meğerse bugünmüş Allahtan akşam tam yatmadan bir bakıyım dedim iyiki bakmışım çapadaydı tekrar 15 gün önce vermezler bakalım yarın sonuçları alıcaz umarım güzel gelir içim hop hop.

Canım inşallah süper cıkar sonuçlar canım

Mrb kızlarr,
pelinim özür dilerim cnm ya yazdıgını görmüştüm seninde ben yazmamışım kusura bakma cnm :26:Çok sağol cnm tşk ederim,darısı başınıza inşaallah...
Eboşum,banum sağolun kızlar darısı başınıza inşaallah hayırlısıyla canlarım...
Ranacım prenses mi geliyor nasipse sağlıkla gelsin kuzucuk maşallah ona...
Hee eboşum demek maça gittin hee ohhh iyi stres atmışsındır :)
Neyse canlar kimseler yok ben takılayım barimm:KK55:
önemli degil canım benim...amin tutişim inş...
Merhaba canım bende siz okuyana kadar çıkmıştım ben daha iyiyim canım şükür bugün.

Amin canımmm inşallah.
Nasılsın yok bir sıkıntın dimi ama sen genede yat hem bak bugünleri çok arıycaksın bebiş geldimi uyutmuyacak ona göre:KK66:
iyi olmana sevindim banucum...
Selam kıslar,banum,pelinım napıyosunuz.sızde benım gıbı kocişkoları beklyosnz dimi.
Ya BONCUGUM iyimisin cnm benım.bıkac kere altta gordm yazmadan gıttın.bugun tam cıkarken gordm yazamadım.napıyosn cnm?

canım dedigin gibi kociş geldi cıkmak zorunda kaldım...

hayırlı günler kızlar...inş bugun güzel haberler alırız uzun zamandır almadık...eboşum ben ayetel kursuleri okudum canım...

Canım allah gönlüne göre versin inşallah. Hakkaten kızsa cok terbiyeli olacak inşallah Allah nazardan korusun :)
AMİNNNN,,,
saol teyzesi darısı sana olur inş...gerçekten kızsa çok terbiyeli olcak yavrummm...
tabiki olur tatlım nedemek müsayit zamanda msn at

canım çok geçmiş olsun stres filanmı yaptın kuzum kıyamam Allahım bidaha korkutmasın son zamanlar artık dikkat et tansiyonuna filan
çok saol ağzına sağlık

oyy kıyamam ben ona bişeyciği yoktur inşallah canım Allahım korusun
sende çok hastaymışsın dikkat et kendine bitanem

tamam kuzum sorun yok halledilmiş bile saolsun arkadaşlar

saol elifim zaten dün konuştuk kuzum :))

peloş gözünaydın canım kociş gelmiş hadi iyi ya uzağa gitmesin .

sevcanım avatarın ve tıkerın çok güzel olmuş güle güle kullan tatlışım .daha iyisin inşallah .yiğenlerimde iyimi kuzum

herzamanki gibi elifim gerçi sonra konuştuk
saol canım Allah razı olsun ağzına sağlık

kıyamam sana ALLAH şifa versin canım

saol kuzum halletmişsiniz bile ağzınıza sağlık

:KK19::KK19::KK19:teşekkür ederim canım arkadaşım süper anlatmışsın

canım mesajını aldım bu hafta olmazda diğer hafta sanada yazarım okey

seninle yakın oturuyoruz biz canım bende ümraniyedeyim

kuzum böcük yine kötü olmuş kıyamam ben ona neyse inşallah rahatlar .
saol kanka eksik olursa bildiririm tabiki düşünmen yeter

kuzuya evdeydim emme yetişemedim anladım hemide senin olduğunu .neyse konuşuruz inşallah

cano ya ben onuda yaptım bi işe yaramadı bende herşey ters tepiyo nedendir bilmem .ama sana şifa olur inşallah

eecim seni mutlu ettiysem negüzel darısıda annişlere terfi etmeye inşallah

oyyy teyzesi yesin onu paşam benim ALLAHIM sonuna kadar sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende ogünü iple çekiyorum inanki

nedemek kuzum asıl hepinizden ALLAH razı olsun ağzına sağlık seninde

canlı canlı izledim çok keyifliydi ayrıca çok komik bir gün geçirdik kadınlar toplu olunca düşünün siz maçın halini .ama erkekleri aratmadık

saol kuzum bildirdiğin için :KK19:

