derdim için tefriciye dagıtıyorum kardeslerim...

leblebileb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2015
45
21
29
2 yıla yakındır kk takıpcisiyim ama hep girer okurdum kaydolmazdım. ama şimdi yardımınıza ihtiyacım var ve kaydoldum. aılemin maddı sıkıntıları hat safhada her gün eve icra geliyor ama Allahın mucizesi coktur hep beraber dua edersdek inanıyorum bi kapı acılır. salavatı tefriciye okuycam 4444 tane. kimler destek olur?

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.

Böyle duayı paylaşırsak belki gören arkadaşlarımız okur sayıdan düşersiniz 2-3 tane okunsa bile fayda sağlar sayıya tamamlamanızda size yardımcı olmak için paylaştım ben 50 tane okudum Rabbim kabul etsin inşallah ailenizin durumu düzelir
4444-50= 4394

Kalan 4394

30 tane okuyabildim arkadasim.normalde bu tarz seyler yapmam ilk defa yaprim insallah hayirli gelir. olacaksa yararim dokunsun. Allah yardimcin olsun insallah. su an uykusuzum ama gunduzde okurum insallah

kaldi 4090

30 tane okuyabildim arkadasim.normalde bu tarz seyler yapmam ilk defa yaprim insallah hayirli gelir. olacaksa yararim dokunsun. Allah yardimcin olsun insallah. su an uykusuzum ama gunduzde okurum insallah

kaldi 4090

300 de ben okuyum Allah sıkıntından kurtarsın
4090-300=3790
bende 250 okudum.... 3790-250=3540....Kaldı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…