Derdim istediklerimi giyememek

Benimde omuz ve basen de değil göğüs ve sezaryen göbeği sorunum var 5 kilo verdim daha vermem gereken 15 20 kilo var

Öncelikle tesekkur ederim.askılı kısmını anlamadım ama gorsel varsa örnek sevinirim.

Evde yapılan sporla salonda yapilan spor hiç bir zaman aynı olmuyor 2sinide denedim spor salonu şart diyorum

Ya omuzlarımı açabileceğim bi model yok mu
Acabilirsiniz, ama o zaman yaka kismini da acacaksiniz iyice. Yani hem sifir yaka hem askili giymemelisiniz.

Kayik yaka, geniş v yaka giyerek biraz da askilari kalin tutarak da acabilirsiniz. Ama omuz genisletmek de cok zor degil aslinda 3 ay yuzseniz, 3 ay agirlik calissaniz yine genisler.

genişlemedi benim ağırlık çalıştım.evde de dumbell vs var aslında

genişlemedi benim ağırlık çalıştım.evde de dumbell vs var aslında
Yapisal bir darlik elbette olabilir ama agirlik calisarak genislememesi mumkun degil, dogru calismiyorsunuzdur?

Youtube'da bir suru spor hocasinin videosu var, ornegin xhitdaily sayfası bolgesel calisma icin bi suru egzersiz oneriyor, boyle sayfalara bakabilirsiniz.

Ben reformer ve pilates tarzı spordan bahsetmiyorum ama kardiyo ve direnç ağırlık çalışmak mesela düzelmeyen yerin olamaz 50 kilo verdim sarkmış popom tas gibi olup acayip kalktı
FItness gibi mi hımm olabilir zorlayip gideyim olmadı

Ya bana ilham oldunuz gaza geldimtesekkurler bakayım cook saldım kendimi bi kac ay evde deneyeyim olmadı yukarıdaki üyemizin tavsiyesine uyacağım

Şehir efsanesi o, hiçbir göbek 1 ay sadece mekik çekerek dümdüz olmaz. Oluyorsa da göbek değildir o
Eğer ki mekik çekerken yemeye devam ediyorsak gitmez doğrudur. Hem az yicez hem mekik. Ben de işe yarıyor çocuk doğurmamis gibisin diyorlar sezeryan oldugum halde. Benim ki göbek değilse ne ki o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…