tam dediğin gibi oldu kuzum inanki orda bile arkadaş bulduk :))keyifliydi ya erkeklerin olmaması ayrı güzeldi

hayrolsun elifim baktınmı tabire

ayy sevsinler onu yaa teyzesi yesin demek gizliyo kendini dur bakalım belkide süpriz olucak .ne olursa olsun yeterki sağlıklı hayırlı olsun gerisi mühim değil canım

kanka demiştim sana evet hem fener için herşeye değer hıııhh
ay msnde smıle var hıh yapan burdada olsa keşkem kardeloşumun smıle :))

sorma canım birsen kaç kez aramış duymadım ee kadınların bağlığından duyulurmu hiç .
keyifliydi banuş keşke sizlerde olsaydınız .
buarada iyi olmana sevindim canım

gelelim bana kızlar benim diğer pcden kkya girmem imkansız oluyo yani gece pek giremiyorum anca msn açılıyo .dün keyifliydi erkeksiz maça gitmek çoluk çocuk süperdi yani .valla ses konusundada rekor kırıldı deniyo :)))neyse benim içinde değişiklik oldu .buarada duayı okuyup bildiren herkese teşekkürler ağzınıza sağlık .cuma günü aynı şekilde devam ediyoruz .
kardeloşumuda çok özledim yokluğu belli valla .
boncuğumuda tabi .
bu arada BİRSOŞ dün diyemedim kuzum geçmiş olsun emrem nasıl oldu .bide varya seni arıycaktım ama inanki hiç fırsatım olmadı .senin herzamanki sayı kuzum değişmiyo rahat ol oyüzden .
neyse benden bukadar iki gün girmeyince baya uzun sürüyo yoruldum :)))))))))))))
ewet ablacım sakladı kendini bilmiyorum süpriz mi yapcak ...ama biz artık kız diye odaklandık sewerken bile kızım diye sewiyoruz artık....
maşallah bebişe büyüyo hayırlısı olsun ranacım sağlıklıymışya en önemlisi o

Derinim ben çankırılıyım.Gelenlerden bizde memnunuz sağolsunlar daha çok eşimin çevresi ama tabi.Yemekli olan farklı bi toplantıydı umre ziyareti değildi sadece o yüzden.Ama elimden geldiği kadar ağırlamaya çalışıyorum.
saol cnm bnm...tabiki yeter ki sağlığı yerinde olsun kız erkek farketmez...o benim RABBİMDEN bi armağan ...
cnm konustuk ama burdan da tebrık etmek ıstedım terbıoyelı yegenım benım :))))) yesın teyzesı onuuu

ablam ıyıyız zşükür saol rana teyzesı yaptı stıcker ımızı cok begendık bız de sagolsun.oh sen de maçlara gıtmıssın gs nınkıne ben de gıdecegm fanatık olaraktan :))))) küfürsuz maç superdır.eşim yollarsa tabıı kalabalık gıtmek lazım arkadaslarla

MAŞALLAH...
DARISI TOPICTEKI HERKESİN BAŞINA İNŞALLAH...
ewet kuzucum konuştuk seninle...akıllı bi yiğenin olcak inş teyzesi...darısı senin kuzularına (kızlarına dicektim :KK1:)...
cok sagol banucum sen nasıl oldun...

ececim her şeyin yolunda olmasına sevindim...amin canım inş bizlerde o günleri en yakın zamanda görürüz kendine ve bebişine iyi bak öptüm...

bende demiştim ama önemli degil canım sen ve bebişin iyi olsun yeterki...cok yorma kendini bebişine ve kendine dikkat et canım...bu arada paşamız geliyomuş hayırlısıyla gelsin inş...

sevcanım ya kıyamam ben sana inş bulantıların gidince sevdigin herşeyden yiyebilirsin ...menude cok güzel olmuş...verdigin tarifide denemeyi düşünüyorum canım...seni ve ikiz melekerini öpüyorum...

canım rüyan hayırlara cıkar inş..ama gördügün rüyanın anlamları güzel biz bebişe yoralım inş...

canım benim ya yine sakladı demek yigenim kendini...kıs saklayınca kız derler doktorda % 70 kız demiş...hayırlısı olur inş saglıklı gelsin yeterki bebişin...

sagol canım benim inş gitmiycek...ay eboşum macamı gittin sen bravo kız sana ben hic sevmem mac izlemeyi...valla özlettin kendini epeydirde karşılaşamıyorum öpüyorum seni...

