Dikkat:Hırsızların yeni kapı açtırma yolu

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45
Gelen soyguncular, size kapıyı açtırmanın gürültüsüz bir
yolunu bulmuşlar.
>> >Bunun için de kapı eşiğinden su döküyorlar.
>> >Siz bu suyu fark edip de nereden geldiğini anlamak için
kapıyı açtığınız anda ağzınızı kapatarak sizi evin içine sokup etkisiz
hale getiriyorlarmış:1shok:
lütfen atrafınızdakilerle paylaşın
sevgilera.s.

tövbe yarabim tövbe :1shok:
Allahım sen böyle insanların şerrinden koru

yüce rabbim bu tür insanlara fırsat vermesin inşallah:çok üzgünüm:

allah hepimizi korusun böylelerinden...gerçi öyle bir zamanda yaşıyoruz ki.....

vallahi sok oluyorum bunlara kafa yoracaklarina baska seyler yapsalar belki de hirsizlik yapmalarina bile gerek kalmaz ama bu tur adamlar alisiklardir alin teri ile kazanilan dokanir onlara hazmi zor olur sonra
lanet olsun hakki olmayana elini uzatan herkese zorbaya anlamiyorum bu tarz insanlari paylasiminn icin tesekkurler canim

yanı akıllarını bunlara calıstıracaklarına bıraz baska seylere calıstırsalar belkı bı halt olurlar.

yaa kızlar işte böyle.bakalım daha neler duyucaz:1no2:

eee artik bu kadarinada pes demek lazim.türk milleti zekidir,türk milleti caliskandir lafi dogru ama yanlis alanlara kafa calisiyor.bu tür seyler düsünene kadar keske iyi seyler icin kafa yorsalar zaten ülkemiz simdi bambaska yerlerde olurdu.bakalim daha neler duyup neler görecegiz,allahim böyle insanlardan korusun.

eee artik bu kadarinada pes demek lazim.türk milleti zekidir,türk milleti caliskandir lafi dogru ama yanlis alanlara kafa calisiyor.bu tür seyler düsünene kadar keske iyi seyler icin kafa yorsalar zaten ülkemiz simdi bambaska yerlerde olurdu.bakalim daha neler duyup neler görecegiz,allahim böyle insanlardan korusun.

aammmmiiiiiinnn
a.s.

yolunu bulmuşlar.
sevgilera.s.
akıllarına gelmeyen yok ya şeytan bile artık pes ben sizin kadar olamam diyecekKötü KazenAllah korusun bunlardan,haram yemek için bu kadar çaba sarfedip akıl yormak yerine bir iş peşine düşseler,çalışsalar sayılı iş adamlarından olurlar vallahi:mymeka:tatlicadiarzu

teşekkürler bu konuyu paylaştığın için aklımda olsun açmam:eek:klava:

valla zaman kötü çok dikkat etmemiz lazım..uyarın için teşekkürler...

Bi de kadın sitelerine gelip kimin eşi eve gelmiyo araştırıyolarmış:sm_cool:

bu çook iyiydi ya.gözümden yaş geldi gülmekten:Roflol:
:Roflol:

valla hırsız kardeşler benim eşim hep evde:sm_confused:..hatta gündüzleri bile..ona göre yani:Roflol:

canım teşekkür ederim uyarın için benim eşim polis bir çok şey anlatıyor allah korusun bide sapık hırsızlar var iki karşılıklı daireye hırsız girmiş bayıltıcı siprey kullanmış evi soydukları yetmezmiş gibi bide karşılıklı komşuların eşlerini değiştirmiş sabah bi kalkmışlar komşunun karısı diğer komşunun yatağında yuh yani

yolunu bulmuşlar.
sevgilera.s.

AY BU KADARINADA PES DOĞRUSU GERÇEKTEN ÇOK KÖTÜ BİR DURUMDAYIZ KIZLAR ARTIK HIRSIZLIK YAPABİLMEK İÇİN O KADAR BEYİNLERİNİ YORUYOLARKİ ASLINDA BU GÜÇLERİNİ BU AKILLARINI ÇALIŞMAK İÇİN HARCASALAR HİÇ BU DURUMLARA KALMAZLAR

AMA KOLAY YOLU BULMUŞLAR

canım teşekkür ederim uyarın için benim eşim polis bir çok şey anlatıyor allah korusun bide sapık hırsızlar var iki karşılıklı daireye hırsız girmiş bayıltıcı siprey kullanmış evi soydukları yetmezmiş gibi bide karşılıklı komşuların eşlerini değiştirmiş sabah bi kalkmışlar komşunun karısı diğer komşunun yatağında yuh yani

ayy yazını ilk okuduğumda çok güldüm:Roflol:.sonra güldüğüm için utandım kendimden..nasıl yani eş değiştirmek filan:uhm:...şaştım kaldım valla..ne günlere kaldık yarabbim
artık ağlanacak halimize gülüyoruz..
sevgilera.s.

X