Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

herounchained icin okudum Allah kabul etsin duasini insallah.

Allah razı olsun sağolun. Kendime okuyayım mı yoksa herke bitince duasıyla birlikte mi okumam gerekiyor? Bilmediğim için soruyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Şimdden Allah razı olsun hepinizden

kızlar
sıra bana gelince duam
kızımız azra nın kafasının büyümesi,beyin gelişiminin iyi olması,sağlıklı,mutlu bir hayatı olması
ALLAH hepinizden razı olsun

Elfce 92 Rabbim evlilik yolundaki zorluklari kaldir,kapali kapilari ac ,sevdigim ile Aile rizasinin oldugu ,hayirli ,huzurlu, mutlu,iman dolu evlilik nasip et
  • Ebruli Gönlümdeki dilegin hayirlisi ile Kabul olmasi
  • Feraheymen Hayirlisi ile Esimin ameliyatinin istedigi gibi gitmesi, hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlar; hayirlisi ile evlad sahibi olup huzur ve saglik icinde yasamayi Rabbimin nasip etmesi
  • Nara87 Hayirlisi ile tez zamanda Rabbim esimle bana yol acsin, rizkimiz cogalsin, kaynanasiz ayri eve cikalim ,problemlerimiz artik bitsin.Bebegimizi kendi özel evimizde sag salim saglikla kucagimiza alalim insaAllah
  • Damla22 Imanli saglikli evlad sahibi olayi Rabbimin nasip etmesi
  • Herounchained Insaallah biran önce toparlanip, kendimin en iyi kaderini yasayabilmeye muktedeir olmak ,duygusal tatmin olmayi Rabbimin nasip etmesi
  • changelife kızımız azra nın kafasının büyümesi,beyin gelişiminin iyi olması,sağlıklı,mutlu bir hayatı olması
  • Amor-a Benim niyetim tez zamanda hayirli bir eş ile evlilik ve rizkimin hayirlisi ile artmasi.
  • Gooseberry canim benim duamhakkimda en hayirli olan yere hayirlarla atanayim insanlara faydali olayim dogruluktan ayrilmayayim Allahin izniyle annemin ve babamin hastaliklari tez vakitte iyilessin
  • suleeeem abim nişanlım ile ve ailesi ile ilgili sorunalrımızın kısa zamandabitmesi ve düğünümüzün olması iki cihan saadeti yaşayağımızevliliğimizin olması sağlıkla mutlulukla huzurla ömrümüzün geri kalanını geçirmek dileğiyle
  • Sealand Rabbim dua sahibi seda ya ve üm isteyenlere kisa zamandatakvasahibi, haramlardankacinan namaz kilan, ibadetli mutluolacagi hayirli bir es ve salih saliha evladlar nasip etsin
  • Berlinay hayirlisi ile gönlümündileginin Kabul olmasi
  • M1601B AllahtanHayirli saglikli evlat istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…