DezPack Kullanan Var mı?

simgesen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2016
6
1
35
Bu aralar instagramda sürekli dezpack dukan diyeti diye bir ürün dolanıyor. Bayağı kilo veren varmış sanırım ama yine de alıp almamakta kararsızım. Aranızda dezpack kullananlar var mı?? Yardımcı olursanız çok mutlu olurumm :)) Yaz geliyor ve kısa sürede kilo vermemiz şart kızlaarrrr :)

Bu aralar instagramda sürekli dezpack dukan diyeti diye bir ürün dolanıyor. Bayağı kilo veren varmış sanırım ama yine de alıp almamakta kararsızım. Aranızda dezpack kullananlar var mı?? Yardımcı olursanız çok mutlu olurumm :)) Yaz geliyor ve kısa sürede kilo vermemiz şart kızlaarrrr :)

Cnm konuyu açali baya olmuş ama ben yinede yazayim dedim ben 16 günlük paket aldım instagram dan ve 6 kiloya yakın verdim suan ikinci paketimi aldım bi 6 daha verirsem iyi olacak
Bi sağlık sorunu yaşamadım

bende yeni gördüm canım.çok kilo almıştım bende 88 kiloya kadar çıktım.sonra 16 günlük dezpacke başladım ama yememi çok dikkat ederek ve spor yaparak ki bu sporu da haftanın hergünü kendi evimde önceden spor salonunda yaptıgımız hareketleri yaptım hidrolik fitnes diye geçiyo.hergün 1 saat spor ve dikkatli kullanımla ben 78 kiloya kadar düştüm hatta arada 3 gün bodruma tatile gittim diye de ara vermiştim orda çık büfeden de yedim allah için ama yüzdüm sürekli sanırım ondan kilo vermemde sıkıntı olmadı. bu ürün kesinlikle sporla ve düzgün kullanılmalı.daha sonra kullandım tekrar ama arada kaçamak yapıyodum yani hiç istediğim gibi kilo veremedim.kesinlikle uyulmalı günü gününe yazana.

Arkadaslar size yardimci olabilmek ve kafanizdaki sorulara cevap bulmaniza yardimci olabilmek icin paylasiyorum. Ben 16 günlük dezpack kullandim bugun sonu. 61.600 ile baslayip 58 ile bitirdim yani 16 günde 3.600 kg verdim. Nekadar kilonuz fazlaysa okadar kilo veriyosunuz. Su icmeyi sevmem ama inanin bu ürün sayesinde suya alistim. Benim arkadasi? Cokdaha kiloluydu 8 ko verdi. Tadina gelince kötü diyenlere hayret ediyorum hem baslangic vanilyalisi guzel hende devam ürünü. Ben cilekliyi sectim. Cikolataliyi bilmiyorum. Ne mudem agridi ne baska bisey. Cok acikmiyorsunuz ve bagirsaklarinizda gayet iyi calisiyor. Bence yazin yapmak cok avantajli kisin hem su icmek daha zor hemde daha cok acikiyorsunuz. Ben yemege ozellikle hamur isine ekmege cok merakliyim nasil kendime hakim oldum bilemiyorum. Herkes buna cok şaşırdı. Dediklerimin hepsi dogru kimsenin aklina baska bisey gelmesin dusunmeden alin bence moraliniz düzeliyor kendinizi cok daha iyi hissediyorsun uz. Simdiden iyi diyetler

Arkadaşlar size hem bilgi vermek hemde deneyimimi paylaşmak için yazmak istedim
Bundan yaklaşık bir yıl önce dezpack adlı ürünü kullandım ve kilo verememin yanı sıra sağlık problemleri yaşadım.Töövbe ettim bir daha zayıflama ürünü kullanmamak için derken üzerinden zaman geçincce bu sözümü unutmaya başladım.Biliyorsunuz umut fakirin ekmeği tekrar bir arayışa girdim fazla kilolarımdan nasıl kurtulabilirim diye derkennnn dezpac in sahte olduğunu ve aslında orjınalının dez oldugunu öğrendim.Aslında dezi bulunca biraz üzüldüm çünkü reklam yapmıyorlar ancak arastırırsanız bulabiliyorsunuz firmayı.Tabiki ne kadar araştırsamda birande güvenemedim. yaklaşık 3 ay kullansam mı kullanmasımmı diye düşündüm ve bir kere daha cesaretimi toplayıp karar verdim.veeeee mükammel sonuc gözlerime inanamadım ve zamanında doğru araştırmayı yapıp doğru firmayı bulamadığım için kendime kızdım fiyatlar başta kulağa tuzlu geliyo ama eğer gerçekten kilo vermek ve sağlığınızdan olmak istemiyorsanız kesinlikle denemelisiniz ortalama 4 ay gibi bir sürede dez le 25 kilo verdimmmmm.eğer önerimi dikkate alırsnız ... ınstagram adresleri bilginiz olsun.Benim gibi sahte ürün dezpack yüzünden hastanelik olmayın en azından...

Son düzenleyen: Moderatör:
X