Depresyona Baglı Unutkanlık,dikkatsizlik ,kilo kaybı

Bendede unutkanlık çok fazla zaten debresyon ilacı kullanıyorum.Geçenlerde en sevdiğim arkadaşımın tel nosunu hatırlayamadım her zaman aradığım numara çok üzüldüm:çok üzgünüm:sizde neleri unuttuğunuzu paylaşırsanız sevinirim:bbo:

a.sBende çok fazla takıntılı bir insanim.Birde ne çektiysem şimdiye kadar iyi niyetimden çektİm.Herkesi kendim gibi sandımohaoldumsmileSenin yazdıkların çok güzel bende artık akıllanmaya çalışıyorum kendimi ezdirmiycem diyorum ama olmuyor üzerime gelenler baskın çıkıyor yine üzülen ağlayan ben oluyorumsenağlama

Bende de unutkanlık olmaya başladı..boshayallersmile
Hiç yokken annem bile bişiyi biyere koysa eşim de öyle hep bana söylerlerdi bak hatırlat bana bu burda diye..
Şimdi ben unutkan oldum..
Hiç yapmadığım şeyleri yapıyorumm..
En son vukaatım eşimi işe yolculadım sabah tshrt ütülemiştim ona bende çıkıp teyzeme gidicektim 2 vesait yapmam gereken bi yer..
Neyse evden çıktım saat 09:00 gibi teyzeme geçtim saat 10:00 da aklıma bi an ütü geldi..
Ben tshrt ü ütüledim eşime verdim giydi.. sonra giyindim felan derken o anı hatırlayamdım
Fişi çektimm mi çekmedim mii...
Teyzemdeyim ama aklım evde..
Hep o anı gözümün önüne getirmeye çalıştım yok aklımı kaybediyorum sandım..
Ve... dayanamdım eşimi aradım ben eve çok uzağım 16:00 dan önce geçemem dedi..
Kurt yedi beynimi üst kattaki komşumu aradım bu arada saat 12:30 oldu yani 3.5 saat geçti..
Dedim komşuma x abla benim şarteli bi indiriver sana zahmet aklım evde kaldı dedim..
akşam 00:30 da eve geldik..
Şarteli aşşadan kaldırıp eve çıktık eşimde bende ikimizde koşarak ütünün başına gittik ve evet ilk defa yaptım bunu ama ütüyü fişde bırakıp gitmişimmm..
Şükürler olsun ki hiç bişe olmamış ya önemsemeyip boşver deseydim napardım bina havaya uçardı..

Büyük geçmiş olsun tr-lelli arkadaşımBende geçen gün çaydanlığı ocağın üstünde unuttum.Dışardayım aklım hep evde kapattımmı kapatmadımmı diye oğlum eve yakın yerdeydi onu yolladım bir bakmış çay kaynamış suyu bitmiş bereket bir şey olmadı.bu unutkanlıkla ne yapıcam bilmiyom:bbo:

herkese geçmiş olsun diyorum arkadaşlar..
tatile cıkmanızı kafnızı ,dagıtma imkanınız varsa dagıtın bunu öneririm..
birde bol bol kitap okuyun,tv ye fazla adapte olmayın.. tv aptal kutusu birşey ögretmiyor..
birde kansızlık probleminiz varsa demir tedavisi alın..
araştıra araştıra üstüne gittim unutkanlıgımın.. sanırım biraz daha iyiyim..
sağ elini kullananlar arada sol elini kullansın..
gözleriniz kapalı her gün evde yürümeye calısın..
nefes egzersizleri yapın,spr yapma imkanınız varsa temiz havada spor yapın..
insan beyni gereksiz şeyleri beyne yerleştirince aklında olan şeyler geriye gidiyor.. bunu keşfettim..
takıntılıysanız bile aman banane demeyi ögrenin..
artık ben öyle yapıyorum ,taka taka nereye kdr .. ruh saglıgıma oluyor olan..
inş. yardımcı olabişlmişimdir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…