DERDİM ÇİÇEKLİĞİM

TifaTifa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2019
69
51
29
Merhaba Kafayı yemek üzereyim.Tyoldan aldığım ahşap çiçekliğim sürekli çıt çıt diye ses çıkartıyor. Tahta kurusu sandım fakat herhangi bir böcek görmedim. Sinir bozuyor artık çıtçıtçıt. Bunu yıkasam olur mu? Bi yardımcı olun şu garibana :KK43:

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    349,8 KB · Görüntüleme: 118
Hiç bilmiyorum, tahta kurusu mu diye iyice baktım ama birşey yoktu. verniklesem geçer mi
Monte ederken güzel monte edilmemis olabilir mi yada tahtalari sağlam değildir Kirilacaktir belki onun için ses çıkıyordur.

Merhaba Kafayı yemek üzereyim.Tyoldan aldığım ahşap çiçekliğim sürekli çıt çıt diye ses çıkartıyor. Tahta kurusu sandım fakat herhangi bir böcek görmedim. Sinir bozuyor artık çıtçıtçıt. Bunu yıkasam olur mu? Bi yardımcı olun şu garibana :KK43:
Tdyol müşteri hizmetlerini arayıp söyleyin ,belki firma ile görüştürurler

Tahta kurusunu göremezsiniz ama tahta kurusu mu. Ses böyle birşeyi dişiyle tırmalama sesi mi yoksa tek bi çıt halinde mi?

İçinde tahta kurusu olabilir. Daha önce annemin masasındada aynı sorun vardı masa yıllarca aynı sesi çıkardı. Tahtayı yerken kırt kırt kırt ses cikariyor ancak gorunuste bir sey yok ve tahtaya vurunca kısa bir süre susuyor sonra tekrar devam ediyordu.

İçinde tahta kurusu olabilir. Daha önce annemin masasındada aynı sorun vardı masa yıllarca aynı sesi çıkardı. Tahtayı yerken kırt kırt kırt ses cikariyor ancak gorunuste bir sey yok ve tahtaya vurunca kısa bir süre susuyor sonra tekrar devam ediyordu.
Aynı bu şekilde oluyor bende de.
Ne yapmalıyım peki? Anneniz ne yapmıştı

X