Lekeler, Çiller Dermapen+prp yaptırdım yaptıranlar bakabilir mi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Kabuklar düştükten sonra altında pembelik veya kırmızılık var mıydı?
Bende üç yıl önce yaptırdım kabuklanma olmadı bende kızarıklık çok olmuştu Arnica krem suruyodum morluklar icin.inanilmaz memnun kaldım cildim ışıl ışıl olmuştu hatta memlekete gittiğimde 11 yaşındaki erkek yeğenim hala çok guzellesmissin demişt.ve okuldaki arkadaşlarda cildin nasıl böyle canlandı ne yaptın diye soruyorlardı.cildim sikilasti gözenekler yok oldu.4 seans yapmistim.

Ah ne güzel canım ya darısı başıma inşallah benim kabuklanma oldu ve döküldükçe altı pembe oluyor ilk seanstan itibaren faydasını gördünüz mü bir de seans aralıkları kaç günde bir oldu

Ah ne güzel canım ya darısı başıma inşallah benim kabuklanma oldu ve döküldükçe altı pembe oluyor ilk seanstan itibaren faydasını gördünüz mü bir de seans aralıkları kaç günde bir oldu
Evet ilk seanstan itibaren parlamaya başladi daha aydınlık oldu. yüzüm normalde kireç gibidir cildim sagliksizdi. ama prp den son o kadar canlandi ki gören herkes farketti sadece bı arkadaş cildine ne yaptıysan çok kötü olmuş demişti yegenimde yanimdaydi hala kiskaniyo arkadaşın seni demişti,

Ayda bir yaptiriyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…