dikleştirme

civilenginar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2019
317
644
merhabalar. ben yaklaşık 25 kilo verdim. hem genetik hem de bu sebepten göğüslerim sarkmış durumda. 23 yaşındayım henüz:KK43: boyutundan memnunum. sadece dikleştirme ameliyatı oluyor mu acaba? bir de ameliyattan sonra emzirme sürecinde yeniden sarkma gibi bir durum söz konusu olur mu?

Sadece dikleştirme işlemi yapılıyor. Emzirme sürecinde tabiki de biraz sarkma olur. Benim hem protez hem dikleştirme yapıldı. Meme ucu kesilerek dikleştirme yapıldığı için hiç iz kalmadı. Şuan memelerim dolgun ve dik. Çocuk emzirsem, sarksa dahi eski halinden çok daha iyi durumda olur😅

Sadece dikleştirme işlemi yapılıyor. Emzirme sürecinde tabiki de biraz sarkma olur. Benim hem protez hem dikleştirme yapıldı. Meme ucu kesilerek dikleştirme yapıldığı için hiç iz kalmadı. Şuan memelerim dolgun ve dik. Çocuk emzirsem, sarksa dahi eski halinden çok daha iyi durumda olur😅
Nerede yaptırdınız özelden yazar mısınız? Bir de iyileşme süreci ne kadardı?

Benimkilerde 3 çocuktan sonra dağıla kısımlardandı 😅
Yalnızca dikleştirme yaptırdım protezsiz , meme dokum yeterli olduğu için
Kendime yaptığım en büyük iyilikti galiba 6 ay önce
O boynunu bükmüş zavallılar gitti yerine gözü yükseklerde füzeler geldi
İmkanınız varsa ve sizi gerçekten rahatsız ediyorsa yaptırın derim 😘
Karın germeyle birlikte oldum ben ameliyatı karın zor hatta çık zor ama meme gerçekten kolaydı yaşayacağım acıyı tatsam karın için asla derim şuan ama memeye hadi yine yapalım derim acısından endişelenmeyin
Yumuşak dokuda oynandığından zor olmayacaktır süreciniz

X