Saç Bakım Ürünleri diken gibi olan saç uçlarımdan kurtuldumm:)

Benim saçlarım yumuşacıktı 1 buçuk yıl önce.. hayatımda hiç boyamadım.ama saçlarım süpürge kadar sertleşti saçlarımı ellemekten çekiniyorum resmen batıyorlar.sevgili arkadaşlarım bu sertleşme dipten değil uçtan yavaş yavaş yukarıya doğru yayıldı.. ve şuanda saçlarım eskisi gibi yarısı kadar sert değl tamamı sert! saçımı kestirmeye kıyamadığım için kestirmedim.ama şimdi gulmisal arkadaşımızın dediği gibi sert kalın ve kuru olan saç tellerimin çoğu kopuyorlar ve çok çirkin bir görüntü ortaya çıkıyor yani sert oldukları için havaya uçuyorlar! o eski saçımdan eser kalmadı artık.. saçımın yarısı veya çoğu sert! ama yinede umudumu yitirmedim bonacure acil kurtarma kürünü alıcam.. 1,5 senedir araştıma yapıyorum birsürü şampuan krem ve kür isimleri duydum ama buna kanım ısındı.. kararım kesin ve net çok geç olmadan bunu almayı istiyorum.türkiyede çok pahalı internette 60-70 TL kuaförlerde 100'ün üzerinde ama ben yutdışından kardeşime aldırıcam orda 10-15 euro :) bakalım düzelmesi imkansız olan bu saç düzelecekmi?? denedikten sonra kesin yazarım..Çok sağol GULMİSAL hanım sizin sayenizde BC'yi tanıdım ve almaya karar verdim.görüşmek üzere hoşçakalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…