derdim yüz tüyleri

Evet derdim yüzümdeki tüyler. Kiminiz bu şimdi taktıgın falan diyecektir rica ediyorum demesin. Benim yüzümde grimsi tüyler var ama sık sık oldugu için çok dikkat çekiyor gözaltım, yanaklarım,favoriler, çene kemiğim, boynuma kadar iniyor bende hiç aldırmadan iğneliye gittim sonuç alırım sandım ama çok fazla iz kaldı yüzümde çukur çukur.Lazere gitmeye cesaretim yok daha da tetikler diye korkuyorum tekrar iğneliye gidemem cildim çok hassas zaten daha fazla iz olmasından korkuyorum. Bu tüylerle başka nasıl baş ederim gerçekten saçımı toplamak istiyorum 23 yasındayım hic sacımı toplayıp dısarı cıkmadım. Ben günü kurtarmak değil kesin olarak bu tüylerden kurtulmak istiyorum. Ailem görmemezlikten gel diyor ama alındıkları için eskisinden daha uzun daha dik daha belirgin görmemem imkansız.Bildiği başka yöntem olan var mı🥺
Not: hormon bozuklugu yok
Agdayla alıyorum

Tüylü biri değilim epilatörle diğer bölgeleri alırım bir ay çıkmaz ama gel gelelim yüzüm tüylü..eskiden az olan yüz tüylerim tüy sarartıcı ile daha da arttı uzadı ve kalınlaştı.. yüzünü iple alanlarla öpüşürken diken gibi batıyor diye iple almadım..lazer dahada arttırır diye cesaret edemedim ..iğnelide yüzümde leke kalır diye yaptırmadım..sonuç yüz tüylerimle yaşamaya alıştım :silah:

Beyaz ten siyah ve gur tuylerim var yuzumde 1.5 yil aleksandirayt lazer yaptirdim sonuc yer yer yaniklar bitmeyen ve yeni yeni uyanan baska tuyler.sonra bir sure igneli sonuc incelen ama bitmeyen tuyler ve cukur cukur lekeli bir yuz.son sonuc yuzumde tuy olmayan yer yok.cok uzuluyorum.ibrahim saracoglunun nane kuru var yaza ins onu yapacagim bakalim artik nasip.

Çok geçmiş olsun, okuyunca üzüldüm. Benim de yaptırdığım lazer yüzüm hariç heryerde işe yaradı. Gelecekte imkan bulunca önerilen makinalar ile şansımı denemeyi düşünüyorum. Alexandirayt denemeyeceğimizi öğrendik sayenizde.

Şaka mı yaptınız yoksa bu yabancıların kullandığı kadınlar için tasarlanan küçük yüz jiletlerini mi kullanıyorsunuz?
Yo ben gayet ciddi yazdım yorumumu.
Ağda, ip, lazer, şu bu olmaz lazer de şöyle aman aman denilirse ne gibi bir çözüm bekliyor insanlar bilmiyorum.

Ben lazer yaptırdım kurtuldum. Tek tük çıkanları jiletle alıyorum. Ama lazer yaptırma gereği duymadan da jilet kullanan var.

Yo ben gayet ciddi yazdım yorumumu.
Ağda, ip, lazer, şu bu olmaz lazer de şöyle aman aman denilirse ne gibi bir çözüm bekliyor insanlar bilmiyorum.

Ben lazer yaptırdım kurtuldum. Tek tük çıkanları jiletle alıyorum. Ama lazer yaptırma gereği duymadan da jilet kullanan var.
yüzünüze mi lazer yaptırmıştınız? kaç seansta bitirdiniz ve yüz jiletleriyle aldığınızda kalınlaşmadı değil mi? :)

Hımm sanırım 20 olmuştur. Böyle söyleyince çok gibi görünüyor ama her seansta bütün surata çalışmadıkları için normal aslında.
anladım,peki mesela ilk seanstan itibaren etkili oluyor mu iğneli?

ben yüzüme lazer yaptırıyordum bayağı da sonuç aldım ama artık iyice seyreldiği için iğneliye geçmek istiyorum, az da olsa fark ediyor mu ilk seanstan sonra?

anladım,peki mesela ilk seanstan itibaren etkili oluyor mu iğneli?

ben yüzüme lazer yaptırıyordum bayağı da sonuç aldım ama artık iyice seyreldiği için iğneliye geçmek istiyorum, az da olsa fark ediyor mu ilk seanstan sonra?
İlk seansımı yıllar önce yaptırdığım için çok fazla hatırlamıyorum ama fark ediyordur muhakkak.

X