dertleşmek

limoncu28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2013
7.132
4.597
düsünüyorum erkekler neden degisir bence karakterli bi erkek asla degismez kimse onu sevsin diye davranıslarından yalan olanını göstermez

esimle anlasamamazlıklarımız cok ama sucun buyugu onda ben onula cıkarkende beni burda bilen biliyo gezmeyi para harcamayı seven kaliteli yerlere takılmayı seven biriyim esimlede cıkarken calısıyodum dolayısıyla hafta sonları ailem ögrenene kadar taksim besiktas nisantası gezer starbukslarda kahve icer bunuda yazıyorum dalga gecin diye degil beni tanıyın bilin diye

esimse onu nereye götürsem zevk alan hoslanan biri gibiydi bende dedim heralde onunda zevkleri böyle cünkü insan istemese der yani dimi surayamı gitsek bu hafta diye

esimse hafta sonları kahvede oturan arkadaslarıyla küfürkü konusmaktan zevk alan mac hastası olan biriymis tabi bana bu özellliklerini hiccccc göstermedi

mac haric onu biliyodum

aslında birbirimize hic uyumlu degiliz düsündügümde ben ani kararlar veren hadi gidelim hadi cıkalım diyen saate zamana uymayan bi kızım cıkarken esimde bunu biliyodu ben asla kimse beni sevsin diye özelliklerini kısıtlayanlardan asla olmadın örnek verirsek

hani seni istemeye gelirlerde kızlar ama kolları uzun giyin hanım hanım sansınlar yada bi toplulukta aman konusma hanım hanım sansınlar diyen tiplerden degildim

hakkımı sonuna kadar savunan atatürkücü bi bayanım

anlatıcak yazıcak cok sey var ama

bi yanım gir bi ise takıl hayatını yasa diyo cünkü 21 yasında evlendigim icin kendime cok kızıyorum

gecenlerde burda biri yazmıstı cok hosuma gitti tecrubelerimizi ayrılıp baska iliskilerde yasıcagıma evliligimde sanslarımı denerim demisti cok hosuma gitti

tamam simdi sorsanız esini sevmiyomusun seviyorum ama hayat yasam akıp geciyo esim benim kafada degil

hayat akıp gidiyo derken bosanıp erkeklerde gezmek isim hic olmaz evlilk zaten zor erkekler hepten zor tamam simdi burda senin esin hic zor degil miillet nelerde ugrasıyo diceksiniz ama bana göre zor cünkü esim benimle 3 sene cıktı neden bana ben biseyden anlamam bayram seyran özel gün planlayamam demedin diyorum
hani daha bilgili isterdim tiyatoro sinemaya verilen paraya ben asla acımam mesela ama esime göre bos geliyo ee sonrada ben kızıyorum neden kendini sakladın diyorum 3 sene yaa neden sakladın demedin benim icin sinema bos para diyee

hani insan beyaz yalan söyler ama mesela haklıyı haksızı ayırt edebilmeli gelmissin 35 yasına artık

mesela aile iliskilerinde yanlıs bisey gördümü diyebilmeli bu yanlıs anne baba bunu yapamazsınız o darılcak üzülcek diye susmam ben mesela babam esime neler diyo biliyosunuz ama ben babamın hemen agzının payını veririm ama esim ama onlar yaslı ama onlar ölcek eee onlar ölene kadar farzet ben olcak 50 yasında kaynanam ölcekte o zaman tastiklendem oh anam ohh

yada baska konulardada öyle esimde savasma ruhu yok ben pek pes etmem yani sonuna kadar savasmaya calısırı esime bazen kızıyorum iste bi sorun oluyo konusup halletmek varken telefonda bana aglıyo demis sefe kes benim hesabımam tamam ben cıkarım her seferinde

dedim bune yaa yeni gelin gibi ben anneme gidicem ben anneme gidicem bi gün cıkarırlar görürsün bana evde aslansın diyorum neden iste konusamıyosun insanlar konusa konusa demisler baa gelince kapı cam kırıyorum isyerinde bana telefonda aglıyosun

offf icim sisti yaa :KK43:((

cok sey var yazılıcakta aklıma geldikce yazarım sizin eslerinizde böylemi cok merak ediyorum

sunuda ekliyim bize siz hic uygun degilsiniz diyenlere
ben hep dedim esime güveniyodm cunku ne biliyim degisicekmis herkeze dedim biz farklıyız biz öyle olmıcaz diye ama utandım simdi esim utandırdı beni

Son düzenleme:
3 yıl bu adamın kahveye gittiğini nasıl anlamadın ?

küfürlü konuşan bi insan nırmal hayatında da argo konuşur bunlarıda mı duymadın.

eşin sana uyum sağlamıyosa sen de tek takıl.

