DİKKAT! ——-Negatif enerji giremez ——-

Aaaaa çok sevindim
Aklıma geldi ama emin olamadım çünkü iletini önceden de gördüğümü hatırlıyorum
Değildir heralde dedim :))) çokkk sevindim allah bağışlasınn bizlere de nasip etsin
Bekliyor muydun peki
Umudun varken mi bekledin yokken mi oldu

Çok teşekkr ederim darısı başına insallah hic umudum yokken oldu kafama da hiç takmamiştım zaten çok rahattım bu ay ve oldu çok şükür :KK22:

Çok teşekkr ederim darısı başına insallah hic umudum yokken oldu kafama da hiç takmamiştım zaten çok rahattım bu ay ve oldu çok şükür :KK22:
Anladım canım
Çok rahattın
Peki bu aydan beklentin yüzde kaçtı?
Yüzde bir bile umutsuzca da olsa beklentin var mıydı :))) bişeyi çözmeye çalışıyorum da☺️☺️

Anladım canım
Çok rahattın
Peki bu aydan beklentin yüzde kaçtı?
Yüzde bir bile umutsuzca da olsa beklentin var mıydı :))) bişeyi çözmeye çalışıyorum da☺️☺️

Battan 6 gün öncesine kadar umudum vardi 6 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bütün hevesim umudum gitti olmadı gözüyle bakıyordum taa ki bat günü gelene kadar o gun geldi adet gelmedi bi leke falan da yok acaba mı dedim ondan sonra mucize oldu benim icin zaten canim :)

Battan 6 gün öncesine kadar umudum vardi 6 gün önce erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bütün hevesim umudum gitti olmadı gözüyle bakıyordum taa ki bat günü gelene kadar o gun geldi adet gelmedi bi leke falan da yok acaba mı dedim ondan sonra mucize oldu benim icin zaten canim :)
Sağol canım umudu kesmek gerekiyor anladığım kadarıyla :)) demek erken gebelikte çıkmamış :))

Sağol canım umudu kesmek gerekiyor anladığım kadarıyla :)) demek erken gebelikte çıkmamış :))

Aynen canim kafan rahat olucak düsünmemeye çalişcaksin öyle daha iyi oluyor. Erken testlerin tezini çürütmüş oldum herkes çok övüyordu %100 sonuç falan diyorlardi hic de öyle olmadi yanılma payı da varmiş demek ki :süslü:

Aynen canim kafan rahat olucak düsünmemeye çalişcaksin öyle daha iyi oluyor. Erken testlerin tezini çürütmüş oldum herkes çok övüyordu %100 sonuç falan diyorlardi hic de öyle olmadi yanılma payı da varmiş demek ki :süslü:
Ahaha iyki de yanılmış test valla:KK19:

Sağlıklı bir bedenim,
Başımı sokacak evim,
Cebimde param,
İnsanlar içinde itibarı olan bir mesleğim,
Güzeller güzeli iki meleğim,
Ahlakı bütün bir eşim,
Hür bir vatanım,
Sinemde imanım,
Sağ salim anam-babam,
Ve daha sayamayacağım pek çok nimete gark olduğum için,
Galiba dünyada benden daha mutlu hiçkimse yok...

Sağlıklı bir bedenim,
Başımı sokacak evim,
Cebimde param,
İnsanlar içinde itibarı olan bir mesleğim,
Güzeller güzeli iki meleğim,
Ahlakı bütün bir eşim,
Hür bir vatanım,
Sinemde imanım,
Sağ salim anam-babam,
Ve daha sayamayacağım pek çok nimete gark olduğum için,
Galiba dünyada benden daha mutlu hiçkimse yok...
Ne güzel
Benim de aynı
Bebek eksik sadece ama allah bilir hayırlısı olsun ❤️☺️☺️☺️

0D127F3C-9CCC-4761-8725-6CD5157D6C3C.jpeg

Ramazan’ın 11 nci günü ve ben zor bir söz verdim kendime
İnşallah başarırım
Bugün öğle ,ikindi , akşam namzalarımı kıldım
Veee bir Meryem suresi okudum

M u t l u y u m

X