selam banucum nasılsın gecmişi okuyodum anca bitirdim...
AMİNNNN,,,
saol teysezi yine sakladı kendini ama dr %70gibi bi oran werdi ben kesin kız diyorum artık...darısı sana olsun inş en yakın ve hayırlı zamanda...
Mrb kızlarr,
pelinim özür dilerim cnm ya yazdıgını görmüştüm seninde ben yazmamışım kusura bakma cnm :26:Çok sağol cnm tşk ederim,darısı başınıza inşaallah...
Eboşum,banum sağolun kızlar darısı başınıza inşaallah hayırlısıyla canlarım...
Ranacım prenses mi geliyor nasipse sağlıkla gelsin kuzucuk maşallah ona...
Hee eboşum demek maça gittin hee ohhh iyi stres atmışsındır :)
Neyse canlar kimseler yok ben takılayım barimm:KK55:
ewet cnm prensesim olcak inş...
seninde gözün aydın oğluşun olcakmış ...bu günleri görmek ne güzel inş 9 ay boyunca böyle hayırlı haberler alıp yawruuzu kucağımıza alırız (cümlesiyle)...
bu arada geçmiş olsun sanırım kanaman olmuş ama korkma kuzum genelde oluyormuş normalmiş yani dikkat et kendine ....

Kimseler uğramamış derinde yok ki o muhakkak uğrar yazardı bişeyler ebrar gecede gelmemiş hayırdır kızlar birsen sen nerdesin kız kayboldun ortadan.

Kimseler uğramamış derinde yok ki o muhakkak uğrar yazardı bişeyler ebrar gecede gelmemiş hayırdır kızlar birsen sen nerdesin kız kayboldun ortadan.

nerdeki derin kız?
selam bu arada,sadece son sayfaya bakabildim,çok yorgunum,aynı zamanda da çok işim var,çünkü tekrardan yolculuğumuz var
ebroşum dimek sende gittin maça,bi onu anlayabildim,bide berrin in kocası geliyomuş,var mı başka haberler.

kızlar merak edenler,benim kırmızılar tam günü ve saatinde teşrif ettiklerinden,tüm umut edenlerin umudu yarım kalmış oldu,bilginize:KK1:

nerdeki derin kız?
selam bu arada,sadece son sayfaya bakabildim,çok yorgunum,aynı zamanda da çok işim var,çünkü tekrardan yolculuğumuz var
ebroşum dimek sende gittin maça,bi onu anlayabildim,bide berrin in kocası geliyomuş,var mı başka haberler.

kızlar merak edenler,benim kırmızılar tam günü ve saatinde teşrif ettiklerinden,tüm umut edenlerin umudu yarım kalmış oldu,bilginize:KK1:
Selam canım hoşgeldin ama gene gidiyomuşsun nasıl geçti tatilin yokluğun belliydi hepimiz andık seni.

Ne biliyim ebrarcım dün gece gene kan gelmiş kabızlık sorunuda yok bebişimin canım çok sıkkın yani bende felaket grip oldum burnumdan nefes alamıyorum ilacada başladım.İyi yapmışsın canım gez keyfine bak.Anatolia inşallah daha iyidir konuşlunca selam söyle.

Bende merak ettim ytahmin ettim ama demek emrecim hala hasta kıyamam bende çok kötüyüm birsen felaket grip oldum telim kapandı ben arıyomuyorum heralde iki güne açılır.

Sağol canım öyle bir sıkıntımız yoktu bakalım bugün gene gidicekler inşallah bişey çıkmaz poposunun etrafıda kızarmış üff.

Bence yumurtalar çok kötü değil rahim filmindende korkma hiç acımıyor.

Canım çok geçmiş olsun idrarda protein bakıcaklardır ama büyük ihtimal temiz çıkar tansiyonun iyi gidiyomuş.Bende çok memnunum cerrahpaşadan Annemin hayatını kurtardı acildekiler Allah razı olsun onlardan.akın tuzlu yeme limon tüket ablamdada vardı onun sonuna kadar yüksek gitti ilaçta alıyodu tuzsuyz ve limonla idare ettik kendine dikkat et.

