Deva bebek icin Ya şafi okuyoruz

Bu hafta biz de bir hastane macerasi atlattik bakamadim etiketlere kusura bakma canim. 4000 aldim. Allah acil sifalar versin, hic bir yavrunun tirnagini tasa degdirmesin. MssPARE

Kalan 20.000.

Bu hafta biz de bir hastane macerasi atlattik bakamadim etiketlere kusura bakma canim. 4000 aldim. Allah acil sifalar versin, hic bir yavrunun tirnagini tasa degdirmesin. MssPARE

Kalan 20.000.
Çok gecmis olsun yok canım estafurullah ❣ inşallah ciddi bir şey yoktur bu aralar herkes hasta rabbim daha kötülerinden korusun
Deva bebeğe de rabbim şifalar versin bir an evvel

Son durum nedir tam bilmiyorum Ozgurkus canım bebeğinin durumu nasıl.merak ettik ❣

Allah hepinizden razı olsun.solunumunu takip ediyorlar anne bebek uyum odası için aradılar .apar topar geldik suan hastanedeyım bebek gelmedi daha bakalım nasıl ilerleyecek.taburcu olunca haber veririm diye düşünmüştüm

Bende aynı yollardan geçtim bebek uyum için çağırdılarsa bu çok güzel haber benim bebeğim de entube olmuştu taburcu olmadan 1 2 gün önce anne uyum odasına alıyorlar çok sevindim

Bende aynı yollardan geçtim bebek uyum için çağırdılarsa bu çok güzel haber benim bebeğim de entube olmuştu taburcu olmadan 1 2 gün önce anne uyum odasına alıyorlar çok sevindim
SagolunSevinmek için alıp eve gitmeyi beklıyorum derin bir oh cekmek için sabrediyorum tam iyi diyorlar tekrar oksijensiz kalıyor defalarca oldu bu yuzden içim pır pır

Tesekkur ederim. Sukur bizimki salginla alakali degil. Korktugumuz sey de cikmadi basit bir sekilde atlattik Allah’in izniyle. Korkusu yetti ama.

2000 daha okudum. Son sayi ne kadar bakamadan alintiladim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…