Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

biz geldik...:79:
dün dr kontrolümüz vardı biliyorsunuz ...
herşey yolunda çok şükür bebeğim gayet sağlıklı 122gr olmuş teyzeleri...:nazar::nazar::nazar:
veeee %70 PRENSESİM GELİYORRR...
öyle inatçı ki bacaklarını asla açmadı bacakları kapatmış topuklarınıda dayamış poposuna dönerken bile öyle dönüyordu içimde... dr kemik yapısına göre bi yorum yaptı ama malesef hala kesin değil bi ara bişi var orda dedi ama 10gün sonra görücez inş dedi bi oran werin dedim %70 şimdilik dedi...
hayırlısı olsun bidahaki kontrole inş tamemen öğreniriz...terbiyeli bi kızım olcak teyzeleri ...:KK1:
cnm konustuk ama burdan da tebrık etmek ıstedım terbıoyelı yegenım benım :))))) yesın teyzesı onuuu

tabiki olur tatlım nedemek müsayit zamanda msn at

canım çok geçmiş olsun stres filanmı yaptın kuzum kıyamam Allahım bidaha korkutmasın son zamanlar artık dikkat et tansiyonuna filan
çok saol ağzına sağlık

oyy kıyamam ben ona bişeyciği yoktur inşallah canım Allahım korusun
sende çok hastaymışsın dikkat et kendine bitanem

tamam kuzum sorun yok halledilmiş bile saolsun arkadaşlar

saol elifim zaten dün konuştuk kuzum :))

peloş gözünaydın canım kociş gelmiş hadi iyi ya uzağa gitmesin .

sevcanım avatarın ve tıkerın çok güzel olmuş güle güle kullan tatlışım .daha iyisin inşallah .yiğenlerimde iyimi kuzum

herzamanki gibi elifim gerçi sonra konuştuk
saol canım Allah razı olsun ağzına sağlık

kıyamam sana ALLAH şifa versin canım

saol kuzum halletmişsiniz bile ağzınıza sağlık

:KK19::KK19::KK19:teşekkür ederim canım arkadaşım süper anlatmışsın

canım mesajını aldım bu hafta olmazda diğer hafta sanada yazarım okey

seninle yakın oturuyoruz biz canım bende ümraniyedeyim

kuzum böcük yine kötü olmuş kıyamam ben ona neyse inşallah rahatlar .
saol kanka eksik olursa bildiririm tabiki düşünmen yeter

kuzuya evdeydim emme yetişemedim anladım hemide senin olduğunu .neyse konuşuruz inşallah

cano ya ben onuda yaptım bi işe yaramadı bende herşey ters tepiyo nedendir bilmem .ama sana şifa olur inşallah

eecim seni mutlu ettiysem negüzel darısıda annişlere terfi etmeye inşallah

oyyy teyzesi yesin onu paşam benim ALLAHIM sonuna kadar sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende ogünü iple çekiyorum inanki

nedemek kuzum asıl hepinizden ALLAH razı olsun ağzına sağlık seninde

canlı canlı izledim çok keyifliydi ayrıca çok komik bir gün geçirdik kadınlar toplu olunca düşünün siz maçın halini .ama erkekleri aratmadık

saol kuzum bildirdiğin için :KK19:

tam dediğin gibi oldu kuzum inanki orda bile arkadaş bulduk :))keyifliydi ya erkeklerin olmaması ayrı güzeldi

hayrolsun elifim baktınmı tabire

ayy sevsinler onu yaa teyzesi yesin demek gizliyo kendini dur bakalım belkide süpriz olucak .ne olursa olsun yeterki sağlıklı hayırlı olsun gerisi mühim değil canım

kanka demiştim sana evet hem fener için herşeye değer hıııhh
ay msnde smıle var hıh yapan burdada olsa keşkem kardeloşumun smıle :))

sorma canım birsen kaç kez aramış duymadım ee kadınların bağlığından duyulurmu hiç .
keyifliydi banuş keşke sizlerde olsaydınız .
buarada iyi olmana sevindim canım

