DEVLET HASTANESİNDE LABİOPLASTİ

mamamias8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
15
2
23
Herkese merhabaaa günlerce burda yorumlar okudum, o yüzden ben de bu süreçten bahsetmek istiyorum tüm detaylarıyla. Öncelikle doktoruma hemşirelere hattta ve hatta tüm hastane çalışanlarına çok ama çok teşekkür ederim. Bence bu süreçte en önemli şey bu gerçekten. herkes o kadar tatlı o kadar güler yüzlü o kadar ilgiliydi ki. Öncelikle ben bayramdan önce randevu alıp doktoruma gittim. Benim bu ameliyatı olmam gerekiyodu çünkü hem sürekli enfeksiyon sıkıntısı çekiyordum hem de daha 23 yaşındayım evliliğe dair korkularım artıyordu. 5 yıldır bu ameliyat için araştırma yapıyorum. Devlette yapan iyi bi doktor bulamamıştım taaa ki buradaki yorumları okuyana kadar. İlk olarak sekreterliğe gittim yatışım yapıldı odam çok güzeldi tertemizdi. Refakatçi problemim vardı benim çünkü başka şehirden gelmiştim ve gerek yok diye düşünüyordum. Ama kesinlikle refakatçi gerekiyor. Sonrasında ameliyat için giyindim hazırlandım beni ameliyathaneye indirdiler. Serum takıldı ve ameliyatı beklerken biraz ağladım. Canım tatlı değildir ama hemen kendime üzülüveririm.. Kaçsam mı dedim kaç kere ama o ameliyat ekibi bile aşırı tatlıydı daha girmeden bile benimle çok ilgilendiler. Sonra ameliyata girdim. Çok rahat bi ortamdı zaten. Herkes koşturuyodu biri koluma bi şey takıyo biri beni sakinleştiriyo. Hatta birkaç kere kahkaha attım daha spinal vurulmadan. Ve spinal vuruldu.. aşırı aşırı garip bi his bence ben ondan da çok korkuyordum ama bildiğiniz iki tane iğne vuruluyor sırtınıza bacağınıza bir sıvı iniyo ve uyuşuyosunuz. Benim bir de penisilin alerjim vardı ama ona göre yapıldı iğnem. Sonra yerleştirdiler masaya. Ben inanılmaz stresliyken bi baktım uyuyakalmışım o kadar rahat bi ameliyattı düşünün. Sonra doktorum Sena hocam seslendi bana onunla konuştuk. Klitorisimde sorun olduğunu düşünmediğim için ben dokunulmasını istemedim. Sonra bi üşüme geldi ama anlatamam nasıl titriyorum ameliyat boyunca üşümekten öldüm ki üstümü güzel güzel örtmüşlerdi. Sonra doktorumun bitti dediğini duydum ve şaşırdım falan nasıl yani bitti mi diye. Bana biricik doktorum vaktimiz olduğu için gizli dikiş atmış. Sonra beni beklemeye aldılar. Kendime gelince de odama çıktım. Ben bacaklarımı asla hareket ettiremedim uzun süre o yüzden biraz korktum. Ama yaklaşık bi bir bir buçuk saate oynatmaya başladım. O esnada da fark ettim ki sonda takılmış. 5 saat hiçbir şey yemedim en zoru buydu çünkü 26 saat aç kalmak... Sonrasında yemek yedim ve sondamı almaya geldiler bu kısımdan da korkuyordum ama hiç acı hissetmedim desem yeri rahatsız edici ama kesinlikle acılı değil. Gece benim hiç ama hiç ağrım olmadı. Hatta acaba uyuşukluk geçmedi mi dedim. Sadece arada o dikiş hissi geldi. Tuvaletimi sorunsuz yaptım o esnada kanamam olduğunu gördüm ama normal. 40 dk buz 20 dk dinlenme şeklinde buz tuttum. Uyurken sırt üstü yattım ayaklarımı üstte tuttum. Ve şişlik tarzı şeyler yaşamadım. Ama yaşanabilir de normal. Sonrasında sabah uyandım hafif böyle dikişlerde o rahatsızlık yine vardı. Acı diyemem ama böyle garip bi his bi de ben çok yürüdüm oda içinde eğildim kalktım falan bunlar yapılmamalı belki bunları yapmasam onu bile hissetmezdim. Sonrasında doktorum kontrol etti bandajlar çıktı batikon sürdü dediğim gibi inanılmaz tatlı biri ilk kontrolde de bayılmıştım kendisine. Sonra elbisemi giydim hafif makyajımı yaptım ve çıktım hastaneden şimdi gardayım ve bir saattir oturuyorum. Çok hafif bi acı var ama o kadar hafif ki anlatamam. Psikoloji çok önemli benim refakatçim de melek gibi olduğu için eğlenceli geçti. Bi de türkiye maçı kazandı.. bel ağrım var ama sebebi anestezi ve minicik bi tutulmuşum onun dışında sıkıntı yok. yanınıza rahat pijama ve uzun kollu bir şeyler alın siz devamında da süreci yazarımmm. Ben etimesgut devlet hastanesinde Sena hocaya ameliyat oldum. Ve herkese bayıldım

2. gün Evime geldim doktorumun söylemesiyle ılık duş aldım. Güzelce kuruttum peçete ve kurutma makinesiyle. Daha sonra oksijenli su ve batikon karışımıyla pansuman yaptım. Doktorumun verdiği kremleri ve antibiyotikleri içip yattım. Uyumuşum ama sanırım çok ayakta durduğum için ve trende baskı uygulandığı için ödem olmuş. Biraz fazla şiş olduğu için de dikişlerim acıdı. Yemek yedim ve buz uyguladım ben kalkıp kendi ihtiyaçlarımı karşılıyorum. İlk büyük tuvalette de sıkıntı yaşamadım. Ama temizlik çok önemli her tuvalet sonrası pansuman yapıyorum üzerimde geceliğim var ve iç çamaşırımın içine gazlı bez koydum. Farkettiğim kadarıyla acılı olan kısım dış dikişlerim, gizli dikişlerimde hiç ağrı hissetmiyorum. Düzenli buz uyguluyorum. Ayaklarımı yukarıda tutuyorum.

