dikkat çekmek

S

siluet

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi siluet
hoşlandiğiniz bir erkeğin dikkatini çekmek ve sizden hoşlanmasını sağlmak için ne yaparsınız?Şeniz

• Konu Sahibi siluet
sırnaşık şey benim ilgi ve uzmannık alanım sırnaşık şey

deli gibi aşıktım çetom'a ama onun dışında herkes biliodu bunu ve bana bekle o gelsin seninne konuşsun o teklif etsin dienler oldu ve bende beklemee başladım.ama baktım çetin de tık yok belki de ona olan hissiyatımı belli etmem gerek die düşündüm ve işte burası konula ilgili olan kısım

beni annaması için önce onu süzmeler ona bakış atmalar sora ona gülümsemeler göz takibine alma tabii hatta fırsat buldukça da onna konuşmaa çalışıodum onu kendi hakkında konuşturmalar yapabiliosam eğer ufak jestler.bu kadar şeyden sora eğer bi erkek ondan hoşlandınızı annamıosa tam bi odundur

aslında kötü bi örnek oldu çünkü çetom tam bi odun ama onun dışında herkes annadı mı annadı a.s sonunda gittim çetom'la ben konuştum ona olan duygularımı annattım sonuç malumunuz :1hug:

• Konu Sahibi siluet
olayı gidişatına bırakırım.... hoşlandım birinden diye hokkobazlık yapcak diilim

• Konu Sahibi siluet
bence bişiler yapmak lasım..yani hoşlandıını karşı tarafa belli etmek lasım hiç olmassa her şei onlardan beklemeyelim lütfen....

• Konu Sahibi siluet
arkadaşlar hoşlandığınız kişinin size ilgisi varmı bunu bilmiyosanız nasıl davranırsınız.yani o tamamen sıradan bi arkadaş gözüyle bakıyor olabilir.:uhm:

• Konu Sahibi siluet
arkadaşlar hoşlandığınız kişinin size ilgisi varmı bunu bilmiyosanız nasıl davranırsınız.yani o tamamen sıradan bi arkadaş gözüyle bakıyor olabilir.:uhm:

tamam işte aynen dediim gibi a.s

• Konu Sahibi siluet
Özel bir caba sarfetmezdim, begenen beni oldugum gibi begenir zaten..

insan anlar zaten karşısındakinin ona ilgisi olup olmadığını..ilgisi olduğunu hissettiysem pek bişey yapmama gerek yok o zaten gelecektir eninde sonunda mesela aşkım öyle yaptı biraz geç kaldı açılmakta ama olsun :Roflol:

ben pek bişey yapmam

sonra ne me lazım sen geldin der peşimden

sadece onunla konuşurken cümlelerime dikakt edrim

ve kibar olurum

eğer onun gönlü varsa gelir der

yoksa banane yaaaa

o kaybeder

işte aşık olduun zmn gözün onu görmüyo gururn bitarafa aklın bitarafa kalbin bi tarafa gidiyor...

2 senedir aynı işyerindeyiz.ama samimiyetimiz yok.selamlaşır hatır sorarız.zaman zaman bakışlarını yakalıyorum.bazen çevremde dolanır.bazenhiç ortada görnmez.arada iltifat eder.çokyakışmış,süper görünüyosun v.s.herkeze karşı aynımı,bunlar biilgi belirtisimi yoksa ben öyle görmekmi istiyorum anlamadım:a015:

Canım onunla başabaşa kalabileceğin bir yerlere gitmelisin,sana açılması için bir fırsat yarat,başbaşayken de bir şey demiyorsa eğer,hoşlanmıyordur.Tabi onunla nasıl birlikte bir yere gideceksiniz,bunu nasıl ayrlıycaksın o da ayrı konufisfisfisfisfisfis
işyerinde şöyle çay falan içtiğiniz ya da mutfak gibi bi yer varsa,o gidince sen de peşinden git çay içmeye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…