Lekeler, Çiller Dermapen+prp yaptırdım yaptıranlar bakabilir mi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

insurgent

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
1.294
2.031
Merhaba dermapen+prp yaptırdım,forumda yazılanları keske onceden okusaydım herkes ise yaramadı param bosa gitti daha beter oldu demis.1 seans yaptırdım hicbir ise yaramayacak daha kötü olacak diye korkuyorum.Henüz 1 gün oldu ve hala kızarıklık devam ediyor nolur yardım edin Cildimin T bölgesinde gözenekler çok açıktı,yanağımda birkaç kücük sivilce izi vardı ama cukurlu iz hic yoktu.Kücük kücük kırmızı nokta seklinde sivilce izleri vardı.Bir de cildimde renk eşitsizligi vardı.Aktif bir sivilce problemim yoktu.Bunlar icin ise yarar mı? Amacım sağlıklı,fondoten surunce pütür pütür olmayan bir ciltti

Keske yaptırmadan detaylı okusaydım sözlükleri okudum ise yaradı demisler ben de inandım olan parama oldu
Bilemiyorum ki belki gercekten ise yarar birseydir de yapan yerler duzgun yapmamistir.ben iki yildir lazere gidiyordum mesela sonuc alamayinca biraktim artik.parasini da pesin odemistim giden param vaktim ve gittigim onca yol oldu.iyi arastirmak lazim.guzellik merkezlerinde degil doktor gozetimindeki hastane ya da kliniklerde yaptirilmali bu gibi islemler bence.

Evet ben de doktor gözetiminde bir klinikte yaptırdım ama yapan doktor değildi.Sanırım çoğu yerde doktorlar yapmıyor yaşnızca prp icin kanı o almıstı

Bende yaptırdım nasil faydasini görmediniz mesela orayı anlamadim? 3 seans dermapen +prp 3 seans dermapen yaptırdım. Ben memnun kaldim. Ozellikle prp den , cilt tonum acildi, sivilce lekeleri gecti, scarlar yüzde yüz olmasada gitti. Dermapen yaptırınca 3 gün yüzünüze su degdirmeyin ve sadece güneş kremi kullanin 2 -3 saate bir, 3 gün sonra yıkayabilirdiniz kabuklari coK abartmadan elinizle ovup yıkayin, normal nemlendiricilerinize geçebilirsiniz ve aksamlari madecasol surun. Zaten bu tür isler bikac ay sonra etkisini gösterir. Ama dediğim gibi prp den cok memun kaldim.yuzun iyileşme süreci daha çabuk oldu. Sivilce cikmaz oldu. 3-4 seans prp yaptiranlar senede 1 seans prp yaptırmaları lazimmis.

Cok teşekkür ederim,ben de 2 gün boyunca hic su değdirmedim.Aynı sekilde evden cıkmadım,günes görmedim ve nemlendirici dahil hiçbir şey sürmedim.Bugün artık ılık suyla duş aldım ve güneş kremi sürdüm.Kırmızılıklar kahverengiye döndü.Normal mi bilmiyorum ama böyle kalacak diye korkuyorum,bende scar yoktu cilt tonu eşitsizliği vardı.Suanda cok umutsuzum elbette devam etmek lazım ama 1 seansta az da olsa fayda görmek istiyorum.Sizin ilk seanstan sonra kırmızı/kahve lekeler yani dermapen hasarları tam olarak kacıncı gunde gitmisti ve ilk seanstan sonra az da olsa fark etmis miydi? Cok tesekkürler bu arada icime su serptiniz her gün pisman oluyordum

Dermapen, dermaroller asla inanmıyorum doktor yüzem için 20 bin fiyat çıkartı güzellik merkezi 6 seans × 300 fiyat
Açıkçası bu tür işlemleri yapan merkezlere güvenim yok arkadaşımda dermapen yaptırdı gözle gorulur hic bi fark yok. Isini bilen tıp doktoruna gozukun

Ben ilk dermapen yaptirmistim 6 seanstan ayri bide 3 seasn yaptirmistim onda 5 günde yüzüm hala kizarikti ama prp yle yaptırınca kızarıklık hemen geçmişti. Bence bidaha yaptırırsaniz 3 gün yıkamayın ben evdeydim ama kabuklar iyice çıkıyor. Ilk seanstada fark yapiyor ama hemen görmesenizde 1 ay sonra kesin. 2. Seans 2 hafta sonra.mi

Bende cok ciddi problem olmadıgı icin 2 ay sonra yapabiliriz dediler.Prp ile birlikte yaptırdım ben de Cok korkuyorum kalıcı leke olacak diye,umarım geçer.Soyulup kabuklanmasını dört gözle bekliyorum

Teşekkür ederim,en azından yüzüm gerilsin,azıcık toparlasın bana yeter.Biraz daha sağlıklı görünse yeter ama elimdekinden de olmam inşallah

Bende cok ciddi problem olmadıgı icin 2 ay sonra yapabiliriz dediler.Prp ile birlikte yaptırdım ben de Cok korkuyorum kalıcı leke olacak diye,umarım geçer.Soyulup kabuklanmasını dört gözle bekliyorum
Güneşe çıkmayın siz. Su degmeseniz kurumasi daha iyi olurdu

Güneşe çıkmayın siz. Su degmeseniz kurumasi daha iyi olurdu

2 gün hic su değdirmedim.Klinikte 24 saat demislerdi ama ne olur ne olmaz 2 gün bekledim.2 günde emmiştir diye düsündüm artık yağdan parıl parıl parlıyordum Yarın 3.gün olacak hala güneşe çıkmayayım mı yoksa 50+ günes kremi ile çıkabilir miyim

Ya tabiki güneş kremiyle cikin ama yinede güneşten sakinin

Merhabalar. Halen memnun musunuz acaba drp ve dermapenden. Ve esmer mısınız merak ediyorum gerçekten etkisi kalıcı mi ve etkili mi?

merhaba bende dusunuyorum cildiniz nasil zarari oldumu

Kabuklar düştükten sonra altında pembelik veya kırmızılık var mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…