derdim bacaklarım

JaneRizzoli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2012
3.292
6.919
35
Bayanlar benim bi sıkıntım var
Öğretmenim dolayısla hep ayaktayım branşta sayısal hiç oturamıyorum tahtanın önündeyim
Bacaklarımda varis başlangıcı var
Şimdi tedavi olmak istiyorum
Siyami ersek hastanesinden randevu aldım
Daha önce oraya gidip tedavi olan var mı
Orda olmasa da herhangi bir yerde varis tedavisi olan var mı
Önerileriniz neler nasıl tedavi oldunuz doktor bir kaç öneri sunarsa ne yapmam gerekir
Yardımcı olursanız çok sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de uc ay ayakta durmak zorunda olan bır iste calıstım bende de cıkmaya basladı hafıf bır sekılde ve onleımını almazsan ılerlıyormuş. Dusunuyorum ben de tedavıyı ozellıkle lazerı cok onerıyorlar fıyat konusunda falan hıcbır fıkrım yok. Eger sız gıdersenız nasıl memnun kalırsanız bılgılendırırsenız cok sevınırım.

Soguk suyla şok yapın sabıt bır yerde bır saat durmayın sureklı ayak degıstırın ve ayagınız yuksekte yatın.

Son düzenleme:
Ben de uc ay ayakta durmak zorunda olan bır iste calıstım bende de cıkmaya basladı hafıf bır sekılde ve onleımını almazsan ılerlıyormuş. Dusunuyorum ben de tedavıyı ozellıkle lazerı cok onerıyorlar fıyat konusunda falan hıcbır fıkrım yok. Eger sız gıdersenız nasıl memnun kalırsanız bılgılendırırsenız cok sevınırım.

Evet tedavi olmazsa ilerlermiş bende aldım bakalım randevu siyami ersek'te ücretsiz tedavi varmış bakalım 2 hafta sonra gidicem ama korkuyorum çok acır mı diye

Son düzenleyen: Moderatör:
emın mısınız ucretsız nasıl tedavı verırler ki ?
Aradım sordum sosyal güvencemi sordu emekli sandığı deyince ücretsiz dedi haftaya bir gideyim de burda yazarım yine
Forumda da yok herhalde tedavi olan

Aradım sordum sosyal güvencemi sordu emekli sandığı deyince ücretsiz dedi haftaya bir gideyim de burda yazarım yine
Forumda da yok herhalde tedavi olan

forumda varis baslıgında bırı sıyamı hersekte erol adında bır doktoru onermıs ıstersenız bır arastırın

forumda varis baslıgında bırı sıyamı hersekte erol adında bır doktoru onermıs ıstersenız bır arastırın

Evet baktım ona ama benim boş günüme uymadı randevu tarihi
Varis tedavisi çok zor değildir yani standarttır herhalde çok fark olacağını sanmam

Canım varislerin başlangıç seviyesindeyse köpük veya lazer yaparlar. Ben köpük tedavisi yaptırmıştım. Bir şırınga ile köpüklü bir ilacı varisli damarlara enjekte ediyorlar. Acı yok denecek kadar az, zor olan tarafı varis çorabı giymek. Şimdiden geçmiş olsun.

Canım varislerin başlangıç seviyesindeyse köpük veya lazer yaparlar. Ben köpük tedavisi yaptırmıştım. Bir şırınga ile köpüklü bir ilacı varisli damarlara enjekte ediyorlar. Acı yok denecek kadar az, zor olan tarafı varis çorabı giymek. Şimdiden geçmiş olsun.
Teşekkür ederim canım evet başlangıç seviyesindeler sen nerde yaptırdın? Tedaviden sonra varis çorabı gidiliyor mu yine de

İşyerimdeki bir bayan varislerini aldıracağını söylüyordu. Fakat henüz bir tedavi görmedi. Gelişme olursa yazarım sana..

Tedavi oldunuz mu bilmiyorum ama benim bir arkadaşım Dr. Deniz Durak'a gidip varis tedavisi olmuştu ve çok memnun kaldı. Gerçekten bacakları çok güzel iyileşti. Öncelikle doppler ultrason ile 1 saate yakın detaylı muayene yapıyor. sonrasında tedavi planı hakkında bilgi veriyor. her varise aynı tedavinin yapılmadığını öğrendim arkadaşımdan. kimisine scleroterapi kimisine lazer vs. vs. Bende de varis var. Önümüzdeki hafta bir terslik olmaz ise bende randevu almayı düşünüyorum. Eğer tedavi olmadıysanız bence bir gözükün derim.

X