Dijital baskül tavsiyesi

MutluBulut_

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2012
16.927
9.112
Merhaba arkadaslar suan diyetısyen kontrolunde dıyet yapıyorum dıyetımın bıtmesıne az zaman kaldı ınsallah. Diyet bittikten sonra kilo kontrolu yapmak ıcın ıyı bır tartıya ıhtıyacım var. Diyetısyenım tanita markayı önerdi fakat 200 tl bana cok pahalı geldı 50 - 60 tl civarı olan bır tartı arıyorum daha fazla vermek ıstemem versemde tanıtayı alırım o zaman simdi kızlar bana süreklı oynamayan ne kadarsam o kadar gosterecek kontrolu ıyı bır sekılde yapacagım bır tartı onerırmısınız su ana kadar kac tartı aldıysam her cıkısımda farklı kılolar gosterdıler sagolsun yıne boyle bır tartı almak ıstemıyorum Yardımlarınızı beklıyorum ınsallah cevap gelır almam gerek

Edit: Yag kas vs ölçmesine hiçç gerek yok sadece kilomu ölçsun yeter bana
kızlar yada eskıden oldugu gıbı dıjıtal olmayan bır tartı mı almalıyım ?

Son düzenleme:
fakir hercules iyi bir baskül fiyatı da 28-29 civarı

fakir hercules iyi bir baskül fiyatı da 28-29 civarı
merhaba ben fakir herkules kullanıyorum ve her gün tartılıyorum bazen iki kez üstüste tartılınca yanlış bilgi veriyor. Aynı zamanda evde eskiden kalmış yeri sabit dijital ama basmalı bir baskülüm var onda 54.5 çıkarken fakir de 55.7 çıktım hangisi daha doğrudur?

ınternette arastırırken bende aynı soruna rastladım fakır hakkında..tefal mı alsam dıyorum artık

Ben king' in tartısını aldım memnunum 4 yıl da garantisi var fiyatı 39,90 teknosa' dan aldım taksit de yapılıyor 9 taksit

Premier kullanıyorum ben. 30 tl'ye almıştım. İyi. Emin ol bütün dijital basküller hemen hemen aynı. Yani bazısı marka diye 3 katı fiyat istiyor. Bunlar hassas aletler olduğu için en ufak bir şeyden etkileniyor. Sabah farklı akşam farklı, kıyafetle farklı kıyafetsiz farklı çıkıyor. Bence çok para verme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…