Cicilim gecmis olsun canım.inş iyi cıkar ıdrar sonuclarıda.Allah yardımcın olsun.
Sedda sagolasn herzaman gel.senınle ben konusmadk hic galiba,telden alıntısız yazdıgım icın unutabılıyorum.
Banummm kuzum ya cok gecmıs olsun valla.aman iyileş biran önce...bebis için sen lazımsın kuzucuk:)
ay ben kendimi napim yaaa!sabah tost yedım.üstüne komşum kahvaltıya gel illa dedı.bide zorla yediriyo ki sagolsn yok dıyemıyom,karıstı gene mide.arkadan arkadan kafam atıyo inş agrımaz öff.

canım ya yazdıgını görmemişim kusura bakma...evet geldi...sende hastaymışsın banucum gecmiş olsun...rabbim şifa versin...

selinam kusura bakma canım eşim gelmişti yazdıgını görmeden cıkmışım...iyiyim sagol sen nasılsın...

önemli degil derinim sen yazmayınca ben bişey oldugunu anlamıştım...

kıyamam ben emremize ya...cok gecmi,ş olsun birsencim...inş cabuk iyileşir rabbim şifa versin...

sevcanım tickerena bayıldım cok sevimli olmuş...kendine ve ikiz meleklerine iyi bak öpürüm sizi canım...

canım ya gecmiş olsun niye cıktıkı tansiyonun stres falan yapma rahaat ol...inş sonucların güzel cıkar...

hayırlı günler kızlar hepinize :KK16:

herkese hayirli aksamlar kizlar:KK3::KK3::KK3::KK3:(gerci burda aksam olmadi henuz ama tr'de olmustur belki):KK1:

EBRARIM,bugun evde yoktun heralde?ben seni:102::102:neyse saglik olsun,baska sefere insallah:KK61:bu arada dualari okudum ben,bitti yazabilirsin canim:KK19:
BANUCUM,hala hastaymissin,rabbim sifa versin canim.:KK19:
BIRSENIM,emreciginde hastaligi devam ediyormus,allah sifa versin emrecigede:KK19:
DERINIM,eger belirti ve ya suphen varsa bir kan testi yaptir canim,icin rahatlar en azindan:KK19:
CICILI,gecmis olsun canim,dikkat et kendine:KK19:
PELINIM,esin gelmis gözun aydin:KK61:ben esinin disarda oldugunu kacirmisim cevabim gec oldu kusura bakmayasin:KK61:
KARDELEN49,misafirlerin gitmistir heralde,rahatlamissindir biraz:KK19:
ANATOLIAM,cok gecmis olsun canim.insallah önemli bir durum yoktur,rabbim seni ve bebegini korusun
:KK19:
ranacim,ecemcim,selinacim,sevcancim,ismini hatirlayamadigim tum arkadasslarim,hepinizi :KK54::KK54::KK54:

Eboşum,Derinim,Garibim,Banucum,elifcim,selinam geçmiş olsun dilekleriniz için çok tşk ederim canlarım...
Geçmişe çok detaylı bakamadım umarım geçmiş olsun diyen kimseyi atlamamışımdır kızlar atladıysam çok özür dilerim:26:
Banucum ayşeciğe çok geçmiş olsun biranönce iyileşir inşaallah...
Emre paşamızda hasta sanırım Rabbim şifa versin...

Bugun doktora gittim kızlar kanama için dinlenmem gerektiğini söyledi doktor yoruldugum için olmuş,devam etmediği sürece problem yok dedi,birdeeee topiğimize bi paşa daha geliyor teyzeleri :emirbebek:
ellerinizden öperrr:KK16::KK16::KK16:

canım çok geçmiş olsun stres filanmı yaptın kuzum kıyamam Allahım bidaha korkutmasın son zamanlar artık dikkat et tansiyonuna filan
çok saol ağzına sağlık

sevcanım avatarın ve tıkerın çok güzel olmuş güle güle kullan tatlışım .daha iyisin inşallah .yiğenlerimde iyimi kuzum

kuzuya evdeydim emme yetişemedim anladım hemide senin olduğunu .neyse konuşuruz inşallah

cano ya ben onuda yaptım bi işe yaramadı bende herşey ters tepiyo nedendir bilmem .ama sana şifa olur inşallah

oyyy teyzesi yesin onu paşam benim ALLAHIM sonuna kadar sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende ogünü iple çekiyorum inanki

canlı canlı izledim çok keyifliydi ayrıca çok komik bir gün geçirdik kadınlar toplu olunca düşünün siz maçın halini .ama erkekleri aratmadık

tam dediğin gibi oldu kuzum inanki orda bile arkadaş bulduk :))keyifliydi ya erkeklerin olmaması ayrı güzeldi

ayy sevsinler onu yaa teyzesi yesin demek gizliyo kendini dur bakalım belkide süpriz olucak .ne olursa olsun yeterki sağlıklı hayırlı olsun gerisi mühim değil canım

sorma canım birsen kaç kez aramış duymadım ee kadınların bağlığından duyulurmu hiç .

