Dert değil belki ama fikirlerinize ihtiyacım var.

lonely_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
179
1
40
arkadaslar 1 aylık bir ilişkim var.aynı yerde calısıyoruz.yarın küçük bir ameliyat geçirecek.2 hafta gelmeyecek işe.sizce ben onu ziyarete gitmelimiyim.gitmek istiyorum ama ailesi beni bilmiyor.nasıl karsılayacaklarını bilmiyorum acıkcası utanıyorum da.birde gidersem ne götürülür ki.cok kararsızım cook..

bence gitme ben olsam gitmezdim.ilişikiniz çok taze daha ailesiyle tanısmanada var bence bikaç ay geçsin bakalım once sevgilini sonra ailesini tanımalısın.geçmiş olsun die msj yolla belkı çiçekde olabilir...ama gitme...

hemen ona ulasabılecegın bır telefonu sorup,o telefonlada ne zaman musaıt oldugunu ogrenirsen gıdeblırsın..
Gıtmek en dogal hakkın.. Gıdemesende bunu erkek arkadasının düşünmesı lazım,o rahatlıgı sana vermesı lazım..

işyerinden arkadaşı sıfatıyla elbette gidebilirsin...
illaki sevgilisiyim demek zorunda değilsin...

ee ailesi bilmiyor die gidilmemezlik olmazki hem aynı işyerindede çalışıyormuşsunuz iş arkadaşı olarakta gidebilirsin ve bu vesileyle sende ailesini görmüş tnımış olursun ve ilerde arkadaşınız iyileştikten sornada eğer sizi tanıştırıcak olursada daha önceden birbiriniz gördüğünüz ve ziyarete gittiğiniz için artı bir paunda olabilir bu.. unutmayın sevgiliniz dışında iş arkadaşınızda.. ziyaret günlerini ve saatini öğrenip bir çiçekle gidebilirsin bence bunda hiç bir mahsur yoktur.. yani ben olsam bu şekilde yapardım.. GEÇMıŞ OLSUN

Çikolatanı cicegini al git-tatlicadiarzu-

bence gitmelisin. Hem ailesinide tanımış olursun:nazar:
Çiçek almak en mantıklısı. :jeyyar:

Tabii ki gitmelisin sonuçta 15 gün işe gelmeyecekse çok da basit bir ameliyat değil... ılla sevgilisi olduğunu belirtmeniz gerekmez, iş arkadaşı olarak bir çiçekle gidebilirsiniz, çiçek yanında çikolata olmaz ne o öyle istemeye gider gibi... Ama kendi yaptığın bir kek yada kurabiye olabilir...ılerisi için artı puan olur...

ya cok sagolun arkadaslar.içimi rahatlattınız valla.gitmeye calısayım ama gidemesemde cicek yollarım.

eve gitmek istemiyorsan ,hastaneye git.yalnız gitmek seni tedirgin ediyorsa iş yerinden arkadaşlarla gidebilirsin bance. çiçek alırsan hastanelerde odaya çıkmasına izin vermiyorlar bilgin olsun

ben olsam giderdim.
sevgilisi olarak değil de iş arkadaşı olarak giderdim.
insanın hastalık da gözleri herkesi arıyor çünkü.

geçmiş olsun bu arada..

bence bi is arkadasinizla toplanin gidin, çikolata yada pasta alin da goturun
geçmis olsun, ailesinide gormus olursunuz

ben gitmeden ailesine beni anlatırsa diye düsünüyorum.arkadaslarla beraber gitsekte rahat hareket edemem ben.cünkü cok utangac bir yapım var.gitmesemde o kırılır belki ya kafam cok karısık

ya canım bugun arasana erkek arkadasını.. Söle acık acık.. de ki ben senı zıyarete gelmek ıstıyorum ama aılenden cekınıyorum,senı zor duruma sokmak ıstemıyorum de..

Bunu sevgiline sorsan, seni ziyaret etmek istiyorum ama uygun olurmu acaba desen daha mantıklı olamaz mı? Yada hastanede ziyaret edin.

Bunu sevgiline sorsan, seni ziyaret etmek istiyorum ama uygun olurmu acaba desen daha mantıklı olamaz mı? Yada hastanede ziyaret edin.

gitmeye karar vermişsiniz zaten biey dememe gerek kalmadı :nazar:

ama sevgilisi olarak gitme yerimseniben

gıtmende bır sakınca yok valla
sonucta aynı ıs yerınde calısıyorsunuz

Bence de hastaneye normal iş arkadaşı olarak gidebilirsin.Arkadaşını telefonla arayıp ortamın durumunu öğren ona göre git.Bir çiçek kafidir bence....

X