gelelim bana kızlar benim diğer pcden kkya girmem imkansız oluyo yani gece pek giremiyorum anca msn açılıyo .dün keyifliydi erkeksiz maça gitmek çoluk çocuk süperdi yani .valla ses konusundada rekor kırıldı deniyo :)))neyse benim içinde değişiklik oldu .buarada duayı okuyup bildiren herkese teşekkürler ağzınıza sağlık .cuma günü aynı şekilde devam ediyoruz .
kardeloşumuda çok özledim yokluğu belli valla .
boncuğumuda tabi .
bu arada BİRSOŞ dün diyemedim kuzum geçmiş olsun emrem nasıl oldu .bide varya seni arıycaktım ama inanki hiç fırsatım olmadı .senin herzamanki sayı kuzum değişmiyo rahat ol oyüzden .
neyse benden bukadar iki gün girmeyince baya uzun sürüyo yoruldum :)))))))))))))
ablam ıyıyız zşükür saol rana teyzesı yaptı stıcker ımızı cok begendık bız de sagolsun.oh sen de maçlara gıtmıssın gs nınkıne ben de gıdecegm fanatık olaraktan :))))) küfürsuz maç superdır.eşim yollarsa tabıı kalabalık gıtmek lazım arkadaslarla

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU ................11 YIL :KK55:
EBRAR................10 YIL:KK55:
DERİN ..............6 YIL:KK55:
KARDELEN49..........6 YIL:KK55:
KARDELOŞ.............3,5 YIL:KK55:
ALEYNA...............3,5 YIL:KK55:
GARİP................2,5 YIL:KK55:
BONCUK...............2 YIL:KK55:
PELİN................1,5 YIL:KK55:
SELİNA ..............1,5 YIL:KK55:
BERRİN...............7 AY:KK55:
ELİF.................1 YIL :KK55:

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA:KK49::KK49::nazar:
RANA:KK49::KK49::nazar:
SEVCAN:KK49::KK49::nazar:
EGAL:KK49::KK49::nazar:
CİCİLİ:KK49::KK49::nazar:
TOSTİ:KK49::KK49::nazar:
SEMRA:KK49::KK49::nazar:
ECE:KK49::KK49::nazar:
KAYRA:KK49::KK49::nazar:

ANNİŞLERİMİZ
BİRSEN(HÜSEYİN EMREMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
SAMYELİ(EYMENİMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA (GÖKCE NAZIMIZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:
DERDANUR(ESMA SUDEMİZ):emir_bebek::emir_bebek::nazar:

MAŞALLAH...
DARISI TOPICTEKI HERKESİN BAŞINA İNŞALLAH...

Ranacım hayırlı olsun cnm,buyuk ihtimal kız he,sende galiba kız istıyosun daha cok:KK66:hadi hayırlısı.
Banusun ay daha iyi olmana sevındım.inan yazına bıle yansımıs oh oh cok şükür...ay aynen kız cemile üçkgtçı bence.aglıyo göya ama gözyası cıkmıyo nedense,bide o dudakları silikon mu nedir !:)
İyiyim çok şükür valla.ne biliyim kız ama o kadında kesin var bişey kaçırmamaya çalışıyorum.

canım çok geçmiş olsun stres filanmı yaptın kuzum kıyamam Allahım bidaha korkutmasın son zamanlar artık dikkat et tansiyonuna filan
çok saol ağzına sağlık

sevcanım avatarın ve tıkerın çok güzel olmuş güle güle kullan tatlışım .daha iyisin inşallah .yiğenlerimde iyimi kuzum

kuzuya evdeydim emme yetişemedim anladım hemide senin olduğunu .neyse konuşuruz inşallah

cano ya ben onuda yaptım bi işe yaramadı bende herşey ters tepiyo nedendir bilmem .ama sana şifa olur inşallah

oyyy teyzesi yesin onu paşam benim ALLAHIM sonuna kadar sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende ogünü iple çekiyorum inanki

canlı canlı izledim çok keyifliydi ayrıca çok komik bir gün geçirdik kadınlar toplu olunca düşünün siz maçın halini .ama erkekleri aratmadık

tam dediğin gibi oldu kuzum inanki orda bile arkadaş bulduk :))keyifliydi ya erkeklerin olmaması ayrı güzeldi

ayy sevsinler onu yaa teyzesi yesin demek gizliyo kendini dur bakalım belkide süpriz olucak .ne olursa olsun yeterki sağlıklı hayırlı olsun gerisi mühim değil canım

sorma canım birsen kaç kez aramış duymadım ee kadınların bağlığından duyulurmu hiç .

