Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

NUR.SEN İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ HAYIRLI SAĞLIKLI BEBEĞİNİN OLMASI
2 ŞUBAT CUMARTESİ AKŞAMI SAAT 20.00 'A KADAR
1-mavimenekşe
2-nur.sen
3-kays
4-nekadarzor---------okudu
5-asbelove
6-doga3
7-ecrin23
8-teacherof
9-sevgilim06
10-azelya
11-vck
12-merice35
13-supriz06
14-nurcan85
15-muhat
16-ezoben
17-arcLizzie----------okudu

ay utandım
kör gözle bakarsam böyle olur tabe

Eski listeden mirror1981 ve esma için okudum.Çok yoğundum yavaş gidiyorsam da kusura bakma.Vck bu arada yeni liste için saat koymuşsunuz mesela ben mavimenekşe için okumayı kaçırmışım sonradan okusam olur değil mi?

Nur.sen icin okudum.Rabbim muradini versin tez vakitte hayirlisiyla.

sa vck evet farketmemiştim ismimi daha doğrusu unutmuşum inş yetiştirirm aeo...

vck vck vck ben yeni gördüm listeyi hali ile geriden geliyorum okumaya başladım haberin olsun...

Allah kabul etsin canım önemli değil canım canım satti öylesine koydum o saatten sonra yeni listeyi yayınlayacağım anlamına geliyor.sonradan okuyabilirsin canım önemli olan haber vermen
Nur.sen icin okudum.Rabbim muradini versin tez vakitte hayirlisiyla.
Allah kabul etsin amin inşallah arkadaşımız mart ayında tedaviye başlıyor inşallah Rabbim tedavisinde bebişine kavuşmasını nasip etsin
sa vck evet farketmemiştim ismimi daha doğrusu unutmuşum inş yetiştirirm aeo...
farkındayım canım o yüzden haber verdim yetiştirirsin canım zaten hızlı ilerlemiyoruz
vck vck vck ben yeni gördüm listeyi hali ile geriden geliyorum okumaya başladım haberin olsun...
tamam canım okuduğun zaman haber ver geriden gelmen çok önemli değil Rabbim kabul etsin inşallah

nursen için okudum allah kabul etsin

canım nursen için okudum.rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

NUR.SEN İÇİN OKUYORUZ[/COLOR]
NİYETİ HAYIRLI SAĞLIKLI BEBEĞİNİN OLMASI
2 ŞUBAT CUMARTESİ AKŞAMI SAAT 20.00 'A KADAR
1-mavimenekşe
2-nur.sen
3-kays
4-nekadarzor---------okudu
5-asbelove
6-doga3----------okudu
7-ecrin23---------okudu
8-teacherof
9-sevgilim06--------okudu
10-azelya
11-vck
12-merice35-------okudu
13-supriz06--------okudu
14-nurcan85
15-muhat
16-ezoben
17-arcLizzie----------okudu

merhabalar,
bende aranıza katılmak isterim... geçmişe baktım ancak pek birşey anlayamadım. biriniz bana özetleyebilir mi lütfen

merhabalar,
bende aranıza katılmak isterim... geçmişe baktım ancak pek birşey anlayamadım. biriniz bana özetleyebilir mi lütfen
hoşgeldin canım tabiki katılabilirsin.duamız şu şeklide okunuyor listemiz var hangi arkadaşa okunacağını ve niyetinin ne olduğunu yazıyorum zaten duayı okuyorsun ve belirtilen yerde arkadaşımızın niyetini 3,5 yada 7 kere söylüyorsun .sıra sana gelincede sana okunuyor.yalnız bir şartımız var sen şimdi listeye katılacaksın ama şimdiye kadar mavimenekşe ve nursen arkadaşımıza dua okundu öncelikle onlar için okuyacaksın yani amacımız listedeki herkes in herkese dua etmesi

Kizlar ben tekrar uzun bir aradan sonra geldim. Nasilsiniz? İs bulamadim strese girdim. Maddi durumumda musait degil. Dua edin ins.

Hakkinizi helal edin. Uzerimizde hak gecmistir.

Devam edelim mi duaya?

Canım iş konusunda bu kadar sıkma kendini. Herkesin mutlaka bir yerde bir ekmek kapısı bir kısmeti vardır.
umarım bir an önce hakkında hayırlı bir yerde işe başlarsın. Buna ne kadar ihtiyacın olduğunu zaten belirtmişsin.
Bence de artık duaya başlayalım, bir ara ne güzel okuyorduk.
Gene toplaşalım, liste oluşturalım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…