Derdimi Kimlere Desem Başım Alıp Nere Gitsem?

Aysen63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
7
0
49
Selam ve sevgilerle.Aranıza katılalı pek fazla olmadı.Ama kulübe katılmadığım günümü boşa geçmiş sayıyorum.Şuna çok dikkat ettim kendim gibi uzun süredir tedavi gören birine rastlamadım zannımca ben rütbece baya öndeyim:hooray:ne desem sevinmeli üzülmelimi.Şaka bir yana 11 yıldır süregelen zorluklar,maddi imkansızlıklar,biten tükenen sabırve daha nice şeyler.Tek bir sorunum var çatlamayan ama beni çatlatan yumurtalıklarımsositososito Artık tükendim.2 kez aşılama klomenler filmler ilaçlar iğneler alınan kilolar boşalan moraller.Ama Allah'dan ümidimi hiç kesmedim dularınızda benide anın.Şimdi soruyorum varmı benim gibi uzun süredir bebekten hiç nasibini almayan?

canım benim incir kürünü denedinmi yumurta çatlatmaya bire birmiş inşallah fatda bulursum:Saruboceq:

bende senin gibiyim canım ama biz elimizden geleni yaptık allaha dua ediyoruz herzamanki gibi bende çok aşamalardan geçtim iğneler fitiller kılomenler kistler aşılama hgs çektirdim tüpler tıkalı açık ameliyat geçirdim açıldı açılalı 2 sene oldu hala tık yok alala kan kalmadı vücudumda seninde dediğin gibi aldığımız kilolar yanayım anlamadım şuanda rirdoktora sorusordum oda açık ameliyat yapmaları yanlış tekrar kapanma ihtimali var dedi ağlamaktan helak oldum şimdi meyrem suresini okuyorum incir kürü bal çörek otu tarçın karışımı uyguluyorum incirin içine havuç at 6 halka birazuzun oldu daha okadar çok yazmak isrediğim şey varki ooooooooooooooooooooooffffffffoooff bıktım he buarada 5yılık evli 5yıldır uğraşı senağlamasenağlama

tatlım rabbim hepimizin yüzüne gülsün inşallah tez vakittee

Selam kader arkadaŞlarım aynı dertdenız hepımız malesef bende o aŞamalrın hepsınden geÇtım malesef 3 aŞılama sonuÇlar negatıf tÜp denıcez artık ama maddı ımkanlara zorluyo tabı eŞımın ÇocuĞu olduĞu ıÇın devletden de yararlanamıyoruz ne saÇma uygulamaysa bu da Şansım da yÜzde 50 mıŞ napalım nasıp artık bırde bıtıp tÜkenmeyen laf sokmaları ılaÇlardan aldıĞım kılolarda herkes hamıleyım zannedıyo bı aÇıklama yapıyorum herkese hee bıde ınanmayanlar sankı eŞım yok allah yardımcımız olsun ÜzÜlme arkadaŞım ınadına ÜzÜlme sevgıler

desteğinize teşekkürler.szdiker,naagihan arkadaşlarım dediğiniz kürü uyguladım,ondan öncede soğan kürü uyguladım.Allah'dan tek dileğim sesimizi duysun dua edecek yerlerim ağrıyor artıknaniknanik.Neyseki eşim benden yana çevreye zaten kulağımız tıkalı bebekteyiz arkadaşım bence sende takma.Al omuzuna bir çuval söylenenleri at içine SEVGıLERLE.

herkese marhaba arkadaşlar.bende 2 yıldır tedavi görüyorum.ilk aşılamam yapıldı.ama malesef negatif.benim anlamadığım hiçbir sebep yokken neden bunları yaşıyorum.ne bende ne eşimde hiçbir problem bulunamadı.yoksa araştırmamı eksik yapıldı bilmiyorum.bir fikriniz varsa ve benle paylaşırsanız çok sevinirim.

canım eğer bebeğinin ruhu yaratılmışsa o zaten gelir vakti gelince yani biz ne yaparsak yapalım elimizde olan bişey değil ki çünkü onu bize verecek olan Allah , çocuk olayı bambaşka bişey O istemedikçe elimiz kolumuz bağlı.
Tabi ki biz uğraşıcaz tedavi gerekiyorsa olucaz ve dua edicez inşallah Allah ellerimizi boş çevirmez. bu arada bizim de 10. ayımız henüz tedaviye başlamadık 1 yılın dolmasını bekliyoruz hepinize sevgiler...a.s