cok geçmiş olsun görüntü olarak suan nasıl bende sena hocaya olmak istiyorum 19 yaşındayım kykda kalıyorum bide mecbur yaptiricam ama bide benim klitorisede müdahale olucak sizin oldu mu

cok geçmiş olsun görüntü olarak suan nasıl bende sena hocaya olmak istiyorum 19 yaşındayım kykda kalıyorum bide mecbur yaptiricam ama bide benim klitorisede müdahale olucak sizin oldu mu
Benim olmadı, yaptığım araştırmalardan sonra hızlı iyileşmesini istediğim için ben dokunulmasını istemedim. Genç yaşta olmak çok avantajlı bence

Benim olmadı, yaptığım araştırmalardan sonra hızlı iyileşmesini istediğim için ben dokunulmasını istemedim. Genç yaşta olmak çok avantajlı bence
demekki oyuzden bukadar güzel geçmiş çünkü klitorise müdahale çok zor gercetken ben orayıda yaptırmak zorundyaim orasida cok kotu maalesef

Bugün 3. günüm maalesef hala ödem var ama sürekli buz uygulaması yapıyorum. Pansumana devam ediyorum sabah arkadaşımla oturdum yürürken zorlanmıştım biraz buz uygulayınca akşam tekrar dışarı çıktım ama uzun süre oturduğum için yine baskıdan sıkıntı yaşadım şimdi pansuman yapıp kremlerimi süreceğim. bence arada yürümek gerekiyor bu arada çok yatmak da ödeme sebep oluyor gibi geldi bana.

Bugün tam bir hafta oldu, kontrole gittim. Doktorum hiçbir sıkıntım olmadığını kremleri bırakmamı söyledi. Çok ama çok az ödemim var ben işe başladım iki gün oldu. Yorucu sürekli ayakta durduğum bi işteyim hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gerçekten Sena hanım melek gibi birisi, sonuna kadar güvenebilirsiniz.

merhabalar geçmiş olsun öncelikle. ben de burada okuduğum bir kaç yorum sonrası sena hocaya gitmeyi düşünüyordum. sizin yorumunuzla daha cesaretlendim. şu an değil ama seneye falan düşünüyorum. spinal konusunda biraz tedirgin oluyorum. baş ağrısı bel ağrısı yaşayanlar oluyormuş. sizde öyle bir durum oldu mu peki

Ben gerçekten hiçbir sıkıntı yaşamadım desem yeridir. Ameliyat olduğumu bilmesem beni uyutup uyandırsalar anlamazdım . İlk gece bel ağrısı oldu ama şöyle diz morarır dokununca sızlar ya öyle bi sızı. Onun dışında ben iğneden aklı çıkan bi insanım canım acımaz ama çok korkarım. Korkulacak hiçbir şey yokmuş. Garip bi his dediğim gibi ama acılı değil. İçiniz rahat olsun

anladımm. çok teşekkür ederim cevapladığınız için bir de pentinin deniz yosunu içerikli regl destek külodunun iyi geldiğini okumuştum bir yorumda. daha çabuk toparlanmasını sağlıyormuş belki işinize yarar

merhabalar doktorunuzun tam ismi nedir acaba bir de devlette herhangi bir ücret ödemeden mi yaptırdınız yoksa ödediniz mi

merhabalar doktorunuzun tam ismi nedir acaba bir de devlette herhangi bir ücret ödemeden mi yaptırdınız yoksa ödediniz mi
Münire Sena hoca Etimesgut devlet hastanesi. Hiçbir ücret ödemedim ama özel gibiydi her şey. Herkesin ilgisi samimiyeti odaların temizliğine kadar

Evet evet ben de okudum onu ama şu an çok çok az ödem var sebebinin de dikişlerin tam iyileşme dönemi olduğunu düşünüyorum bu sıcaklarda saran bir şey giyersem terden sıkıntı yaşarım gibi geliyor. Çok teşekkür ederim ama

Herkese merhaba bugün ameliyat olalı tam 1 ay oldu. Ödemim tamamen geçti iki gün önce de denize gitmiştim gece duş alırken bi baktım dış dikişlerim düştü kötü bi şey değildir umarım. Ama onun harici bi sorun yok sadece dokununca biraz bi şey hissediyorum ama ıslak mayoyla gezdim dikişlerim yeni düştü falan ondan olduğunu düşünüyorum

Münire Sena hoca Etimesgut devlet hastanesi. Hiçbir ücret ödemedim ama özel gibiydi her şey. Herkesin ilgisi samimiyeti odaların temizliğine kadar
Dediğiniz hastane hangi şehirde bir tek labioplasti mi yapıyor yoksa Vajinoplaste yapıyor mu ? Muane olduktan sonra ameliyat tarihini ne zamana verdi uzun bi tarihemi yoksa hemen oldunuz mu ?

Merhaba Ankara'da Etimesgut hastanesi benim sadece labioplasti şikayetim vardı o yüzden bilmiyorum. Tarih konusu da benim bayrama denk geldiği için geç tarihe gerdiler ama normalde öyle yapmıyorlar

İki hafta sonra sena hanıma ameliyat olucam bir gün önceden yatışımı istedi sizinki de bu şekilde mi oldu yoksa gittiğiniz gün mü aldı ameliyata?

Hangi hastane burası hangi şehir bende iatiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…