Vallahi böyle şeyler ayrılma olmaz fakat sevdiğiniz şeyleri ayrı yapın muhakkak ortak noktanız vardır beraber oturup aynı yemegi seviyorsanız o bile güzel dayak ihanet yoksa boşanma tarafı değilim

3 yıl bu adamın kahveye gittiğini nasıl anlamadın ?

küfürlü konuşan bi insan nırmal hayatında da argo konuşur bunlarıda mı duymadın.

eşin sana uyum sağlamıyosa sen de tek takıl.
kahve olayını sunun icin yazdım yani kahvede takılan tipler vardırya kapı önlerinde esim hic öyle degildi cıkarken küfür desen hic etmedi hani kendini felaket gibi sakladı bana tanri gibiydi ben ne dersem yapar nereye gidersem okeydi bende oda böyle seylerden zevk alıyo sandım

ayrıca suan zaten ben istedigim gibi takılıyorum cogunlukla ama kendime cok kızıyorum erken evlendim diye cünlü esime güvendim bize dediler siz uygun degilsiniz ben esime güvendigim icin dedim biz farklıyız biz farklı olucaz cünkü esimin degisicegini hic düsünmedim

normal bi insan neden degisirki diye düsündüm yani bide ben esimle cıkarken ben21 esim 28 di yani cocukta degil

kahve olayını sunun icin yazdım yani kahvede takılan tipler vardırya kapı önlerinde esim hic öyle degildi cıkarken küfür desen hic etmedi hani kendini felaket gibi sakladı bana tanri gibiydi ben ne dersem yapar nereye gidersem okeydi bende oda böyle seylerden zevk alıyo sandım

ayrıca suan zaten ben istedigim gibi takılıyorum cogunlukla ama kendime cok kızıyorum erken evlendim diye cünlü esime güvendim bize dediler siz uygun degilsiniz ben esime güvendigim icin dedim biz farklıyız biz farklı olucaz cünkü esimin degisicegini hic düsünmedim

normal bi insan neden degisirki diye düsündüm yani bide ben esimle cıkarken ben21 esim 28 di yani cocukta degil
Inan bu sorunun cevabini cogumuz bilmiyoruz. Neden degisir? Belkide degismedi maskesi düstü bu kendini daha fazla nereye kadar saklama oyunundan bıktı

Eşin degismemis ki limoncu, sadece flört sürecinde kendini sana değişik göstermiş; epey bir rol yapmış. Ki bu bence aldatmak. Sen de tecrübesiz ve saf olduğun için iyi incelememişsin o yaşta, evlenmişsin bir de. Hayata bir kere geliyoruz sonuçta, anlaşıp uyuşamadığım biriyle evli kalamazdım ben.

Limoncu senin şu Starbucks hayranlığına ben de hayranım. Çok naifsin ama inan Starbucks' da kahve içmek ne hovardalık ne de zenginlik inan.
Zenginlik/ zevk belirtisi olmamasının yanı sıra sağlığa kastetmek resmen. Mümkün olduğunca tüketmemek lazım öyle şeyleri. Kahve içeceksen mis gibi türk kahvesi iç, miktarı abartmadıkça hiçbir zararı yok; faydası var.

Limoncu senin şu Starbucks hayranlığına ben de hayranım. Çok naifsin ama inan Starbucks' da kahve içmek ne hovardalık ne de zenginlik inan.
ben zenginlik icin yazmadım esimle ayrı dünyalar ayrı kafalardan oldugumu belirtmek icin yazdım o kahvede okey oynaıp cay icen bende kavhe icmekten zevk alan yeni tatları denemekten mutluluk duyan biriyim farklı anlayabildin mi

Bende zengin degilim hatta durumum o kadarda iyi deil ama arada starbucks caffeye giderim. Insan bazen kendi icin biyerlere gitmeli biseyler yapmali. Tabi kocasinim onu bildigin kandirmasi hic hos olmamis. One oyle mahalle cocugu gibi küfür argo kelimeler.