gelelim bana kızlar benim diğer pcden kkya girmem imkansız oluyo yani gece pek giremiyorum anca msn açılıyo .dün keyifliydi erkeksiz maça gitmek çoluk çocuk süperdi yani .valla ses konusundada rekor kırıldı deniyo :)))neyse benim içinde değişiklik oldu .buarada duayı okuyup bildiren herkese teşekkürler ağzınıza sağlık .cuma günü aynı şekilde devam ediyoruz .
boncuğumuda tabi .
bu arada BİRSOŞ dün diyemedim kuzum geçmiş olsun emrem nasıl oldu .bide varya seni arıycaktım ama inanki hiç fırsatım olmadı .senin herzamanki sayı kuzum değişmiyo rahat ol oyüzden .
neyse benden bukadar iki gün girmeyince baya uzun sürüyo yoruldum :)))))))))))))
Süper valla ne güzel eğlenmişsin arkadaşım onca kadın varken elbette ses rekoru kırılır dimi ama::)))
Akşamları o zaman msn de buluışuruz bizde.
Derin buralarda olurdun kız annenle kahvemi içiyosunuz benim içinde için m,dem iyileşti artık rahatlan içe bilirim kahvemi.

merhaba arkadaşlar.aranıza yeni katıldım,Rabbim tez zamanda isteyen herkese hayırlı,sağlıklı,sıhhatli bebişler versin inş.

Kızlar eşimin sperm testi vardı ben 22 sanıyodum meğerse bugünmüş Allahtan akşam tam yatmadan bir bakıyım dedim iyiki bakmışım çapadaydı tekrar 15 gün önce vermezler bakalım yarın sonuçları alıcaz umarım güzel gelir içim hop hop.

Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 8 ziyaretçi)

banu145145+,tutuhak,rana20,pelin67,DerinSu+,
OOO kalabalığız ama 8 ziyaretçimiz var sizde gelin hanımlar buyrun.

Ben bugün dizilerin tekrarlarını izliyorum önce bizim yenge ardından sensiz olmaz şimdide yalancı bahar hepsini birbirine karıştırcam yalnızlıktan can sıkıntısı işte birazdan gene gelirim hepiniz okuyosunuz heralde.

Ebuşum cnm,mac guzel gectı he.bende gtcem bananeee:)he sen gtmşmiydın kaplıcaya.ne bılım be cano,kistlerı sökerdı belkı dedım.hayırlısı.dua işinide özellikle acıkladım cnku nasl ugrastgnı bılıyorum.eger gulşah arkadasmzda hepımıze her hafta okumak isterse ne ala.

Pelin ecee hoşgeldiniz kızlar.Ece sen nasılsın canım nasıl gidiyor.Pelincim eşin evdeymiş çok şükür.
cok sagol banucum sen nasıl oldun...
slm kızlar nasılsınız sizleri çok özledim kac gündür giremiyordum malum işle işte hepinizden allah razı olsun desteğiniz için çok tskler çok üzüldük ama elden gelen yok işte neyse artık toparladım kendimi merak etmeyin bebişim için üzülmemek için elimden geleni yaptım şükür iyiyiz o stresle bebişime bişi olacak diye çok korktum allaha şükürler olsun bi sorun yyaşamadım iş yaşamamda inş 9 ayı doldurmak nasip olur bu arada ishalim için yazdıklarınız okudum çok tsklr açık açık yazmıştım ne olur kusura bakmayın bebişime bişi olacak diye telaşlandımda ama şükürler olsun onuda atlattım ya bide bişi soracağım hamileler veya hemilelik gecirenler ben şükür 9 hafta 3 günü bitiriyorum ve bu aralar sanki bebişim hareket ediyor gibi hissediyorum yani karnımda hareket farkediyorum sizce bu haftalarda bebişin hareketleri belli olur mu ???????????????????????????????
kızlar şimdi de sizler anlatın neler yaptınız bu arada ebrar ablam listeyi yapmış bekleme yerinden çıktığımı görünce nasıl sevindim anlatamam önceleri hep oraya bakıp üzülürdüm görünce çok mutlu oldum inş herkes o bekleme yerinden çıkıp herkes hamiş olmayanlar hamişler yerine hamişlerde anne bölümüne gecsin inşşşşşşşşşşşş
öptüm sizleri
ececim her şeyin yolunda olmasına sevindim...amin canım inş bizlerde o günleri en yakın zamanda görürüz kendine ve bebişine iyi bak öptüm...
Eboşum,Derinim,Garibim,Banucum,elifcim,selinam geçmiş olsun dilekleriniz için çok tşk ederim canlarım...
Geçmişe çok detaylı bakamadım umarım geçmiş olsun diyen kimseyi atlamamışımdır kızlar atladıysam çok özür dilerim:26:
Banucum ayşeciğe çok geçmiş olsun biranönce iyileşir inşaallah...
Emre paşamızda hasta sanırım Rabbim şifa versin...

