derdim yüz tüyleri

blge_03

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2016
822
560
Evet derdim yüzümdeki tüyler. Kiminiz bu şimdi taktıgın falan diyecektir rica ediyorum demesin. Benim yüzümde grimsi tüyler var ama sık sık oldugu için çok dikkat çekiyor gözaltım, yanaklarım,favoriler, çene kemiğim, boynuma kadar iniyor bende hiç aldırmadan iğneliye gittim sonuç alırım sandım ama çok fazla iz kaldı yüzümde çukur çukur.Lazere gitmeye cesaretim yok daha da tetikler diye korkuyorum tekrar iğneliye gidemem cildim çok hassas zaten daha fazla iz olmasından korkuyorum. Bu tüylerle başka nasıl baş ederim gerçekten saçımı toplamak istiyorum 23 yasındayım hic sacımı toplayıp dısarı cıkmadım. Ben günü kurtarmak değil kesin olarak bu tüylerden kurtulmak istiyorum. Ailem görmemezlikten gel diyor ama alındıkları için eskisinden daha uzun daha dik daha belirgin görmemem imkansız.Bildiği başka yöntem olan var mı🥺
Not: hormon bozuklugu yok

Hormonal bir sorun büyük ihtimalle. Doktora gitmişsinizdir zaten. İlaç kullanıyor musunuz?

Bende lazer epilasyona gidiyorm hatta baya azaldigi icin bana igneliye gec diyenler olmustu fakat cok hassas cildim o yuzden igneliyi tercih etmedim.
Lazerden baska cozum yok gibi canim ama sen hormon testi falan yaptirdinmi

Gri derken cok ince sari tuyler oluyor onlar gibi mi?

Eger oyleyse zaten disardan bakildiginda belli olmuyordur, lazerle vbyle ugrasma cildini kotu edersin.

Lazerde en büyük sonucu beyaz tene siyah tüyle alır zaten, ama bu ümitsizliğe düşeceğiniz anlamına gelmiyor, keşke iğneliden başlamasaydınız cildiniz hassas ise, bence uzman birinden yardım alın, çünkü bu saatten sonra hata yapma şansınız yok gibi, sonuçta yüz, riske atmayın.

Evet derdim yüzümdeki tüyler. Kiminiz bu şimdi taktıgın falan diyecektir rica ediyorum demesin. Benim yüzümde grimsi tüyler var ama sık sık oldugu için çok dikkat çekiyor gözaltım, yanaklarım,favoriler, çene kemiğim, boynuma kadar iniyor bende hiç aldırmadan iğneliye gittim sonuç alırım sandım ama çok fazla iz kaldı yüzümde çukur çukur.Lazere gitmeye cesaretim yok daha da tetikler diye korkuyorum tekrar iğneliye gidemem cildim çok hassas zaten daha fazla iz olmasından korkuyorum. Bu tüylerle başka nasıl baş ederim gerçekten saçımı toplamak istiyorum 23 yasındayım hic sacımı toplayıp dısarı cıkmadım. Ben günü kurtarmak değil kesin olarak bu tüylerden kurtulmak istiyorum. Ailem görmemezlikten gel diyor ama alındıkları için eskisinden daha uzun daha dik daha belirgin görmemem imkansız.Bildiği başka yöntem olan var mı🥺
Lazere git.Benimde aynı sekildeydi tetikler diye korktum yillarca sirle yüzümü aldim.Burada bir üye vir makineden cok guzel sonuc aldigini yazmisti.O makine nerde var arastirdim ve 8 seansta bitti 6 yil oldu.Makine soprano XL arastirin nerede varsa markasinada bakın ama kandirmasinlar.Inanin dua edeceksiniz

Lazere git.Benimde aynı sekildeydi tetikler diye korktum yillarca sirle yüzümü aldim.Burada bir üye vir makineden cok guzel sonuc aldigini yazmisti.O makine nerde var arastirdim ve 8 seansta bitti 6 yil oldu.Makine soprano XL arastirin nerede varsa markasinada bakın ama kandirmasinlar.Inanin dua edeceksiniz
yaa😍😍 sizin tüyleriniz nasıldı siyah mıydı?

Ben igneli epilasyon gittim yüzüm için. Gayet memnun kaldım. Bence biraz yapan kişiyle alakalı bu durum. Kaldı ki cildim çok hassastır.
Arzu ederseniz özelden paylaşabilirim gittiğim yeri.

Ben bronz tenliyim. Bıyık çene bölgemde kahverengi tüyler vardı. Çenemden boynuma doğru gıdımda da vardı. Diode cihazla lazer epilasyon yaptırdım. Çok memnun kaldım . Sonrasında devam seanslarına da gitmen gerekiyor

Beyaz ten siyah ve gur tuylerim var yuzumde 1.5 yil aleksandirayt lazer yaptirdim sonuc yer yer yaniklar bitmeyen ve yeni yeni uyanan baska tuyler.sonra bir sure igneli sonuc incelen ama bitmeyen tuyler ve cukur cukur lekeli bir yuz.son sonuc yuzumde tuy olmayan yer yok.cok uzuluyorum.ibrahim saracoglunun nane kuru var yaza ins onu yapacagim bakalim artik nasip.

Ben epilasyon depilasyon kursu aliyordum iğneli epilasyonda gördüm dogru işlem yapilmazsa çukur olusabilir
Ayrica her renkten kılı kalici olarak yok etme özelligine sahip bir alet iğneli epilasyon halk egitimden bir öğretmene gitseniz hem daha iyi sonuc alirsiniz hem de fiyah uygun olur bence baska bi cozum yok

Beyaz ten siyah ve gur tuylerim var yuzumde 1.5 yil aleksandirayt lazer yaptirdim sonuc yer yer yaniklar bitmeyen ve yeni yeni uyanan baska tuyler.sonra bir sure igneli sonuc incelen ama bitmeyen tuyler ve cukur cukur lekeli bir yuz.son sonuc yuzumde tuy olmayan yer yok.cok uzuluyorum.ibrahim saracoglunun nane kuru var yaza ins onu yapacagim bakalim artik nasip.
cok üzüldüm inanın inşallah istediginiz cilde kavusursunuz. Lazer gri tüylere önerilmiyor siyah kıl olması lazım

bende de benzer bir dert var, artık görmezden geliyorum ufaktan ufaktan. sarartın derim. çok kalın değillerse görünmez olacaklardır, 1-2 ay da idare eder sizi. 5 ay aralıksız yasmin kullandıktan sonra favori kısmımdaki tüyler tekrar çıkmadı benim. boynumdakileri almadım hiç bu süreçte ama alsam onlar da çıkmayabilir gibi geliyor tekrar. belki bir dönem kullanmanız gerekirse işinize yarar sizin de.

X