Diane 35 Kullanip Hamile Kalan Varmi?

yade06

annesinin miniki yusufum
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2007
475
20
MERHABA ARKADAŞLAR!!BEN 2,5 DİANE 35 KULLANDIM DOKTORA GİTTİĞİMDE HİÇ BİŞEYİMİN OLMADIĞINI ÖĞRENDİM. ACABA HAPIN ETKİSİ OLABİLİRMİ DİYE DÜŞÜNÜYORM!!YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİMM!!fisfisfis

Arkadaşlar Bu Ilaç Gebeliğe Engelmi Diye öğrenmek Istiyorum

MERHABA ARKADAŞLAR!!BEN 2,5 DİANE 35 KULLANDIM DOKTORA GİTTİĞİMDE HİÇ BİŞEYİMİN OLMADIĞINI ÖĞRENDİM. ACABA HAPIN ETKİSİ OLABİLİRMİ DİYE DÜŞÜNÜYORM!!YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİMM!!fisfisfis

BİLDİĞİM KADARIYLA BU HAP DOĞUM KONTUROL HAPI. ZATEN ONU KULLANIRSAN HAMİŞ OLAMAZSIN DEĞİLMİ?GERÇİ BÜTÜN DOĞU KONTUROL YÖNTEMLERİ %100 KORUMUYOR DİYE SÖLÜYO DR.LAR. YİNEDE Bİ BİLENE SOR BENCE AMA O İLACI D.KONTUROLÜ OLARAK VERİYO DR.LAR.

cnm meraba bende diane 35 kullandım 8 -9 ay kadar o dönemde bana çok yan etikde bulunduğu için bıraktım ........ama bu hapı kullanırken bir ay adet görmedim .....testler yaptım yok negatif ama adette olmadım...doktora gittim ve doktorum o ya yumrtlamadığımı o yüzdende adet olmadığımı söyledi...bende yumrutlama tembelliği var cnm daha sonraki aylarda böle bir problem olmdı cnm....

yadeciğim tüm doğum kontrol yöntemleri kullandığın süre kadar koruyo diyorlar. ondandır. ben 7yıl spiral kullandım 4 aydır bende de bişey yok.

kızlar ben 14 aydır evliyim bekarlığımda ve evliliğin ilk 6 ayı dahil olmak üzere 2,5 yıl kullandım diaye 35 i.bende tüylenme sorunu vardı.bayada etkisini gördüm.ama hapı bırakınca aynen devam ediyor herşey.8aydır korunmuyorum.acaba ilacın gebeliğe etkisi olabilirmi diye düşünüyorum...

yadeciğim tüm doğum kontrol yöntemleri kullandığın süre kadar koruyo diyorlar. ondandır. ben 7yıl spiral kullandım 4 aydır bende de bişey yok.

ECRİN SPİRAL BENDE KULLANDIM ÇIKARDIK AMA BENDE HALA HAMİŞ DEĞİLİM. ÜSTELİK ERKEN MENAPOZA GİRDİM ÇOK LAZIMMIŞ GİBİ... ŞİMDİ TEDAVİDEYİM HAYIRLISIII İNŞALLAH...

kızlar ben 14 aydır evliyim bekarlığımda ve evliliğin ilk 6 ayı dahil olmak üzere 2,5 yıl kullandım diaye 35 i.bende tüylenme sorunu vardı.bayada etkisini gördüm.ama hapı bırakınca aynen devam ediyor herşey.8aydır korunmuyorum.acaba ilacın gebeliğe etkisi olabilirmi diye düşünüyorum...

BELLİ Bİ SÜRE KENDİLİĞİNDEN KORUMANIN SÜRDÜĞÜ SÖYLENİYO .. BİRAZ DAHA BEKLE BENCE

beyaz inci canımm!!! ne kadar süre kullandın bu hapı?

cnm bende bir seneye yakın kullandım diane35 i fakat bende migreni tetiklediği için dr.um kestirdi bıraktığım hafta oğluşuma hamile kaldım:)

ben iki yıldır hirsutizm (testesteron hormonunun yüksek seviyede olması) sebebiyle diane 35 kullanıyorum. ayrıca 9 aydır evliyim. Doktorum ilk olarak 6 aylık bir kullanım önerdi. daha sonra hormon testi yaptırıp bıraktım. ama 3 ay sonra tüylenme ve çene bölgesinde sivilcelerim tekrar başladı. Yine doktoruma danıştığımda "benim gözlerim bozuk ve hayatım boyunca gözlük kullanmak zorundayım. Seninde tıpkı benim gibi bir rahatsızlığın var ve bu hapı kullanmak zorundasın. Büyük ihtimal doğumda düzelecek ama garanti veremem. İlacı bıraktığın an hamile kalırsın hiçbir korkun olmasın" dedi. Bende o tarihten beri hiç bırakmadan düzenli olarak kullanıyorum. Çok faydasını gördüm. Düzenli olarak gittiğim sir uzmanımda benimle beraber izledi tüy sorunumun nasıl azaldığını. Aynı zamanda yüzümde tek bir sivilce dahi çıkmıyor ilacı kullandığım dönemlerde. tabii herkesin bünyesi farklı ve farklı sonuçlar verebilir. Benim için sonuç mükemmel:teytey:

10 sene boyunca diane 35 içtim
ve bıraktığımın 8.ayında hamile kaldım
sorun olmuyor kızlar yaniii

X