gelelim bana kızlar benim diğer pcden kkya girmem imkansız oluyo yani gece pek giremiyorum anca msn açılıyo .dün keyifliydi erkeksiz maça gitmek çoluk çocuk süperdi yani .valla ses konusundada rekor kırıldı deniyo :)))neyse benim içinde değişiklik oldu .buarada duayı okuyup bildiren herkese teşekkürler ağzınıza sağlık .cuma günü aynı şekilde devam ediyoruz .
boncuğumuda tabi .
bu arada BİRSOŞ dün diyemedim kuzum geçmiş olsun emrem nasıl oldu .bide varya seni arıycaktım ama inanki hiç fırsatım olmadı .senin herzamanki sayı kuzum değişmiyo rahat ol oyüzden .
neyse benden bukadar iki gün girmeyince baya uzun sürüyo yoruldum :)))))))))))))

herkze teşekkür ederim
hala annemdeyim doktor bir test daha istedi ;
taniyıonlarım normal cok şükür bugun oğlusumu renkli ugsde gördük ananeiyle süperdi:nazar::emir_bebek:
fazla girmiyrm kusura bakmayın
anatonyacım paşa geliyor demek cok evindim hayırlısı olsun:KK49:
kardeloşum gelmiş h.g ama yine gidiyor sanırım

Selinam telden zor dimi cnm.bende öyle,bazen gırdıgmde yazarken sinir gelıyo kapatıverıyorum.
Ececim daha iyi olmana cok sevindim cnm.bu arada bebişin oynamasını istedigin icindir o hareketlenmeler psıkolojıktr doktorn dedıgı gıbı.yakında duyacaksn cnm sabret:)
of ya ebuşum gelmedı.cok da uykum var.bı dus alıp yatarım.kafamda agrıyo ıyı gelıyor dus.ben şmdılık kactm.duruma göre ugrarım.
iyiyiz şükür canım ewet psikolojik tir eminimde çok istiyorum hareketlerini hissetmek gelse artık o zaman keske zaten ilk kaçıncı ayda baslar bilmiyorum da sizlerde yaşayın en kısa zamanda inş
Günaydın hanımlar nasılsınız. Ben dün akşam sacma sapan bir sürü rüya gördüm. Balık ile önce levrek sandığım ama martı cıkan bir yemek yedim ama cok normalmış martı eti yemek balık gibiymiş yani tadı bile hala ağzımda hakkaten lezzetliydide aç da yatmadım ama :)

Nasılsınız keyfiniz nasıl
canım rüyan hayır olsun inş nasılsın
biz geldik...:79:
dün dr kontrolümüz vardı biliyorsunuz ...
herşey yolunda çok şükür bebeğim gayet sağlıklı 122gr olmuş teyzeleri...:nazar::nazar::nazar:
veeee %70 PRENSESİM GELİYORRR...
öyle inatçı ki bacaklarını asla açmadı bacakları kapatmış topuklarınıda dayamış poposuna dönerken bile öyle dönüyordu içimde... dr kemik yapısına göre bi yorum yaptı ama malesef hala kesin değil bi ara bişi var orda dedi ama 10gün sonra görücez inş dedi bi oran werin dedim %70 şimdilik dedi...
hayırlısı olsun bidahaki kontrole inş tamemen öğreniriz...terbiyeli bi kızım olcak teyzeleri ...:KK1:
canım nasip olursa prensesmi geliyor ay ne kadarda terbiyeliymiş kız masallah:nazar::nazar: hayırlısı olsun tatlım
Neyse şimdi herşey yolunda kardeşimde yeni hamilelik geçirdi ondan bilkdiğim kadarıyla oda hissediyorum diyordu dr gaz hissettiklerin demişti ama az kaldı nasıl hissedicen hemde zıp zıp.

Bende gribim canım.

Şehzade geliyor demekki hayırlı olsun iyi huylu sağlıklı evlat olsun.

Sorma sevcan ben tam çürük çıktım sorma gitsin şükür azlmış senin bulantılar aman kal annende orası sana iyi geldi.

