Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Maşaallah size
Niyetlerini yazmayan kardeşlerimiz niyetlerini yazarsa hepsini eklerim inşaallah
Okuyamayanlara yardım ederiz
Mazeret döneminde fatiha dua niyetine okunabiliyor ama içiniz rahat etsin isterseniz haberleşiriz
İçim çok huzurlu Rabbim fatiha Hürmetine mübarek günlerde dileklerinizi gönlünüzden geçenleri kabul etsin inşaAllah

Elfce92: Rabbim evlilik yolundaki zorlukları kaldır. kapalı kapıları aç.sevdiğim ile Aile rızasının olduğu , hayırlı , huzurlu ,mutlu , iman dolu evlilik nasip et.
Elfce92 kardeşimizin niyeti :)

Elfce92: Rabbim evlilik yolundaki zorlukları kaldır. kapalı kapıları aç.sevdiğim ile Aile rızasının olduğu , hayırlı , huzurlu ,mutlu , iman dolu evlilik nasip et.
Elfce92 kardeşimizin niyeti :)
Canimm elfce92 elfce92 arkadasimin duasini (100 fatiha) okudum. Allahh butun kapaliliklari açsin arkadasimz icin insallahh Ailesinin izninide Alarak Allahinda izniyle mutlu huzurlu saglikli iman dolu bi yuvasi olur. Aminn..

Son düzenleme:
Suleeeem insaallah 2. listeye
Dua listesini yeni hazirlayip niye katilmak isteyenleri almiyosunuz seni biraz kinadim arkadasim...kimin duasinin kabul olacagini bilemeyiz...daha yeni basladi herkes duaya bugun...uzun zaman olsa baslayali o zaman almamakla haklisin ama daha bugun basladi...

kizlar benim duam da hayirlisi ile tez bir zamanda Rebbim esimle bana yol acsin, para yetirsin kaynanaslz ayri eve cikalim problemlerimiz artik bitsin. bebeyimizi kendi ozel evimizde sagsalim kucagimiza alalim. amin

Dua listesini yeni hazirlayip niye katilmak isteyenleri almiyosunuz seni biraz kinadim arkadasim...kimin duasinin kabul olacagini bilemeyiz...daha yeni basladi herkes duaya bugun...uzun zaman olsa baslayali o zaman almamakla haklisin ama daha bugun basladi...
damla_22 damla_22 Öyle mi yapalım bilemedim
Dur kınama hemen kimsenin hakkına girmek istemedim
Şimdi yeni gelenler daha az okucak siz daha cok okudunuz haksızlık olmasın dedim
Ama yanlış düşünmüşte olabilirim

damla_22 damla_22 Öyle mi yapalım bilemedim
Dur kınama hemen kimsenin hakkına girmek istemedim
Şimdi yeni gelenler daha az okucak siz daha cok okudunuz haksızlık olmasın dedim
Ama yanlış düşünmüşte olabilirim
Daha yeni basladi o yuzden bugun girmek isteyenleri al bence ...ikinci kisiye daha gecilmedi..2.kisiye gecilmis olsa haklisin almamakla..ama sulem arkadas gec kalmis sayilmaz girsin o...surekli dua okur sulem arkadas..

X