Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
gitti gidiyordan sipariş verdim 54 tl bide kargo ücreti var kapıda ödüyosun, eczanelerde olduğunu bilmiyodum, burada ebay ve gitti gidiyordan almış arkadaşlar....

evet canım ebay'den 15-20 tl arasında alabilirsin kargosu dahil...

Son düzenleme:
kızlaaaarrr dikkatle okuyun bunu!!!!!!

dermaroller uygularken bi krem uyguladım ve daha hızlı iyileşme ve çatlaklarımda gözle görülür incelme oldu.

aslında bambşaka bi sebepten karşıma çıkan bi kremdi bu.zayıflama için bios life s adında bi ürün aldım bi tandığımdan unicity diye bi firmanın distrübütörü kendisi. bana baya bi detaylı anlatınca çok hoşuma gitti ve bayada araştırdım en dahiyane fikir ödülü almış bu yıl içinde bu buluş ve firmanın ürünleri dünyaca kabul görmüş hatta pdr denen hekimler kitabına girmiş 40tan fazla klinikte test edilmiş birçok üniversite araşrtırıp onaylamış.neyse bios lifes diye bi ürün aldım gıda takviyesi ve zayıflama sağlıyo yanı sıra diabet kolestrol ve kalp için çok faydalı ve türk kalp vakfi bile öneriyomuş bizzat araştırdım.sonra benim bi de hemoroit problemim vardı bios life s 'i kullanırken hemoroitine de bu kremi sürersen kesin sonuç alrısın dedi öylelikle aldıım bi kremdi bu. adı aboriginal gold krem.alırken de anlattı ama bi de broşür verdi.baktım üstünde çok çekici şeyler yazıyo en baştada hücre yenileyici, onarıcı ve yenileyici atkisi kanıtlanmış falan yazıyo.dermorollerden sonra bi kullanayım dedim. üç uygulamamdan sonra hep bu kremi kullandım ve etkisini gördüm. içinde centipedia diye bi bitki varmış aborijinlerin kullandığı bitkiymiş bu.ayrıca hemorit konusunda da haklı çıktı tamamen geçmedi henüz ama acaip rahatladım .akne tedavisinde filan da iyi diyolar ben biri iki sivilce izim üzerinde denemeye başlıycam o deneyimimi de sizle paylaşıcam..bi de sordum o tandığıma taze çatlaklara da iyi geliyomuş aklınızda olsun...

kızlar bu çinko krem nedir sadece roller uyguladıktan sonramı yoksa hergünmü sürülüyo ? nerden bulunuyor?

canım sen denedinmi bu aborginal gold kremi?

evet canım denedim ve etkisini de görünce heyecanla buraya yazdım ayrıca başlık açıcamki insanların dikkatini çeksin :KK66: günlük yüz kremi olarak kullanmaya başladım valla heryerime bundan sürer oldum valla herşeye de iyi gelio bi başlık açayım bi de nette bulduğum bilgiyi koyayımki insanlar faydalansın böyle bi kremden.

kokusu filan da bitki kokusu.. tamamen doğal şeyler var içinde.

alıntıdır:
ABORİGİNAL GOLD CREAM NEDİR ?

AVUSTRALYA' DA YAŞAYAN ABORGİN YERLİLERİNİ MUTLAKA DUYMUŞSUNUZDUR.ADINI ABORGİN YERLİLERİNDEN ALAN BU KREM BEVERLY HİLLS' te 6 TANE ESTETİK KLİNİKLERİ BULUNAN BERMAN AİLESİNİN ARAŞTIRIP GELİŞTİRDİĞİ BİR KOLEKSİYONDUR.

TEKNOLOJİNİN BU KADAR GELİŞTİĞİ GLOBAL DÜNYA'da ABORGİNLER HALA DOĞAL ORTAMLARINDA YAŞAYAN BİR IRKTIR.
YÜZ YILLARDAN BERİ DOĞADAN FAYDALANMAKTADIRLAR.HER TÜRLÜ PROBLEMLERİNİ DOĞAL OLARAK ÇÖZMEYİ HALA SÜRDÜRMEKTEDİRLER.

ABORGİN YERLİLERİNİN KENDİ YARA VE YANIKLARINDA TEDAVİ AMAÇLI KULLANDIKLARI BİR BİTKİYİ İNCELEMEYE ALAN Dr. BERMAN AİLESİ BU MUCİZE BİTKİNİN ÖZÜNDEN BİR KREM GELİŞTİRMİŞTİR.