Hayır olsun canım tadıda ağzında kalmış hıı::)))

Hayırlı olsun ranacım ne olursa olsun sağlılı olsun.
ay canım keske bir an önce hissetsem varsın zıplasın hoplasın o zaman ii olduğunu birim hiç yoktan gecmiş olsun bende grip oluyorum sanırım

çok saol ağzına sağlık

boncuğumuda tabi .
amin canım inş cümlemize ablam nasılsın maca gitmişsin nasıl gecti mac
Kızlar eşimin sperm testi vardı ben 22 sanıyodum meğerse bugünmüş Allahtan akşam tam yatmadan bir bakıyım dedim iyiki bakmışım çapadaydı tekrar 15 gün önce vermezler bakalım yarın sonuçları alıcaz umarım güzel gelir içim hop hop.
canım inş sonuçlar güzel gelir
cok sagol banucum sen nasıl oldun...

ececim her şeyin yolunda olmasına sevindim...amin canım inş bizlerde o günleri en yakın zamanda görürüz kendine ve bebişine iyi bak öptüm...

bende demiştim ama önemli degil canım sen ve bebişin iyi olsun yeterki...cok yorma kendini bebişine ve kendine dikkat et canım...bu arada paşamız geliyomuş hayırlısıyla gelsin inş...

sevcanım ya kıyamam ben sana inş bulantıların gidince sevdigin herşeyden yiyebilirsin ...menude cok güzel olmuş...verdigin tarifide denemeyi düşünüyorum canım...seni ve ikiz melekerini öpüyorum...

canım rüyan hayırlara cıkar inş..ama gördügün rüyanın anlamları güzel biz bebişe yoralım inş...

canım benim ya yine sakladı demek yigenim kendini...kıs saklayınca kız derler doktorda % 70 kız demiş...hayırlısı olur inş saglıklı gelsin yeterki bebişin...

sagol canım benim inş gitmiycek...ay eboşum macamı gittin sen bravo kız sana ben hic sevmem mac izlemeyi...valla özlettin kendini epeydirde karşılaşamıyorum öpüyorum seni...

selam banucum nasılsın gecmişi okuyodum anca bitirdim...

amin canım inş göreceksiniz valla ii bakmaya calısıyorum ama yinede grip olmuşum sanırım yaaaaa

kızlar beni sorarsanız biraz gribim sanırım ya bide bugün teyzemizin 7sini yaptık filan baya zorlandım fazla alıntı yapmadım ne olur kusura bakmayın öptüm kib aeo bay

iyiyiz şükür canım ewet psikolojik tir eminimde çok istiyorum hareketlerini hissetmek gelse artık o zaman keske zaten ilk kaçıncı ayda baslar bilmiyorum da sizlerde yaşayın en kısa zamanda inş

canım rüyan hayır olsun inş nasılsın

canım nasip olursa prensesmi geliyor ay ne kadarda terbiyeliymiş kız masallah:nazar::nazar: hayırlısı olsun tatlım

ay canım keske bir an önce hissetsem varsın zıplasın hoplasın o zaman ii olduğunu birim hiç yoktan gecmiş olsun bende grip oluyorum sanırım

amin canım inş cümlemize ablam nasılsın maca gitmişsin nasıl gecti mac

canım inş sonuçlar güzel gelir

amin canım inş göreceksiniz valla ii bakmaya calısıyorum ama yinede grip olmuşum sanırım yaaaaa

kızlar beni sorarsanız biraz gribim sanırım ya bide bugün teyzemizin 7sini yaptık filan baya zorlandım fazla alıntı yapmadım ne olur kusura bakmayın öptüm kib aeo bay
İnşallah canım bugün alıcaktık yarına kaldı.Geçmiş olsun dikkat et kendine.
herkze teşekkür ederim
hala annemdeyim doktor bir test daha istedi ;
taniyıonlarım normal cok şükür bugun oğlusumu renkli ugsde gördük ananeiyle süperdi:nazar::emir_bebek:
fazla girmiyrm kusura bakmayın
anatonyacım paşa geliyor demek cok evindim hayırlısı olsun:KK49:
kardeloşum gelmiş h.g ama yine gidiyor sanırım
Çok şükür herşeyin temiz çıkmış.Oğluşunuda gör4müşsün oh rahatlamışsındır:nazar:

Merhaba kızlar dayanamadım aradım derin annesindeymiş vakti olmamış ebrarında misafirleri varmış eşide evdeymiş onları gezdiriyomuş ondan girememişler keyiflerinde yerinde şükür.

X