Eşin degismemis ki limoncu, sadece flört sürecinde kendini sana değişik göstermiş; epey bir rol yapmış. Ki bu bence aldatmak. Sen de tecrübesiz ve saf olduğun için iyi incelememişsin o yaşta, evlenmişsin bir de. Hayata bir kere geliyoruz sonuçta, anlaşıp uyuşamadığım biriyle evli kalamazdım ben.
suan yeterli bi param olsa zaten kendime bi hayat kurmak gayem milli piayngo alıyorum sürekli bi 100 bin cıksa yeter sirincede magnet dükkanı acmak istiyorum :)))

Bende zengin degilim hatta durumum o kadarda iyi deil ama arada starbucks caffeye giderim. Insan bazen kendi icin biyerlere gitmeli biseyler yapmali. Tabi kocasinim onu bildigin kandirmasi hic hos olmamis. One oyle mahalle cocugu gibi küfür argo kelimeler.
sükür yazdıklarımı anlayan olmus 10 liraya kahve herkez gider ben zenginim demedim zaten zevklerimi anlatmak icin yazdım

Ama sen hep baskın olmuşsun

Adamı bırakmamışsın o bir yere götürsün ya da işte sürpriz planlasın

O hep aynı imiş ama flörtte sen aktif olup o sana uymuş Evlenince de her dediğini yapmamaya başlamış gerçek beklentiler ve para ortaya çıkmış

Kv ye bir şey demesini bekleme ne gerek var sana bir şey derlerse cevabını ver gerisinden bana ne de geç

Ama tüm samimiyetimle sana önerim çalış

Ev seni basıyor, hani güvenlik olacaktın sen

Yani ne olduğun da önemli değil ama ev eş baba kardeş üçgeninden çık

Hiçbirşey yapamıyorsan kpss çalış Atananazsanız da çalış kendin için bir şeyler yap

aynen esimede diyorum neden sen düsünmedim ya bu kız bana göre degil suanki aklımda esime göre kadın safcna böyle hic biseyden anlamayan sus dediginde susan kimseyle görüsmeyen sosyal faliyeti sıfır yegane görevi kocasına yemek yapmak hizmet etmek olan biriyle evlenicektin benle ne isin vardı diyorum belki oda pismandır ama 9 sene gecmisss genc yasımı en güzel zamanlarımı esimle gecirmisim diye susuyodur ikimiz icind egecerli 21 yasındaydım evlendigimde taptaze yanıı tam genc kız

Ama sen hep baskın olmuşsun

Adamı bırakmamışsın o bir yere götürsün ya da işte sürpriz planlasın

O hep aynı imiş ama flörtte sen aktif olup o sana uymuş Evlenince de her dediğini yapmamaya başlamış gerçek beklentiler ve para ortaya çıkmış

Kv ye bir şey demesini bekleme ne gerek var sana bir şey derlerse cevabını ver gerisinden bana ne de geç

Ama tüm samimiyetimle sana önerim çalış

Ev seni basıyor, hani güvenlik olacaktın sen

Yani ne olduğun da önemli değil ama ev eş baba kardeş üçgeninden çık

Hiçbirşey yapamıyorsan kpss çalış Atananazsanız da çalış kendin için bir şeyler yap
bugun gittim görüstüm güvenlik icin sınavların zamanını bekliyorum

baska bi yerlerede sürekli basvuru yapıyorum

genel olarak zaten eve kapalı bi bayan degilim kendime dünyama cokkkk zaman ayırırım kendimi cok degerli görüyorum belkide artık tam bilinclendim 21 yasındakı o toy kız degilim evlendigim icin kendime cok kızıyorum ben böyle 30 da evleni kafama göre esimle gezip tozup 35 tede bi cocuk yapıyım hayat icin millet icin degilz kendimiz icnyasayalım kafasındayım sonucta kapıyı kapattın mı karı koca kalıyosun

aynen esimede diyorum neden sen düsünmedim ya bu kız bana göre degil suanki aklımda esime göre kadın safcna böyle hic biseyden anlamayan sus dediginde susan kimseyle görüsmeyen sosyal faliyeti sıfır yegane görevi kocasına yemek yapmak hizmet etmek olan biriyle evlenicektin benle ne isin vardı diyorum belki oda pismandır ama 9 sene gecmisss genc yasımı en güzel zamanlarımı esimle gecirmisim diye susuyodur ikimiz icind egecerli 21 yasındaydım evlendigimde taptaze yanıı tam genc kız
Yine de bunu bir kayıp olarak düşünme limoncu, kendini geliştirdiğin bir deneyim olarak düşün. Artık insanları daha iyi ölçüp tartar, daha iyi tanırsın. Hem hâlâ gençsin, daha önünde yeni fırsatlarla dolu uzun yıllar var. Artık insanlar 30lu yaşlarda evlenmeye başlıyor. 20li yaşlar düşe kalka öğrenme zamanları; en güzel zamanlar asıl ondan sonra başlıyor.

X