Bugun doktora gittim kızlar kanama için dinlenmem gerektiğini söyledi doktor yoruldugum için olmuş,devam etmediği sürece problem yok dedi,birdeeee topiğimize bi paşa daha geliyor teyzeleri :emirbebek:
ellerinizden öperrr:KK16::KK16::KK16:
bende demiştim ama önemli degil canım sen ve bebişin iyi olsun yeterki...cok yorma kendini bebişine ve kendine dikkat et canım...bu arada paşamız geliyomuş hayırlısıyla gelsin inş...
bız de sızı optuk teyzoşlarımız

cnm ben anneme bıber dolma yaptım sıgara boregı yanına aparetıf salatalar ve corba.yarın ıcın bunu dusunebılırsın cnm :KK66:

cnm ah ah mantarı ne cok sewerdım tavugu da ama yıyemıyorum kokularına tahammulum yok...kıslar ben bır de kasaba tavuk göğsunu jülyen kestırıyordum az 3 damla sıvıyağla kavuruyorum teflonda.ıcıne pısmeye yakın kızarınca pulbıber nane kbıber fılan hercesıt baharattan katıyorum.yanına göbek salata pılaw we fırında kremalı patates yapıyordum cok sewıyorduk bu menuyu malum artık bu aralar yapamıyorum.ıstersenız ıcıne bıber domates mantar da atılır ıstege gore... yarınkı menuyu wermıstım bu da persembe gunu ıcın... :))))

ah ahh yahnıyı agzıma surmedım ben hiç cano :S

selam cnm ıyısın ınşallah.benı unutmadıgın ıcın tesekkurler...ben de senı optum cnmmm

cnm senle ıkımız çürüğe çıktık wallahı he...annemdeyım cnm gıtmeyı dusunuyorduk haftasonu ama yıne o gun cıkarttım plan degıstı.sen daha ıyı mısın grıbe cewırecekmıs ondan uzun surmus senın mıde fılan da sanırım cnm

selam cnm ben de bazen ıcımde donuyorlar gıbı hıssedıyorum ama dr psıkolojık oldugunu soyledı daha başlamaz dedı.

hepinize selam kızlar nasılsınız?? hepınız ıyısınız ınşallah...
sevcanım ya kıyamam ben sana inş bulantıların gidince sevdigin herşeyden yiyebilirsin ...menude cok güzel olmuş...verdigin tarifide denemeyi düşünüyorum canım...seni ve ikiz melekerini öpüyorum...
Günaydın hanımlar nasılsınız. Ben dün akşam sacma sapan bir sürü rüya gördüm. Balık ile önce levrek sandığım ama martı cıkan bir yemek yedim ama cok normalmış martı eti yemek balık gibiymiş yani tadı bile hala ağzımda hakkaten lezzetliydide aç da yatmadım ama :)

Nasılsınız keyfiniz nasıl
canım rüyan hayırlara cıkar inş..ama gördügün rüyanın anlamları güzel biz bebişe yoralım inş...
biz geldik...:79:
dün dr kontrolümüz vardı biliyorsunuz ...
herşey yolunda çok şükür bebeğim gayet sağlıklı 122gr olmuş teyzeleri...:nazar::nazar::nazar:
veeee %70 PRENSESİM GELİYORRR...
öyle inatçı ki bacaklarını asla açmadı bacakları kapatmış topuklarınıda dayamış poposuna dönerken bile öyle dönüyordu içimde... dr kemik yapısına göre bi yorum yaptı ama malesef hala kesin değil bi ara bişi var orda dedi ama 10gün sonra görücez inş dedi bi oran werin dedim %70 şimdilik dedi...
hayırlısı olsun bidahaki kontrole inş tamemen öğreniriz...terbiyeli bi kızım olcak teyzeleri ...:KK1:
canım benim ya yine sakladı demek yigenim kendini...kıs saklayınca kız derler doktorda % 70 kız demiş...hayırlısı olur inş saglıklı gelsin yeterki bebişin...

