Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ya ben hiç bir eczanede bulamadım delircem en büyük eczanelere bile sordum nettende almam güvenmiyorum napcam eczaneden alanlar hangi eczaneden temin etti

kızlarrrr
nasılsınız ne alemdesiniz
herkese hayırlı bayramlar biraz geç oldu ama
nasıl geçti bayramlarınız ben bu koca tatilli bayramda evde pinekledim ve çok sıkıldım bir an önce işe gitmek istiyorum
ben dermaroller son uygulamamı yapalı 1 ay olmadı sanırım ama bi daha mı yapsam diye düşünüp duruyorum
aralıkları ne kadar uzun tutsak okadar iyi ama sabırsızlığım üstümde
ama regl dönemine gircem canım çok yanar diye biraz daha beklemeliyim
sizler ne alemdesiniz

kızlar ''aborginal gold krem'' kullandım tavsiye ederim ciddi değişklik yarattı hatta dermaroller seanslarımı son bikezden sonra bitircem çünkü çok azaldı silikleşti cildimimi hafif sıkarsam anca o zaman belli oluyo...
o kremi yüzümdeki sivilce lekeisnde de kullandım onu bile giderdi. koluma yemek yaparken yağ sıçradı oraya sürdüm ne kabardı ne sızladı.hiç bişe yokmuş gibi oldu 1 gün sonra.. kızlar bu kremi burda daha önce de yazdım.hemorite bile iyi gelio. günlük yüz bakım kremi olarak kullanmaya başladım ve komedonlarım gitti sivilcem çıkmıyo artık...kuru bi cildim vardır ama acaip nemlendirdi cil tonumu düzeltti. daha sayamıycam valla heryerime sürüyorum nerdeyse :))) hollywood ünlülerinin doktoru dr. andrew berman'dı yanlış hatırlamıyosam o geliştirmiş bu kremi aborjin yerlilerinin kullandığı bitkiden.dünyada eşi ve benzeri olmayan bi krem ve patentli.her evde bulunması gerekir diye düşünüyorum. yeni bebeği olmuş bi arkadaşıma hediye ettim yanık bişe olursa acil müdahele etsin diye. yararlarını anlattım pişik için bile kullanmış aynı gün geçti diyo valla süper bişe.. bence bi araştırın...

Merhaba rosebatum, senin de geçmiş bayramın kutlu olsun:) Aslında ben de çatlaklarım için dermarollerı yapamadım bayadır, üşeniyomuyum neyim bölge büyük olunca Yüzüme 4. mü ne oldu halbuki:) 1 haftadır felan selülitler için yeniden Inneov toza başladım, ben çok faydasını görüyorum onun. Bir de yürüyüşe başladım yine 1 haftadır. Bu haftasonu üşengeçlik yapmayıp da bacaklarıma dermaroller yapsam çok iyi olacak valla ne de olsa her yönden sıkıştırmak lazım bunları

canım selülitlerinde ne gibi değişiklik oldu?:92:

canım selülitlerinde ne gibi değişiklik oldu?:92:

Zuzucancım ilk kullanımımda iğnelerin etkisiyle oluşan hafif ödemden hepsi yokolmuş gibiydi hatta svinç içinde foruma da yazmıştım çünkü o tamamen geçmiş görünüm günlerce hatta galiba 1 hafta-10 gün sürmüştü. Ama sonra yine belirgin hale gelseler de ilk halleri gibi olmadılar. Derinlikleri azaldı baya. Şu son 1 haftadır masaj, yürüyüş ve çok çok hafif diyetle oldukça gerileme oldu. Dermaroller'ın ister çatlak ister kırışıklık veya sivilce izi olsun, uzun vadede etkili olduğuna inanıyorum çünkü sorunları şimdiden hafifletti ve lazer, estetik ameliyat gibi problemli uygulamalardan çok daha güvenli ve risksiz.

Senden ne haberler var??

canım bu değişim senin çatlakalrındamı oldu?peki selülitlerinde ne gibi edğişiklik oldu?selülitlerin ayaktayken belli oluyormuydu?selülitlerin için inneov toz kullanmışsın anlatırmıısn etkilerini.toza başlamadan önceki ve sonrraki durumunu canım