BU ARADA BERMAN AİLESİ BABA VE OĞUL OLARAK BEVERLY HİLLS' te 6 TANE ESTETİK KLİNİKLERİ OLAN VE MEŞHUR HOLLYWOOD YILDIZLARININ ESTETİSYENLİĞİNİ YAPAN BİR AİLEDİR.

NELERE İYİ GELMEKTEDİR ?

YARA, YANIK, KESİK, ÇİZİK, MANTAR, SİVİLCE, AKNE, VİTİLİGO, EGZAMA, SEDEF VE HER TÜRLÜ CİLT PROBLEMLERİNDE KESİN ÇÖZÜM ELDE EDİLDİĞİ KİLİNİK ÇALIŞMALARIYLA BİLİM TARAFINDAN KANITLANMIŞ VE KABUL GÖRMÜŞTÜR.

ÖZELLİKLE YARA, YANIK VE KESİKLERDE ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE İYİLEŞME SAĞLAMAKTADIR.YANIKLARLA İLGİLİ OLARAK KULLANILDIĞINDA 5 DAKİKA İÇİNDE YANIĞIN SIZISINI TAMAMEN ALMAKTA VE EN GEÇ 3 GÜN SONRA NERENİZİ YAKTIĞINIZI BULAMAMAKTASINIZ.İZİ KALMAMAKTADIR.YARA VE KESİKLERDEDE AYNI SONUÇ ELDE EDİLMEKTEDİR.SİVİLCE VE BENZERİ CİLT PROBLEMLERİNDE SABUNUYLA BİRLİKTE KULLANILDIĞINDA BİR SÜRE SONUNDA TAMAMEN TÜM CİLT PROBLEMLERİNİZİ İZİ BİLE KALMADAN İYİLEŞTİRMEKTEDİR.

BİOS LİFE C veya BİOS LİFE S İLE BİRLİKTE KULLANIMINDA HEMOROİD ( Basur )' da BİLE KESİN ÇÖZÜM OLDUĞU KANITLANMIŞTIR.

DERMATOLOGLARIN TAPTIĞI BİR ÜRÜNDÜR.

Faydaları
•Yanıklarda anında etkilidir. İlk anda acıyı azaltır ve cildin hızla yenilenmesini sağlar.
•Antibakteriyeldir, akne ve sivilcelerde iyileşme sağlar.
•Egzamaya neden olan kuru deri, deri tahrişleri ve iltihaplarını azaltır.
•Hemoroidin ilk iki safhasında içten Bios Life dıştan Aboriginal Gold krem kullanıldığında iyileşme sürecinde etkilidir.
•Kesiklerde,ölü hücrelerin canlanmasını sağlayarak genç ve sağlıklı görüntüye sahip olmasına yardımcı olur.
•Traştan sonra ve bebek pişiklerinde cildi nemlendirir ve rahatlatır.
•Kuru ve yıpranmış cildin günlük bakımını sağlar, cildi korur ve besler.
•Sedef hastalarında içten Bios Life dıştan Aboriginal Gold krem kullanıldığında yaralarda küçülme gözlenmektedir.

Kullanım Şekli
•Sabah ve akşam sorunlu cilt bölgelerine hafifçe masaj yapılarak kullanılır.
•Vücut ve yüz bakımında kullanılabilir.

Arkadaşlar yabancı sitelerde daha uygun fiyata demişsiniz. Peki var mı almak isteyen başka topluca daha uygun fiyata getirtsek mesela 15 20 tlye spariş verdim diyen olmuş eğer öyleyse ben iki üç tane alıcam farklı mm lerde. Bu konuda geniş bilgiye sahip arkadaşlarımız varsa bir baksa çok sevinirim.

Arkadaşlar yabancı sitelerde daha uygun fiyata demişsiniz. Peki var mı almak isteyen başka topluca daha uygun fiyata getirtsek mesela 15 20 tlye spariş verdim diyen olmuş eğer öyleyse ben iki üç tane alıcam farklı mm lerde. Bu konuda geniş bilgiye sahip arkadaşlarımız varsa bir baksa çok sevinirim.

canım ebayde derma roller yaz arat, aynı satıcıdan farklı mmlerde alırsın daha uygun olur gerçi free shipping yani kargo ücrtesi olan ürünlerden seçersen farklı satıcılardan da alabilirsin...bi bak bu dediğim gibi eğer bulamazsan ben sana özelden bikaç link atarım :KK66:

kızlar bu çinko krem nedir sadece roller uyguladıktan sonramı yoksa hergünmü sürülüyo ? nerden bulunuyor?

