Derdimi Kimlere Desem Başım Alıp Nere Gitsem?

Selam ve sevgilerle.Aranıza katılalı pek fazla olmadı.Ama kulübe katılmadığım günümü boşa geçmiş sayıyorum.Şuna çok dikkat ettim kendim gibi uzun süredir tedavi gören birine rastlamadım zannımca ben rütbece baya öndeyim:hooray:ne desem sevinmeli üzülmelimi.Şaka bir yana 11 yıldır süregelen zorluklar,maddi imkansızlıklar,biten tükenen sabırve daha nice şeyler.Tek bir sorunum var çatlamayan ama beni çatlatan yumurtalıklarımsositososito Artık tükendim.2 kez aşılama klomenler filmler ilaçlar iğneler alınan kilolar boşalan moraller.Ama Allah'dan ümidimi hiç kesmedim dularınızda benide anın.Şimdi soruyorum varmı benim gibi uzun süredir bebekten hiç nasibini almayan?:emir_bebek:

ya öyle söyleme bende 2 senelik evliyi olmadımı olmuyor psikolojik birazda ben yeni üye oldum kafana takma
kaydirigubbakcemile

Kızlar bu arada birşeyleri daha unuttum.Hormonal dengem oda gittişutarafagitti anlayacağınız birde o sorunum var tüylenme başladı zaten adet düzensiz aşırı asabiyet var sizlerdede varmı böyle şeyler?Ne etmek lazım bilemiyorum sağlığımın bitişinemi yanayım bunca zorluk içersinde bebeğimin olmayışınamı?Allah yar ve yardımcımız olsun

canım bende de oluyo tüylenme tüylenmenin sebebi bence kist
rabbim sabrımızı bol bol versin inşşşş:Saruboceq:

kızlar merhaba inanın yalnız değilsiniz. tüp bebek özel bölüme girin..okuyun. neler var neler...ben 2 yıllık evliyim. pko hastasıyım..evlendik 3 ay sonra bebk istedik. dr gittik kilo ver dedi. ben verdim yok yine hamile kalamadım.ekim 2008 de aşılama yaptırdım. sonuç negatif.. bence aşılama boşçünkü olumlu olma şansı düşük. ayrıca tüp bebeğe verdiğin paranın yarısını veriyorsun. sonuç alınca dr me ben tüp bebek yaptıracağım dedim ve 2 hafta sonra tedaviye başladık..inanın zor bir tedavi değil. çünkü yaşadıklarını unutuyorsunn.doğum günümde hamile olduğumu öğrendim.şimdi 14 haftalık hamileyim.2 tane prense hamileyim. hiçbir şeyi kafaya takmayın. sadece karar verin o yeter..hepinize başarılar diliyorum. ama mutlaka tüp bebk özel bölüme girin ve okuyun...sevgiler

X