Dertleşmek istiyorum bosanmaya hala cesaretim yok

Evet o iki secenek var bazen bende öyle düsünüyorum saliveriyorum iste ondan sonra yine birikiyo üzülüyorum duruma kabullenemiyorum cok degersiz hissediyorum.
Kavga edemiyoruz cünkü ortalikta yok, huzursuzluk var tabi hele bu aralar bende inat ettigim icin.
Parasini yemek gibi bi niyetim yok, ihtiyacim olani zaten karsiliyor.
Kimsenin yaptiklari sizin degerinizi belirlemez. Ancak birileri bizim degerimizi bilemeyebilir bu da onlarin sorunu. Kendi degerinizi bilin lutfen. Beklentisiz kafa, rahat kafa.

Merhaba,
Ben sadece biraz dertlesmek istiyorum, kendimi cok yanliz hissediyorum.
Baktimda önceden actigim konulardada ayni dertden bahsetmisim ve hicbirsey degismemis bugüne kadar.
Dahada kötüye gitmis.
Esim eve sadece uyumaya geliyor, aramiyor, günümüz nasil gecti sormuyor, iletisim kurmuyor, bizimle ilgilenmiyor, bizimle vakit gecirmiyor, birbimizden haberdar degiliz ama ben bunlara ragmen bosanmaya cesaret edemiyorum. Aslinda zaten herseyi yanliz yapiyorum onun varligida yokluguda ayni olmasi diye düsnmem lazimken ben ayrilamiyorum. Ortak bi cözümde yok, degismeyecegim diyor ortak yol bulmayacagim diyor, yediginin önünde yemedigin arknda böyle yasa diyor bana…
Boşanmaya cesaretiniz yoksa bile yine de boşanmak istiyorum böyle giderse deyip hiç tepkisini ölçtünüz mü? Bence ayrılmakla tehdit edin. Cinsel hayatınızda mı kalmadı artık?

X