slm aysen ben ümran evet bende senin gibi bebekten nasip alamayanlardanım bende 2 kez tüp bebek yaptırdım ama sonuç malum gene olmadıı yani tek sen değilsin hayatın bize bazen oyun oynadığını düşünüyorum ama inanıyorum ki bir gün bizimde oyun sahnesinde ağlayan bir bebeğimiz olacak

merhaba canım sen benden çok öndesin ben 5 yıllık evliyim ve aynı seninki gibi yumurtalarım çatlamıyo çatlayasıcalar ve onlar çatlamıyo ama beni çatlatıyolar
bana tüp bebek dediler bende klomen kullandım 3 kez 3ündede yumurtam çatlamadı ve tüp bebek dediler bana çatlamadığı için senin iğne tedavisi olduğu haldedemi çatlamadı yumurtalarınnnnn

fakelove dostum,evet aynen benimde çatlamayan ama beni çatlatan çatlayasica yumurtalarım var.Ne çok iğne tedavisi,klomenler,filmler,daha başka haplar kullandıysamda faydasını görmedim.Şifa Allah'dan dedim sabrettim hala umudumu kesmedim sende kesme umudunu.Ama bence artık sırada alternatif tıp var onu denemelisin.Mesela incir kürü dene,böğürlen kökü suyunu dene en azından yan etkisi yok ilaçlar gibi ama en önemlisi moralini güzel tut(gerçi son dediğimi ben yapamıyorum ama çünkü yapı itibariyle asabi bir şahsiyete sahibim).Allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım.

benim gibi bu sorunu yaşayan başka kişiler varmı diye çok merakediyodumki varmış keşke olmasaydı
benimle deneyimlerini paylaşırsan sevinirim ben doğru dürüst tedavi olmadım baktılar çatlamıyo benim yumurtalar çok inatçılar tüpbebek yaptır dediler ben incir kürünüde denedim 2 tane yumurtam oldu ama sonuç yine kist çatlamadılar çatlatma iğnesine rağmen ama böğürtlen kökünü düşünüyorum sen kullandınmı hiç böğürtlen kökünü ay söylediklerni yapabilsem ahhhhhhhhhhh nerde rabbim seninde yardımcın olsun yumurtaların çatlasınkaydirigubbakcemile3 inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
hiç böyle başkasına dua etmemiştim yerimseniben

fakelove arkadaşım.Kader yoldaşım,böğürtlen kökünü ancak 1 hafta kullanabildim.Çünkü elime o kadar geçti ama yine devam edeceğim inş.bizim bir abla var dün görüştüm diyorki:benim bir ninem vardı derdiki böğürtlen kökü dermişki utanmasam genç kızları bile hamile bırakırdım.Demekki ne kadar etkili vede şifalı.Allah hiçbir şeyi sebepsiz yaratmamış.Ayrıca dermansız dert vermemiş.Şunuda unutmamak lazım Allah kimseye çekemeyeceği dert vermezmiş.Sevgiler.

canım ben varım ben....
yedi yıldır deniyoruz olmuyo....tedaviye bir süredir ara verdim...
sabır sadece sabır....
rabbim büyük...inanıyorum bir gün bizlerde anne olacagız...:Saruboceq:

gönülyarası arkadaşım gözyaşların beni çok etkiledi.Sakın üzülüp ağlama birgün bir yerde elbette bizde anne olacağızAllah'tan ümidini kesme kardeşim duanın açamayacağı kapı yok.Yalnız benimde bir derdim var BU DERT BENı ÖLDÜRECEKsenağlama

kıslar bende sizin gibiyim beş yıldr tık yok 4 ay önce boş gebelik oldu sadece yarın regli günüm karnım ağrıyo sabrım kalmadı ya hep kafamdan silicem bu bebek işini yada düşünüp kendimi yicem güya bi problem yok olmaması bi problem zaten offfffff offfffffff

selam kızlar bende de aynı sorun var yumurtam çatlamıyor aşılama oldum bu ay tarihim 30 nisan ama yumurta çatlamadığı için şu an kistim oluştu 1,5 yıldır deniyoruz ama bu çatlamayan yumurtalar yüzünden kurtulamıyorum kistlerdennn.... bir süre ara vereceğim incir kürü denedim olmadı... belki sonra tüp bebek yaptırırızzz

Kızlar bu arada birşeyleri daha unuttum.Hormonal dengem oda gittişutarafagitti anlayacağınız birde o sorunum var tüylenme başladı zaten adet düzensiz aşırı asabiyet var sizlerdede varmı böyle şeyler?Ne etmek lazım bilemiyorum sağlığımın bitişinemi yanayım bunca zorluk içersinde bebeğimin olmayışınamı?Allah yar ve yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…