Dez Ürünü ile Zayıflama

vanilya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2007
96
0
Arkadaslar aranızda bu ürünü kullananlar var mı ? paylasırsanız sevinirim :1rolleyes:

Anlasılan kimse kullanmamıs bu ürünü ama ben yine de siparis verdim sonucu sizlerle tabiki paylasacagım.

ben ne olduğunu buldum ama ben olsam kullanmam canım.. biraz herbalife hatırlattı çünkü..

Vanilya,

ne oldu ürün geldimi merak ettim.
Bende almak istiyorum ama cesaret edemiyorum. Az para değilki mübarek.
Ama değerse alıcam.

Ürün dün elime ulastı bugün basladım bildiginiz milkshake tadında 2 hafta devam edilecek durumdan sizi haberdar ederim kızlar..

arkadaslar dez ürünü ile ilgili bir arastirma yaptim ve (tabiki herkes kullanmakta ve kullanmamakta özgürdür) hic saglikli bulmadim acikcasi.Ilk iki gün sadece bu ürünü almak diger günler sadece sabah kahvaltisi yapip yine bu ürününn ikinci kutusunu kullanmak.....
Kullanacak arkadaslara basarilar diliyorum yinede.
#

Yaptigim arastirmayi asagida sizlere aynen kopyalayim yapistiriyorum

DEZ YARDIMI İLE
KİLO KONTROL PROGRAMI

Kilo kontrol programına START ürünü ile başlayacaksınız.
START ürünü ilk iki gün kullanılacak, bu iki gün içerisinde START ürünü dışında hiçbir şey yenmeyecek.

START ÜRÜNÜNÜN KULLANIM
ORANI VE SÜRESİ:

Üçüncü gün sabah 11e kadar sabah kahvaltısı yapılacak. Kahvaltıda 2-3 dilim çavdar ekmeği (Roggen-; Vollkornbrot), peynir (bir dilim), reçel veya bal (bir dilim ekmek ile birlikte), haşlanmış yumurta, 5 ila 7 zeytin, sebzelerden havuç, marul, biber, domates ve salatalık yenebilir. Kahvaltıdan 5 saat sonra ikinci kutuyu öğle yemeği olarak almanız gerekmektedir.
Örneğin sabah saat 10.00 da kahvaltı yaptığınızda saat 15de ikinci kutuyu öğle yemeği olarak alacaksınız.
Tekrar 5 saat sonra yani saat 20de akşam yemeği yerine yine 2. kutuyu alacaksınız. İkinci kutu (büyük kutu) 300ml. (mililitre) az yağlı süt(1.5) ile, iki ölçüm ka•ığı ürün öğle yemeği ve akşam yemeği yerine alınacaktır.
Başlangıçta büyük kutu 5 saat aralar ile 2 kez alınacaktır. Kendinizi çok aç hissediyorsanız, o zaman domates, biber veya sebze yiyebilirsiniz.

Ancak unutmayınız ki yediğiniz her şey yağ erimesi olayını bölecektir. Bu da zayıflama sürecini yavaşlatır.
Bu nedenle tavsiyemiz saat 11e kadar sabah kahvaltınızı yapmanızdır. Kahvaltıdan 5 saat sonra ikinci paketi (büyük paket) alın.
Arada rejimi bozacak yiyeceklerden (özellikle sucuk, salam, çikolata, kızartmalar ve meyve-meyvede meyve şekeri olduğu için diyet süresince meyve yememeye dikkat edilmelidir) yağlı yiyeceklerden uzak durun.

Diyetin başarılı olması size bağlıdır. İlk iki gün, üç saat ara ile sadece START ürünü alınacaktır. Üçüncü günden itibaren EN GEÇ saat 11e kadar kahvaltı yapılacak, kahvaltıdan 5 saat sonra büyük paket yukarıda belirtilen ölçüde alınacaktır
DİYETİN SONA ERMESİ:

