Dertleşmek istiyorum bosanmaya hala cesaretim yok

34 yasindayim, özgürlesmek icinde cocuklara bakacak biri lazim oda yokki, okul sadece öglen 12ye kadar nasil yaparim
Akşam 1 saatliğine de olsa güvendiğiniz birine bırakın kardeşim hiç merak etmedin mi ya bu adam her akşam nerede kimle diye cıngar çıkarmanız lazım burnundan fitil fitil getirmeniz lazım

Nickinizin hakkını veriyorsunuz yani gözünüzü seveyim bu işin peşini bırakmayın bu adam gece gündüz çalışıyorsa iyi de kazanıyordur çatır çatır alın elinden size peki ne kadar para veriyor yani istediğiniz gibi alışveriş yapabiliyor musunuz bir de sizin çalışmanızı istemiyorsa kesin kadın evde çocukların başında dursun modunda siz biraz özgürleşmeye başlayın bu adamın nasıl değiştiğini göreceksiniz 1 yıldır pek tepki göstermeyince adamın da umrunda değil

Her zaman tepki gösteriyorumda saliveriyorum sonra korku daha agir basiyor altdan almaya basliyorum yine.
Istedigim gibi alisveris yapabiliyorum para konusunda hic cimrilik yapmiyor gercekten.

Almanyada çok var boşanan kadin devlet yardım ediyor . Turkiyede anlarım da Almanya sıkıntı değil . Cozum üretin buraya konu açıp bir yere varamazsiniz

Akşam 1 saatliğine de olsa güvendiğiniz birine bırakın kardeşim hiç merak etmedin mi ya bu adam her akşam nerede kimle diye cıngar çıkarmanız lazım burnundan fitil fitil getirmeniz lazım
Ettim tabi, bi ara hatta cocuklar cok ariyordu onu görüntülü hemde hep arabanin icinde müsteriye arabasini götürürken veya tamirhanedeydi. Hic telefona cikmamazlikda yapmaz herzaman cikar ama son bir haftadir aramiyorum inat ettim oda aramiyor diye

Bide gercekten pesine takilip bisey bulamazsam diye korkuyorum ve beni yakalrsa o zaman hakliyken haksiz duruma düsecegim bundanda korkuyorum

Çok ilginç gerçekten işkolik o zaman ama telefonu niye saklıyor gece almaya çalışın yastığın altından ayrı yatmıyor değil mi?

Bide gercekten pesine takilip bisey bulamazsam diye korkuyorum ve beni yakalrsa o zaman hakliyken haksiz duruma düsecegim bundanda korkuyorum
İşkolik de olabilir benim bir yakınım da yoğun çalışır ama ailesiyle de ilgileniyor bu adamın ilgilenmemesi hiç adil değil bu gece telefonunu almaya çalışın bakalım banyoda iken falan ne yapıyor şifre mi var telefonda?

Yani esiniz acaba cok calisiyor yoruluyor diyemi diye dusundum ilk okurken ama sonra degismeyecegim... vs dedigini okuyunca aslinda pekte deger vermedigini anladim. Ben olsam ne yapardim diye dusundum bir.. esinizle kavganiz, huzursuzlugunuz yoksa sadece yalnizlik ve sevgisizlikse ister durun, ister bosayin. Durursaniz parasini yiyin keyfinize bakin kendinize ait bir hayat kurun o hayatin icinde bireysel gelisimlerinize odaklanin belki bakis acinizda degisir hem zamanla bi cesaret gelir. Bosarsanizda hazirlikli olun sonraki surece maddi manevi aceleye getirip sıkıntı yasamayin, sonradan yanlis dusuncelere ve hareketlere kapilacaginiz durumlara girmeyin. Acele ise seytan karisir demisler.

Bu adam hiçmi banyo yapmiyor? Nasil bakamiyorsunuz telefona. Uyurken falanı geçtim. Cocuklariniz kac yasinda? Siz anladgim kadariyla fazla urkeksiniz. Esinizin cesareti bu yüzden. Sizin bunlari yapamicaginizdan emin.

Banyodaykende telefonu yaninda götürüyo asla ortalikta birakmaz
Bu adam hiçmi banyo yapmiyor? Nasil bakamiyorsunuz telefona. Uyurken falanı geçtim. Cocuklariniz kac yasinda? Siz anladgim kadariyla fazla urkeksiniz. Esinizin cesareti bu yüzden. Sizin bunlari yapamicaginizdan emin.
tabiki yapiyo banyonun yaninda bi dolap var onun üzerine birakiyo telefonu ordan alsam görür tabi, cocuklar daha 5 ve 8.

Evet o iki secenek var bazen bende öyle düsünüyorum saliveriyorum iste ondan sonra yine birikiyo üzülüyorum duruma kabullenemiyorum cok degersiz hissediyorum.
Kavga edemiyoruz cünkü ortalikta yok, huzursuzluk var tabi hele bu aralar bende inat ettigim icin.
Parasini yemek gibi bi niyetim yok, ihtiyacim olani zaten karsiliyor.

Banyodaykende telefonu yaninda götürüyo asla ortalikta birakmaz

tabiki yapiyo banyonun yaninda bi dolap var onun üzerine birakiyo telefonu ordan alsam görür tabi, cocuklar daha 5 ve 8.
Kesin birseyler var ozaman. Para biriktirip kendinizi kurtarmaya bakın..somra cok.pisman olursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…