Dez Ürünü ile Zayıflama

arkadaşlar dez denen bu toz sağlık bakanlığından onay almamış bu toz tarım ve köy işleri bakanlığından izinle almanyadan geliyor.sizce sağlıklı olsa sağlık bakanlığından onay almazmıydı?sırf bu toz için değil bir çok zayıflama ilaçları karaciğere , böbreklere vede birçok organa zarar veriyor.kalp ritmini bozuyor kalp krizine ve kalp hastalıklarına neden oluyor.zayıflamak için sağlığınızdan olmayın lütfen....

Alman saglik bakanligindan onayli bir ürün biliyoum ben

Anlasılan kimse kullanmamıs bu ürünü ama ben yine de siparis verdim sonucu sizlerle tabiki paylasacagım.
Arkadaşlar size hem bilgi vermek hemde deneyimimi paylaşmak için konu açtım.
Bundan yaklaşık bir yıl önce dezpack adlı ürünü kullandım ve kilo verememin yanı sıra sağlık problemleri yaşadım.Töövbe ettim bir daha zayıflama ürünü kullanmamak için derken üzerinden zaman geçincce bu sözümü unutmaya başladım.Biliyorsunuz umut fakirin ekmeği tekrar bir arayışa girdim fazla kilolarımdan nasıl kurtulabilirim diye derkennnn dezpac in sahte olduğunu ve aslında orjınalının dez oldugunu öğrendim.Aslında dezi bulunca biraz üzüldüm çünkü reklam yapmıyorlar ancak arastırırsanız bulabiliyorsunuz firmayı.Tabiki ne kadar araştırsamda birande güvenemedim. yaklaşık 3 ay kullansam mı kullanmasımmı diye düşündüm ve bir kere daha cesaretimi toplayıp karar verdim.veeeee mükammel sonuc gözlerime inanamadım ve zamanında doğru araştırmayı yapıp doğru firmayı bulamadığım için kendime kızdım fiyatlar başta kulağa tuzlu geliyo ama eğer gerçekten kilo vermek ve sağlığınızdan olmak istemiyorsanız kesinlikle denemelisiniz ortalama 4 ay gibi bir sürede dez le 25 kilo verdimmmmm.eğer önerimi dikkate alırsnız ... ınstagram adresleri bilginiz olsun.Benim gibi sahte ürün dezpack yüzünden hastanelik olmayın en azından...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…