Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Elfce 92 Rabbim evlilik yolundaki zorluklari kaldir,kapali kapilari ac ,sevdigim ile Aile rizasinin oldugu ,hayirli ,huzurlu, mutlu,iman dolu evlilik nasip et
  • Ebruli Gönlümdeki dilegin hayirlisi ile Kabul olmasi
  • Feraheymen Hayirlisi ile Esimin ameliyatinin istedigi gibi gitmesi, hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlar; hayirlisi ile evlad sahibi olup huzur ve saglik icinde yasamayi Rabbimin nasip etmesi
  • Nara87 Nara87 Hayirlisi ile tez zamanda Rabbim esimle bana yol acsin, rizkimiz cogalsin, kaynanasiz ayri eve cikalim ,problemlerimiz artik bitsin.Bebegimizi kendi özel evimizde sag salim saglikla kucagimiza alalim insaAllah
  • Damla22 Imanli saglikli evlad sahibi olayi Rabbimin nasip etmesi
  • Herounchained Insaallah biran önce toparlanip, kendimin en iyi kaderini yasayabilmeye muktedeir olmak ,duygusal tatmin olmayi Rabbimin nasip etmesi
  • Amor-a Amor-a Benim niyetim tez zamanda hayirli bir eş ile evlilik ve rizkimin hayirlisi ile artmasi.
  • Gooseberry Gooseberry canim benim duamhakkimda en hayirli olan yere hayirlarla atanayim insanlara faydali olayim dogruluktan ayrilmayayim Allahin izniyle annemin ve babamin hastaliklari tez vakitte iyilessin
  • suleeeem suleeeem abim nişanlım ile ve ailesi ile ilgili sorunalrımızın kısa zamandabitmesi ve düğünümüzün olması iki cihan saadeti yaşayağımızevliliğimizin olması sağlıkla mutlulukla huzurla ömrümüzün geri kalanını geçirmek dileğiyle
  • Sealand Sealand Rabbim dua sahibi seda ya ve üm isteyenlere kisa zamandatakvasahibi, haramlardan kacinan namaz kilan, ibadetli mutlu olacagi hayirli bir es ve salih saliha evladlar nasip etsin
  • Berlinay hayirlisi ile gönlümündileginin Kabul olmasi
niyetlerini bildirmeyen(bildiriptegözümden kacan)kardeslerimizden haber bekliyoruz

Kizlar ben kendim icin okumak istemiyorumç benim icin baskalari tanidik olmadiqim insanlr okusun istiyorum. kimse benim yerime okurmu ?

X