Dilan Polat mı nez demir mi

Hiç bilmediğim için neresi iyidir onları da çok duyduğum için
Tek meziyetleri takipçi sayıları. Onlarin da nasil elde edildiğini ifşa eden sayfalar var. Boyle seçenekleriniz olacağına doktor kliniklerinde de yapılıyor. Oralarda yaptırın.

Hanımlar epilasyon a gitmek istiyorum ama dilan Polat mı nez demir mi sizce
Nez i bilmem ama Dilan polat berbat , sadece para odaklı çalışıyorlar müşteri memnuniyeti asla önemli degil , kız kardesimden birsürü para aldılar peşin peşin ama düzgün bir hizmet vermediler , bir de öyle arama randevu günü için bilgilendirme hiçbişey yok , para yatırdıysan Tm artık senle isleri kalmıyor, bir de uyanıklar parayı peşin alıp arkalarına bakmıyorlar, bence fenomenlerden uzak durun , hepsi tuzak , iyi bir kliniğe gidin ..

bence bir dermatoloğa danışmak en iyisi. eline 200-300bin geçen güzellik merkezi açıyor. en kötü ihtimalle dr kliniğine gidin böyle influencer mekanları yerine. hem paranız hem sağlığınız size kalır. doğru başlıkta konumunuz için öneri alabilirsiniz kocaeli hiç bilmediğim bir yer iyi günler.

Nez demir daha dune kadar orda burda saklabanlik yapmiyor muydu? Biliyor musunuz? Bazi seylere insanlar yillarini veriyor uzmanlar yani.. ama bunlar fenomen olunca kiytirik bir sertifikayla salon aciyorlar.. yani nasil guvenip gidiyorlar onuda anlamiyorum
Ama neyse..

En son cilt bakimina gittigim yerde ki cilt uzmanina soyledim bunu.. cok haklisin dedi, bizler yillarimizi veriyoruz onlar paralari oldugu icin 1-2 makina, sertifika aliyorlar ve ayni isi yapmaya calisiyorlar. Isin ehli kadar bilgili olabilirler mi? Hic sanmiyorum

Hımm dilan mı nez mi
tabii ki neslim güngen
işi öğreten o :KK70: en güzeli en zengini en mutlusu en şarkıcısı :KK70:
şaka bi yana da klinik ve cihaza dikkat edin evinize yakın olsun birde yeter

Ben fenomenlere değil onlardan ürün hizmet alan saf takipçilerine kızgınım, asla bir fenomenin ne önerdiğini aldım ne sattığını ne açtığı yere gittim, fenomen kim ya? Neyi başarmışlar? Ne okumuşlar? Oturdukları yerden sizin sayenizde paraları alıyorlar, biraz akıl lütfen

X