ben dermarolleri çatlaklarım için kullandım.ilk uygulamada başarlı olamadım acıyo dayanamayacağım sandım ve üstün körü yaptım yaptım sayılmaz o yüzden .
ikinci uygulamada sol kalçama daha güzel sağ kalçama biraz daha özensiz yaptım sıkılmıştım çünkü kolum ağrımıştı dermaolleri sürtmekten.ama 2.uygulamanın üstünden 4-5 gün geçti aynaya baktım gözlerime inanamaım sol kalçamdaki çatlaklar gözle görülür şekilde azalmıştı sağ kalçamdakiler ise nerdeyse aynıydı değişim yoktu sağ kalçamda.
aradan 3 hafta geçti ve 3. uygulamammı yaptım bu sefer her iki kalçamada özenli yaptım aradan 45 gün geçti aynaya baktım sol kalçamdakiler gözle görülmüyor çok zor seçiyorum.sağ kalçamda sol kalçamın 2.uygulamadaki haline geldi.şimdi nerdeyse 3 hafta bitmek üzere 3.uygulamadan sonra ve çatlakarım hala gözle görülmüyor yani göz yanılması değil.bu arada çatlaklarım 20 yıllık nerdeyse.
dermarollerden sorna madecassol,birki yağları ve çinkos krem sürüyorum.son uygulamamda birde streç filme sardım 1 saat durdum öyle.ama şidmi formda bahsetmiş arkadaşlar abdominalgold krem diye ondanda kullancam hücre yenileyici etkisi varmış çünkü.ayrıca arkadaşalr çatlaklarımı hep odamdaki aynada kontrol ettim ışıkda aynı yani göz yanılması değil bir kaç uygulamadan sorna anneme göstercem bakalım nediyecek

Ben dermarollerı selülitler için kullanmıştım, daha çok bacak içlerimde olan portakal görünümlü selülitler. Çatlaklarım belimin iki yanında toplamda 6 tane filan var 2-3 cm boyunda. Çatlaklarda da selülitlerde de aynı etki oldu. Tozdan sonra hem de kısa sürede daha görünmez oldular ve cildim sıkılaştı, görenler kilo mu verdin diyorlar. Hakikaten de pantolon bol geliyor bir kilo kaybı olmasa da, sanırım fazla ödemi de atıyor Ama şunu da söyleyeyim, beslenmeye ve su içmeye devam etmeyince bir süre sonra geri geliyorlar. Demek ki selülitler geçmez diyenler yanılıyor ama hayat boyu dikkat etmek gerekiyor:82:

canım inneov tozu nerden bulabiliriz hiöbir sitede bulamadım

canım inneov tozu nerden bulabiliriz hiöbir sitede bulamadım: :84:

arkadaşlar dermaroller ile ilgili tereddütlerim var 2 doğum yapmış biri olarak çok fazla çatlağım ve sarkmalarım var buradaki olumlu yorumlara güvenmek istiyorum netten biraz baktım ama fiyat ve özelliklerini inceleyebileceğim bir site bulamadım gg de kaldırılmış sanırım çeşitleri var hangisini kullanmam gerekiyor nereden temin edebilirim bilenler paylaşabilirmi

Arkadaşlar bende dermarollerı selülit için kullanmak istiyorum, selülit için 1.5mm lik kullanılması öneriliyor... benim sorum mesela 1.5 mm iğneli alınca o iğnenin tamamını batırmak mı gerekiyor bu şekilde çok acılı olmuyor mu?

arkadaşlar şu an foxözel haberde dermarolleri verio !! bi doktor yapıo bi kadının yüzüne,ama kanatmadı hiçbi şekilde kadının yüzünü...
önce krem sürdüler.sonra yaptılar.4 seans yapılıyormuş.2 hafta içinde 4 seans...

İşte çok bastırmayacaksak ve hepsi girmeyecekse mm olayının ne esprisi var anlayamadım o nedenle soruyorum yani... Bende selülit için alacağım inşallah bakalım şimdi biraz yorumları okuyorum :)

mm olayı iğnenin boyu oluyo 0.25lıge göre 1.5mm de bastırdıgınızda daha fazla gırıcektır.ben ılk basta kalınlıgı sanmıstım ama oyle degılmıs ıgne kalınlıgı aynı boyu farklı sadece buyuk olma sebebı daha derıne ulasabılme daha cok basınc yapabılme ve daha cok yuzeye etkı edebılme 0.25 lık sadece ust derıde kucuk noktalar acıyor ve krem emılımını arttırıyor ama 1.5 olan bır alt tabakaya daha ulasıyor hucre yenılenmesı saglıyor

ben burdan okuyup gg'den iki adet siparişi verdim.

biri koltukaltı ve bikini bölgesi için 0.5 mm, diğeri de çatlaklar ve selülitler için 2 mm.

etkili olsun diye 2 aldım ama yapamadım. kendim yapsam da kibarsa sürdüm heryere süremedim, anneme yaptırayım dedim gene acıdı, annem de kıyamıyorum zaten dedi. emla falan gibi bir şey sürmek lazım.

ben yine de işe yarayıp yaramadığını anlamak için sağ kolumdaki ince çizgilere yapıp kremimi sürdüm. bakalım.... sanırım cumartesi ve pazar iyice deneeyeceğim. ondan sonra fikrimi söylerim. almakta acele etmeyin gibi arkadaşlar. umut kırıcı olmak istemem ama ben boşuna 2 tanesine 90 tl verdim:/

arkadaşlar derma roller amerikadan çok ucuza getirttim isteyen varsa yardımcı olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…