DİKKAT! ——-Negatif enerji giremez ——-

hayırlı günler :)

küçük mutluluklar kartopu misali kümelenerek çoğalıyor koskoca oluyor..
içinde bulunduğumuz her durumun şükrünü eksiksiz yapabilmeliyiz..
doğan güneşin kızıllığını : açan çiçeğin her bir dokusunu: toprak kokusunu mesela:..
sabahları erken uyanmanın herkes uyurken dooğanın uyanışına şahit olmak o seher vakti öten kuşların bambaşka bir tınısı huzuru var bunu keşfedebilmek..güneşin hafif kızıllığı gökyüzünde oluşan o muntazam çizgi şöleni..ve ağaçlar..yaprak kıpırtısı.. rengi.. cömertliiği...

ah yaşamak bu

yaşıyorum

tüm bunların farkındayım şükürler olsun Allah ım..
verdiğine de vermediğine de şükürler olsun ...
İYi ki yaradanımsın...

hayırlı günler :)

küçük mutluluklar kartopu misali kümelenerek çoğalıyor koskoca oluyor..
içinde bulunduğumuz her durumun şükrünü eksiksiz yapabilmeliyiz..
doğan güneşin kızıllığını : açan çiçeğin her bir dokusunu: toprak kokusunu mesela:..
sabahları erken uyanmanın herkes uyurken dooğanın uyanışına şahit olmak o seher vakti öten kuşların bambaşka bir tınısı huzuru var bunu keşfedebilmek..güneşin hafif kızıllığı gökyüzünde oluşan o muntazam çizgi şöleni..ve ağaçlar..yaprak kıpırtısı.. rengi.. cömertliiği...

ah yaşamak bu

yaşıyorum

tüm bunların farkındayım şükürler olsun Allah ım..
verdiğine de vermediğine de şükürler olsun ...
İYi ki yaradanımsın...
Size de hayırlı günler ❤️❤️
Çok teşekkür ederiz
Evet herhalimize ve doğanın ve yaşamın veeee nefesimizin her anına şükürler olsun ❤️❣️❣️☺️☺️

1F14CA18-8DAA-4384-B9F7-5E3992A94637.jpeg

Bugün itibariyle sosyal medya hesaplarımi kapattım.sadece kk da ki dostlarımla vakit gecirecegim.omuzlarimdan bir yük kalktı.kendimee bu iyiliği yaptığım icin huzurluyum ve Allaha şükrediyorum.sukrettikce maneviyatim yükseliyor ben cok ama cokk mutluyumm

Bugün itibariyle sosyal medya hesaplarımi kapattım.sadece kk da ki dostlarımla vakit gecirecegim.omuzlarimdan bir yük kalktı.kendimee bu iyiliği yaptığım icin huzurluyum ve Allaha şükrediyorum.sukrettikce maneviyatim yükseliyor ben cok ama cokk mutluyumm
Evet çok çok iyi yapmışsınız
Ömrümüz boşa gidiyor internet yüzünden

Kıyafet dolabımı düzelttim
Ayıkladım
M u t l u y u m
bundan bir kaç yıl önce çok üzgün bir deneyimden sonra bir karar verdim
ne olursa olsun mutlu olacağım dedim ve o günden sonra ne kadar zorluk yaşarsam yaşayayım bana daha kolay geldi ve zorluklar hızlıca uzaklaştı sanki ben den

M u t l u y u m
M u t l u y u m
M u t l u y u m

X