Saç Uzatma Yöntemleri Diamond hair saç bakım serumu gün gün

canım ben kullandım gerçekten etkili. 2.kullanımdan sonra etkisi başladı bende ve farkedilir derecede uzadı tavsiye ederim herkese ikinci kutuyu düşünüyorum ama hc ile diamond arasında kaldım sizce?

ben hc yi çok duydum hatta bu diamond bittikten sonra onu alcam. bence bi dene onuda.

Sevgili bayanlar varsa okuyan baylar. Ben gittim saçlarımı bir güzel kestirdim. Çünkü artık o yanıklar öyle bir hal almışlardı ki sormayın gitsin. Saçlarımı omuz hizamda kestirmeme rağmen hala yanık dolu. Bu arada eski saçlarım belimdeydi. Eee sen şimdi bu ürünün işe yaradığını nasıl anlayacaksın kestirmişsin saçları derseniz saçlarımın bir kısmı siyah bir kısmı civciv sarısı olunca siyahların artışı kendini epey belli eder emin olun anlarım. İlla boyunu ölçmeme gerek kalmıycak yani. Zaten iki kutuda almıştım. İlkinden bi hayır göremedik ikinci kutudan görürüz inşallah amin.

SAÇ ONARIMI VE HIZLI SAÇ UZATMA VE DE SAÇ TELLERİNİZİ KALINLAŞTIRMAK İÇİN ÖNERİLERİM:
1- Saçınıza bakım olarak hint yağı kullanın, tam bir hacim yapan bakımdır. İster banyo öncesi ister sonrası, isterseniz banyoda avucunuzda şampuana katın, saçta 1-2 dakıka bekletin. Hint yağını sakın rafine yağ almayın.
2- Hindistan cevizi yağını kullanın, hem yumuşaklık hem hacım aynı anda verir. Ikısınınde kullanımı aynı. H.cevizi yağı da tortusuz olsun, rengi beyaza yakın olsun.
3- keratin yükleyin, keratin saç teli çevresinde bir koruma tabası oluştururken, aynı zamanda da hacim yapar, bu da ince telli saçlrda işe yarar. Keratin alırken kesinlikle katkısız keratin olmalı kimyasal keratin olmaz. Yıpranmış saçınız varsa zaten bir taşla on kuş vurmuş olursunuz. Keratin yıpranmış saçın cankurtaranıdır aynı zammanda...
4- Banyodan sonra sprey şeklinde gliserine bire iki oranında su katın saçınıza püskürtün. Gliserin de bitkisel olandan olacak.
5- Saçınıza elden geldiği kadar az fön çekin. işlemleri azaltın.
6 Saç derisini canlandırmak için, çamterebentin, sarımsak, badem ve ısırgan tohumu yağlarını karışım yapıp kullanın. Bakın saçlarınız 3 kat nasıl hacımlı olacak. Bu tavsiyeleri yapıp da saçı hızlı uzamayan ve saçı hacim yapmayan olmaz. Mutlaka farkını kısa sürede hisseder.

teşekkür ederim önerileriniz için. siz baya uzmansınız sanırım bu işte. hepsinden ne kadar koycam? 6. maddeden bahsediyorum. karışımların oranı var mı?

Merhaba birkaç ay önce bu ürünü üç paket aldım bitirdim fakat hiçbir faydasını görmedim instagram hesabında yazdığım eleştiri mesajlarını silip beni engellediler bu insanlar dolandırıcı lütfen paranızı bunlara kaptırıp benim durumuma düşmeyin

Kesinlikle firma aynısını banada yaptı hiçbir işe yaramayan üründür instagramdan engellendim olumsuz yorum yüzünden param boşa gitti sakin almayın saçlarımda çok kötü oldu

Ben kullanlararın hiç memnun olmadığını duydum.Ve cok pahalı .Merakla bekliyorum

Kesinlikle firma aynısını banada yaptı hiçbir işe yaramayan üründür instagramdan engellendim olumsuz yorum yüzünden param boşa gitti sakin almayın saçlarımda çok kötü oldu
Gecmiş olsun canım zaten o minnak tüllere o kadar para verilirmi..vay dolandırıcılar ya..tüketici haklarına sikayet edin

Diamond Hair Serum yerine ben başka bir arayış içine girmiştim, ve mutlu sona erdim, o kadar para vermektense garantili keratin iksir ile keratin dip bakım yağı beraber kullanıyorum, dökülme tık diye kesildi, şu an hızlı uzamasına bakıyorum eskıye göre en az iki kat.

Arkadaşlar Selam,

ben 3 aydır kullanıyorum ve gerçekten mucize bir ürün ilk 2 kullanımda bende biraz tereddüt ettim ama sonradan saçlarıma inanılmaz iyi gelmeye başladı, bunuda şuna yordum şampuan değiştirsem bile saçım bir tekipki veriyor ilk 2 yıkamada ama ayda gerçekten 4 cm uzama sağladı, en önemli saçlarım yanmış ve cansızdı, şuanda saçlarım okadar doğal bir hal aldiki ışıl ışıl parlıyor, ve bizim ambalaj şikayetlerimizi dikkate almışlarki, Ambalajlamayı değiştirmiş ve tek tüp serumlar yapmışlar.Alacak arkadaşlar kesinlikle tavsiye ediyorum gerçekten mucize bir ürün bu :)

Bende saclarım için cesıtlı seyler kullandım.. uzuyor ama yavas uzuyordu.. hızlı uzamasını istedıgım için sipariş vericem. Diamond hair kullanan arkdaslar.. kokusu nasıl. Ve gercekten uzatıyormu. Uzatmıyor olsa hadı neyse dicem sacı sertlestırmesin yeter..

Arkadaşlar selamlar ben bu ürünü 30 gün düzenli uyguladım ve gün gün yazısını bloğumda paylaştım. Ben çok memnun kaldım detaylarına ulaşmak isterseniz linki bırakıyorum. Bir gün yağını uyguladım fotoğrafını çektim bir gün şampuanını uyguladım kurutup düzleştirip fotoğrafını çektim. Tüm detaylara linkten ulaşabilirsiniz, umarım yardımcı olurum. :)Diamond Hair 1. Gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…