Cilt Bakımı Ürünleri Derdim cildim

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
0,3 mm yaziyor. Cok mu ince acaba? Sadece yanak bölgesinde denedim, yüzüm kizardi hafif sisti ama bir kac saat sonra düzeldi. Simdilik her hangi bir degisim söz konusu degil. Öncelikle düzenli kullancam. Ama temizlemek icin alkol yok ben de. Nasil bir alkol gerekiyor biliyormusunuz?
Eczanede oluyormuş öyle duymuştum birde dermaroller dezenfektanimiydi oyle bişey de alabilirsiniz bence , ve sizin ki baslangıc icin daha iyi ben pisman oldum 1 mm aldığıma cünkü dayaniksizim aciya :KK43:bakalim inşalah yapabilirim. İnsallah sizde olumlu sonuç alırsınız🤗

Cocuklarinizi yatirinca kendinize bakim yapmak en fazla 10dk alir.
Sabah ayni sekilde.
Bolca su icmek cildi guzellestirir.
Saglikli beslenmek

Daha guzel ve canli bir cilde sahip olmak icin benim kullandigim seyler belki sizin icin fikir olabilir:
Vichy Mineral su 89/ aksam makyajimi sildikten sonra bu suyla yuzumu temizliyorum, derinlemesine temizliyor ve gercekten cildimi inanilmaz derecede besliyor ve canli gosteriyor, ayni sekilde sabahlarida uyguluyorum

Vichy Gündüz bakim kremi / makyajdan once uyguluyorum
Vichy Gece bakim detoks kremi / yagli cilt icin yatmadan once suruyorum
Vichy Fondöten / makyaj kullaniyorsaniz kaliteli olmasina dikkat edin

Ben Vichy urunlerini kullanmayi tercih ediyorum, icinde vitamin ve mineraller oldugu icin cildi besliyor
Vichy mineral89 Serum kullanıyorum bende. Boster Niyetine. Hatta İlk kullanımda yüzümde küçük küçük benekler filan oldu. bazen asidik yapısına alışana kadar sorun olabiliyormuş. ben de aralıklı olarak kullanmaya başladım. şimdi gece yatmadan evvel sadece o serumu sürüp uyuyorum. sabah temizleme ve nemlendirme rutini fix zaten. inanmazdım buna ama , resmen 2 hafta düzenli kullanımda bile cildim gergin , sıkı ve toparlanmış.. kesinlikle Vichy zaten. Şampuanım da Vichy dercos serisi.

Canım cildini toparlamak için bi süre fondoten falan kullanma cildin dinlensin biraz sinozun cilt ürünleri çok iyi oluyo ben uzun süredir kullanıyorum cildimle ilgili sıkıntılarımın çoğuna iyi geldi haftada 2 kere sinozun peelingini bi de c viitamini serumunu tavsiye ederim

Evet sinozun ürünleri güzel bence de ben kil maskesini kullanıyorum siyah noktaları çok güzel temizliyo denediklerimin arasından en memnun kaldığım maske sinozunki oldu

X