çok saol ağzına sağlık

boncuğumuda tabi .
sagol canım benim inş gitmiycek...ay eboşum macamı gittin sen bravo kız sana ben hic sevmem mac izlemeyi...valla özlettin kendini epeydirde karşılaşamıyorum öpüyorum seni...
Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 8 ziyaretçi)

banu145145+,tutuhak,rana20,pelin67,DerinSu+,
OOO kalabalığız ama 8 ziyaretçimiz var sizde gelin hanımlar buyrun.

selam banucum nasılsın gecmişi okuyodum anca bitirdim...

Mrb kızlarr,
pelinim özür dilerim cnm ya yazdıgını görmüştüm seninde ben yazmamışım kusura bakma cnm :26:Çok sağol cnm tşk ederim,darısı başınıza inşaallah...
Eboşum,banum sağolun kızlar darısı başınıza inşaallah hayırlısıyla canlarım...
Ranacım prenses mi geliyor nasipse sağlıkla gelsin kuzucuk maşallah ona...
Hee eboşum demek maça gittin hee ohhh iyi stres atmışsındır :)
Neyse canlar kimseler yok ben takılayım barimm:KK55:

ececim her şeyin yolunda olmasına sevindim...amin canım inş bizlerde o günleri en yakın zamanda görürüz kendine ve bebişine iyi bak öptüm...

bende demiştim ama önemli degil canım sen ve bebişin iyi olsun yeterki...cok yorma kendini bebişine ve kendine dikkat et canım...bu arada paşamız geliyomuş hayırlısıyla gelsin inş...

sevcanım ya kıyamam ben sana inş bulantıların gidince sevdigin herşeyden yiyebilirsin ...menude cok güzel olmuş...verdigin tarifide denemeyi düşünüyorum canım...seni ve ikiz melekerini öpüyorum...

canım rüyan hayırlara cıkar inş..ama gördügün rüyanın anlamları güzel biz bebişe yoralım inş...

canım benim ya yine sakladı demek yigenim kendini...kıs saklayınca kız derler doktorda % 70 kız demiş...hayırlısı olur inş saglıklı gelsin yeterki bebişin...

sagol canım benim inş gitmiycek...ay eboşum macamı gittin sen bravo kız sana ben hic sevmem mac izlemeyi...valla özlettin kendini epeydirde karşılaşamıyorum öpüyorum seni...

Merhaba canım bende siz okuyana kadar çıkmıştım ben daha iyiyim canım şükür bugün.
Mrb kızlarr,
pelinim özür dilerim cnm ya yazdıgını görmüştüm seninde ben yazmamışım kusura bakma cnm :26:Çok sağol cnm tşk ederim,darısı başınıza inşaallah...
Amin canımmm inşallah.
Nasılsın yok bir sıkıntın dimi ama sen genede yat hem bak bugünleri çok arıycaksın bebiş geldimi uyutmuyacak ona göre:KK66:

Merhaba canım bende siz okuyana kadar çıkmıştım ben daha iyiyim canım şükür bugün.
Mrb kızlarr,
Amin canımmm inşallah.
Nasılsın yok bir sıkıntın dimi ama sen genede yat hem bak bugünleri çok arıycaksın bebiş geldimi uyutmuyacak ona göre:KK66:

Selam millet birazdan dizim başlar bugün çizdim kafayı dizilerle sensiz olmazı beğendim yalancı bahar pek bir sahte geldi bizim yenge tek geçerim napıyım konuşcak insan olmayınca bende dizi favorilerimi yazdım yarında bir 3 dizi izler yazarım boş oplunca...

Selam kıslar,banum,pelinım napıyosunuz.sızde benım gıbı kocişkoları beklyosnz dimi.
Ya BONCUGUM iyimisin cnm benım.bıkac kere altta gordm yazmadan gıttın.bugun tam cıkarken gordm yazamadım.napıyosn cnm?

Banu kız bende bızım yengenın hastasıyım:)ama carsamba gunlerı muhteşemi izliyorum başka tanımam.yalancı baharda fena degıl.zehırlı sarmasık guzel bıde cnm.

Ayy denız yıldızında suna ya kına yakıyolar mahfoldum aglarken ayy buna bı aglayan smle gider hüüü:KK14:

X