canım kremin adı çinkos eczanelerde var ve fiyatı 5 tl. çok yoğun bi krem o yüzden baya gider.ben gündüz madecassol akşam çinkos sürüyorum.:KK51:

canım ebayde derma roller yaz arat, aynı satıcıdan farklı mmlerde alırsın daha uygun olur gerçi free shipping yani kargo ücrtesi olan ürünlerden seçersen farklı satıcılardan da alabilirsin...bi bak bu dediğim gibi eğer bulamazsan ben sana özelden bikaç link atarım :KK66:

çok teşekkür ederim canım :KK48:

ya doktor ömer coşkun hertürlü cilt hasarında hodan yagı kapsülü öneriodu ben kararsız kaldım almkta hiç kullanan yokmu çatlak kırışıklık hatta yanıkta bile 6ayda tertemiz cilt çıkarır alttan cildin kendini yenilemesini saglar diodu hiç bir kremede gerek kalmaz sanki ütülenmiş gibi açar kırşıklıkları lekeleri giderir demişti kullanan varsa yorum istiorum

dermaroller kullananlar memnun musunuz üründen
ben çatlaklar için hocama sorduğumda şu an için kullanılan en iyi yöntemin dermaroller olduğunu söylemişti, kollajen artıran kremlerle birlikte kullanılıyormuş
tabi onun dediği dermatologların yaptığı işlem..
ben de ciddi ciddi düşünmeye başladım
gg'den alıyorsunuz galiba çoğunuz
ne kadara aldınız ve de hangi satıcı, bi de güvenilir değil mi hijyen açısından vs?

arkadaşlar bende at kestanesi yağı duydum hodan yağını hiç bilmiyorum uygulayan oldumu kendimz hazrlıomuşuz derma rollerla brlkte çatlaklarıma kullanıcam inşallah memnun kalırım
canım ben eczaneden aldm 50 tl ye çelik uçlu fda onaylı temzliğine özen göstermek gerekio ama bana eczacım sıkı sıkı tembih etti

at kestanesi yağını bende aldım aktar daki adam bu damarları sıkılaştırır dedi yani varis gibi şeylerde kullanılır dedi ama çatlak için duymuştum ben. şuan kakao yağı kremi kullannıyyorum dermaroller sonrası. öle bi azalış yok bende. hala önerilerre açığım dermaroller sonrası işe yarayan ürünler kullananlar varsa yazsınlar lütfen sonuçlarla birlikte.

yüzüme de hodan yağı e vitamini falan sürüyorum..

at kestanesi yağını bende aldım aktar daki adam bu damarları sıkılaştırır dedi yani varis gibi şeylerde kullanılır dedi ama çatlak için duymuştum ben. şuan kakao yağı kremi kullannıyyorum dermaroller sonrası. öle bi azalış yok bende. hala önerilerre açığım dermaroller sonrası işe yarayan ürünler kullananlar varsa yazsınlar lütfen sonuçlarla birlikte.

yüzüme de hodan yağı e vitamini falan sürüyorum..
hodanı nerden aldın ve işe yarıyormu

kızlar dün dermarollerimin üçüncüsünü yaptım.ilk ikisinde aldığım sonucu anatayım önce:ikinci yaptığımda sol popişimdeki çarlakar gözle görümesi zorlaşmıştı ama acaba göz yanılmasımı diyordum sağdaki pompişime kıyamamıştım azcık yapmıştım dermarolleri.sün isininede gaza geldim baya yaptım sonra madecassol sürdüm emer emmez madecassolü yağ karışımlarımı sürdüm üstüne sonrada stresç filmle kapladı birkaç saat kaldı öyle sabah aynaya bakim ne dururmda çatlaklarım dedim sol pompişimdeki ihç görünmüyodu kaymak gibi olmuş sağ pompşimdekilerde silileşmiş çok mutlu oldum kızlar şimdide çinkos krem sürce byrkhiacım sen sormuşsu şinkos işe yarıyormu diye evet yarıyor canım dün onuda sürcektim ama vakit kalmadı hatta yağkarışımlarımı madecassolü ve çinkos bir karıştırıp krem yapıp kullancam böyle zor oluyor kızlar çok mutluyum düğüne kadar halletcem sanırım bu çatlak işini :87:

X