Diyet yapan kişiler amaçladıkları (erişmek istedikleri) kiloya 3 kilo kalıncaya kadar sadece sabahları kahvaltı yapılacak ve iki öğün Diyet ürünümüzü kullanılacaktır.
Amaçlanan kiloya 3 kilo kaldıktan sonra yine en geç sabah 11e kadar kahvaltı yapılacak.
Bunun ardından 5 saat sonra normal öğle yemeği yenilecek ve akşamları sadece kilo kontrol ürünü alınacaktır.
Örneğin: 70 kilo olup 15 kilo vermek isteyen bir kişi, 12 kilo verinceye kadar, sadece kahvaltı yapacak öğle ve akşam sadece kilo kontrol ürünümüzü alacaktır. 12 kilo verip 58 kiloya düştükten sonra verilen kiloların yeniden alınmaması için kahvaltıdan 5 saat sonra ürün yerine öğle yemeği yenecek kilo kontrol ürünleri sadece akşam alınacaktır.
Bu uygulama istenen kiloya varılıncaya kadar devam edecektir.

<<

İstenilen kiloya erişince diyet ürünü kesilecektir. Diyet ürünü ile VERİLEN KİLOLARIN YENİDEN ALINMAMASI İÇİN düzenli yemek yeme alışkanlığı-nın korunması gerekmektedir.
Özelikle sabah kahvaltılarına önem verilmesi gerekir.>>>>
Diyet süresince günde 2-3 litre su içilmelidir. Bunun yanı sıra çay, kahve, içilebilir (meyve suyu da içilmemesi gerekir). şeker ve tansiyon hastaları ev doktoru kontrolünde kullanabilirler

Sağlıklı ideal bir kiloya
ulaşmanızı temenni eder,
başarılar dileriz.

Ben DEZ ürünü suan kullanıyorum doktora da sordum hicbir problem yok zaten ürünün icinde günlük almanız gereken vitamınler var
ki bugün 3.günüm hareket halindeyim hicbir problem yok. Sonucu paylasacagım.
Bahsedilen FX15 de doktora sorulmadan kullanılmamalı bence herkesin bünyesi farklı

Bir problem yasamamis olmiaza cok sevindim.Umuyorum hedefinize en saglikli yoldan ulasirsiniz.Merakla sizden gelecek haberleri beklyiorum.

günde sadece 1 öğün yiyip diğer öğünlerde bu ürünü kullanıyorsan hiç tavsiye etmem herbalife de aynı öyle kilo verirsin ama ürünü bıraktıktan sonra günde sadece 1 öğünle duramayacağın için o kiloları geri alırsın denendi ve onaylandı.

Ezgi sana sonuna kadar katiliyorum.Ancak insanlara bunu anlatmak cok zor ezgi!!!

evet sude naz ama kilo vermek için her türlü çareyi deniyoruz ne yazık ki

Arkadaslar merhaba Dez ürünüyle 6 kilo zayıfladımmm. Kilomu korumak icin bol su iciyorum az ve sık istedigimi yiyebiliyorum. sık ve az yeme alıskanlıgını kazandıgım icin zorlukta cekmiyorum.Bunu sizinle paylasmak istedim.

cok tesekkür ediyorum. 3 günde 1,200 gr verdim 1,5 hafta sonra sonucu bende merakla bekliyorum

slm arkadaşlar bende 20 gündür kullanıyorum ama 15 gün veremedim şuan 3 kilo verebildim ilk 15 gün incelme oldu valla doğruyu konuşmak gerekirse vücut sıkılaştırıcı ürün kullanmamız gerek diyorum sağlıkla kalın yerimseniben

Arkadaşlar öncelikle Hepinize Merabalar. Ben 1.60 Boyum Ve 60 Kiloyum 1 Yillik Evliyim. Evlenmeden önce çok Zayiftim.malüm Evlendikten Sonra 60 Kiloya Kadar çiktim.bağirsaklarimdaki Tembellik Yüzünden.ve Streslenmeye Başladim Eczaci Bir Arkadaşin Tavsiyesi üzerine Fx 15 Kullandim.ve çok Pişman Oldum

slm arkadaslar ben de dez siparisi vermek istiyorum ama avrupa siparis hattini bulamadim eger aranizda bilen varsa ve buraya yazarsa cok sevinirim tskler
vanilya senide tbr ederim

insan kilo vermek için gerçekten herşeyi deniyor arkadaşlar ben bir zamanlar kilo alamıyorum diye ağlardım şimdi kilo veremiyorum ama bal tanesi bir oğlum var herşeye değiyor.ben eph 200 kullanıyorum ama ilk zaman 4,5 kilo ama hala kullanmama rağmen şu an gram vermedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…