Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

• Elfce 92 Rabbim evlilik yolundaki zorluklari kaldir,kapali kapilari ac ,sevdigim ile Aile rizasinin oldugu ,hayirli ,huzurlu, mutlu,iman dolu evlilik nasip et
  • Ebruli Gönlümdeki dilegin hayirlisi ile Kabul olmasi
  • Feraheymen Hayirlisi ile Esimin ameliyatinin istedigi gibi gitmesi, hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlar; hayirlisi ile evlad sahibi olup huzur ve saglik icinde yasamayi Rabbimin nasip etmesi
  • Damla22 Imanli saglikli evlad sahibi olayi Rabbimin nasip etmesi
  • Herounchained Insaallah biran önce toparlanip, kendimin en iyi kaderini yasayabilmeye muktedeir olmak ,duygusal tatmin olmayi Rabbimin nasip etmesi
  • suleeeem suleeeem
  • Berlinay hayirlisi ile gönlümün dileginin Kabul olmasi

Son düzenleme:
  • Elfce 92 Rabbim evlilik yolundaki zorluklari kaldir,kapali kapilari ac ,sevdigim ile Aile rizasinin oldugu ,hayirli ,huzurlu, mutlu,iman dolu evlilik nasip et
  • Feraheymen Hayirlisi ile Esimin ameliyatinin istedigi gibi gitmesi, hayirli saglikli imanli salih saliha evlatlar; hayirlisi ile evlad sahibi olup huzur ve saglik icinde yasamayi Rabbimin nasip etmesi
  • Herounchained Insaallah biran önce toparlanip, kendimin en iyi kaderini yasayabilmeye muktedeir olmak ,duygusal tatmin olmayi Rabbimin nasip etmesi
  • suleeeem suleeeem

dileklerini yazmayan kardeslerimiz de yazabilir mi?

Son düzenleme:
suleeeem suleeeem canim liste icin dilegini yazar misin?
Hakkini helal et canim
Canım çok sağol aldığın için
Benim dileğim niaşnlım ve ailesiyle olan sorunlarımızın bitmesi ve engellerimizin kalkıp düğünümüzün olması ve iki cihan saadeti yaşayacagımız hayatımızın olması ve Rabbimin razı olacağı bir kul olmak dileğiyle

canim benim duam
Allahım gireceği memurluk sınavında tez vakitte hakkında en hayırlı olan yere atanmayı nasip eyle, hayırlarla ve hayırlı salih insanlarla karşılaştır, en sevdigin işlerde istihdam eyle hayatının sonuna kadar senin rızanı kazanacak amellerden dogruluktan ayırma,Anne ve babasının hastalıklarına tez vakitte şifa ver Amin

• suleeeem suleeeem

dileklerini yazmayan kardeslerimiz de yazabilir mi?
kizlar benim duam da hayirlisi ile tez bir zamanda Rebbim esimle bana yol acsin, para yetirsin kaynanaslz ayri eve cikalim problemlerimiz artik bitsin. bebeyimizi kendi ozel evimizde sagsalim kucagimiza alalim. amin

Teheccüd vakti gönlüme düştü
O zaman yapayım duasını inşaallah
Ben bazen düşündüğüm gibi yazıp sonra da insanların anlamasını bekliyom :110:
Ne zaman yapsam duasini diye düsünürken teheccüd vakti cok uygun diye aklima geldi
Insaallah Rabbim katinda makbul olur

X